0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Смяна на IP адреса на сървъра
« -: Септември 25, 2009, 11:54:42 am »
Здравейте,
планира се до няколко дни IP адреса на сървъра ни да се подмени.
В най-добрия вариант нищо няма да забележите, в най лошия сайта няма да ви е видим около 12 часа и след това няма да сте логнати и ще трябва да се логнете наново (кукитата ще са невалидни заради новия адрес).

Тази промяна се налага от доставчика ни и ще бъде изцяло извършена от него, като аз лично не очаквам да има някакви проблеми със достъпа до сайта или до услугите предоставяни от сървъра ни.

Поздрави
Re: Смяна на IP адреса на сървъра
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2009, 13:23:32 pm »
Въпроса ми може и да не е за тук, ама да все пак...

От известно време като опитам да вляза във форума или да презаредя и ми се появява това:



Това се дължи на въпросната смяна на IP адреса или е нещо съвсем различно?
Ако не е от това, как да го оправя или то изобщо не зависи от мен. Съжалявам ама хич ме няма в това с грешките, които се появяват понякога като цяло в интернет  :oops:

П.П.Като гледам, че не е само при мен, най-вероятно си е от смяната на IP-то и като свършат с това ще изчезне този проблем.

« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 14:22:07 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Смяна на IP адреса на сървъра
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2009, 13:35:33 pm »
Радост, то и при мен от няколко дни от време на време се появява. И аз се чудех, ама като изляза и вляза отново в интернета се оправя. :D
*
Re: Смяна на IP адреса на сървъра
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2009, 14:10:30 pm »
И при мен става :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Смяна на IP адреса на сървъра
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2009, 14:58:14 pm »
Проблема е свързан с претоварване на сървъра.
Няма общо със смяната на адреса, просто по някога се случва претоварване за около 20-30 секунди, след което се оправя.

Скоро ще опитам ъпгрейд на форума и най вероятно ще изчезнат тези претоварвания, защото ще добавя въвеждане на случайно генерирано число при пускане на постинг и така ще се ограничат спамърите които реално претоварват сървъра.

Поздрави
*
Re: Смяна на IP адреса на сървъра
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2009, 15:02:42 pm »
Благодаря за бързия отговор!