0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
За новия подфорум "Честито"
« -: Септември 25, 2009, 11:52:53 am »
Здравейте, момичета. За да улесним търсенето на информативни теми свързани с дългоочакваната ни бременност, създадохме този подфорум. В него ще публикуваме темите честитки - за бременност, раждане, рождени дни, Кръщенета, прощъпулници и всички празници на децата.
Пожелавам бързо да се напълни с новини за раждания и нови бременни!
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 11:58:37 am от Pesheck »
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #1 -: Април 07, 2011, 22:04:00 pm »
Pesheck дай Боже бързо да се напълни...
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #2 -: Май 03, 2011, 17:27:19 pm »
Ами,искам да се похваля че след 2 спонтанни аборта и 3 години мъки .

Най накрая съм бременна preggo 
чичо щърк не ме подмина,както и Господ откликна на молитвата ми.
Мисля че съм на  месец но ще чакам до 10 май...  :lol:


Желая на всички жени посвета да станат майки и да сме живи и здрави, всяка жена заслужава да бъде майка!!!  :eggsperm:
Прекрасно е да си майка. Прекрасна болка, прекрасна радост. Прекрасен дълг. Да си майка е смисълът на всичко. Защото нищо друго няма смисъл, губи смисъл, ако го няма него – великото творение на природата и любовта – нашето дете, нашата рожба, нашето малко слънчице. Да си майка е не само прекрасно. Да си майка е велико! Да си майка е свято! ♥
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #3 -: Май 03, 2011, 20:27:28 pm »
ЧЕСТИТО БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И ДАЙ БОЖЕ НА ВСЯКА ЖЕНА ТАЗИ РАДОСТ...
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #4 -: Май 04, 2011, 00:34:37 am »
ЧЕСТИТО БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И ДАЙ БОЖЕ НА ВСЯКА ЖЕНА ТАЗИ РАДОСТ...


А,дано  :good_post: :bfp1:
Прекрасно е да си майка. Прекрасна болка, прекрасна радост. Прекрасен дълг. Да си майка е смисълът на всичко. Защото нищо друго няма смисъл, губи смисъл, ако го няма него – великото творение на природата и любовта – нашето дете, нашата рожба, нашето малко слънчице. Да си майка е не само прекрасно. Да си майка е велико! Да си майка е свято! ♥
*

    elisaveta_11

  • *
  • 11
  • надеждата умира последна
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2011, 12:44:34 pm »
ами и аз да се похваля след 3 то инвитро и17 години ходене по мъките.честито на останалите.
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #6 -: Декември 15, 2011, 11:35:51 am »
"Честито!" Дано се напълни с хубави пожелания... От мен - на 05.12.2011 г. се роди Елица - дълго очаквано бебенце.  :D Да си пожелая, да ни е жива и здрава.
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #7 -: Декември 15, 2011, 12:38:57 pm »
Честита мамина отмяна Мария.Много прекрасни  мигове за напред и само радост да ви носи !!!! :wave:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #8 -: Януари 18, 2012, 04:05:07 am »
Честито на всички момичета от мен...
Честит рожден ден!
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2012, 14:29:33 pm »
Честит рожден ден на TITKO и blue_sky  :balk_20:

С пожелание за много здраве, усмивки и незабравими моменти!  :balk_12:
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2012, 14:39:20 pm »
 :balk_19: Титко,Блу скай и не мога да пропусна Osiana  :wink:. Много здраве,лично щастие и късмет в живота!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #11 -: Март 27, 2012, 18:57:49 pm »
Мъки мъки КРАЙ  Октомврийска майка ще стана май  :D :P 

този път ще се  похваля със здраво бебе на 10 седмици
най накрая след 3 спонтанни и аз да се почувствам спокойна


хора не се отказах и след тежки месеци пак успях надявам се  господ да пази детето ми и да го износя докрай


На всички го желая от все сърце

вярвайте и само напред  :kiss:
Прекрасно е да си майка. Прекрасна болка, прекрасна радост. Прекрасен дълг. Да си майка е смисълът на всичко. Защото нищо друго няма смисъл, губи смисъл, ако го няма него – великото творение на природата и любовта – нашето дете, нашата рожба, нашето малко слънчице. Да си майка е не само прекрасно. Да си майка е велико! Да си майка е свято! ♥
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #12 -: Май 20, 2013, 12:40:09 pm »
Здравейте,може ли някой да ми каже в крайна сметка в коя гестационна седмица съм???Последен цикъл-9 април,дата на оплождане (инвитро)20 април.
*
Re: За новия подфорум "Честито"
« Отговор #13 -: Юни 25, 2013, 21:32:43 pm »
Здравейте,може ли някой да ми каже в крайна сметка в коя гестационна седмица съм???Последен цикъл-9 април,дата на оплождане (инвитро)20 април.
Във 11 г.с.