0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли момичета от Холандия?
« -: Септември 21, 2009, 16:16:01 pm »
Zdraweite na wsichki momicheta ot Holland.Shte se radvam da si pishem i da se podkrepiame vzaimno.S uvajenie Petia.


Моля, пиши на кирилица!

izviniavam se no ne podarjam kirilica
« Последна редакция: Септември 21, 2009, 16:34:45 pm от petia_82 »

*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #1 -: Септември 21, 2009, 17:01:36 pm »
 :) Здравей Петя,
Аз живея в Холандия от почти две години. Опити за бебче правим пак от почти две години. Засега имам два спонтанни аборта - в 5 та гестационна седмица. В България правих имунологични и генетични, тъй като тук ги изследват едва след трети спонтанен аборт.
При теб какви са проблемите?
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #2 -: Септември 22, 2009, 07:36:41 am »
Здравей и от мен.Сажалявам за това което си преживяла,напално те разбирам,но кураж и смело гледай напред.Господ е милостив и нас ще дари с детенце.Само да сме живи и здрави.И аз от 2 години сам в Холандия.На 5,6 август разбрах 4е сам бременна,а на 29 август направих спонтанен аборт.Хубавото беше при мен 4е не се налагаше да ме 4истят.Тук лекарката ми ми каза 2 седмици след аборта да да правим опити за бебе отново,но на мен ми се струва тварде малко време.Не сам запозната ,парва бременност ми беше,но според мен трябва да из4акаме поне 2,3 цикала.Пове4ето хора така ми казаха.Надявам се скоро да се похвалим с добрата новина и тогава вси4ко да е наред и да имаме живот и здраве здрави и ревливи бебоци.Ти каде си в Холандия.Аз сам в Den Haag.ще се радвам да си контактуваме.4ао за сега от мен Пожелавам ти приятен и слан4ев ден. :D :P :D

*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #3 -: Септември 22, 2009, 09:00:51 am »
Здравей Пете,

Много съжалявам че и ти си преживяла същият кошмар. :?
 Моят доктор също ми каза че няма нужда на изчакваме два три цикъла. Каза ми че още на следващата менструация може да подновим опитите. При мен също не се наложи кюртаж, сама се изчистих. Може би и затова докторите ни дават толкова рано зелена светлина.
Аз също много ще се радвам да поддържам връзка с теб. Аз живея в Тегелен (малко селце до Венло), провинция Лимбург.
Много се надявам съвсем скоро да имаме повод за радост .
Прегръщам те мила  :)
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #4 -: Септември 22, 2009, 09:52:39 am »
Добро утро и от мене момичета :wink:, и аз живея в Холандия - скоро ще станат вече 9 години. Нашето момченце - което е почти на 7, е родено тука, по лекарска грешка и недоглеждане не откриха спиралата ми и помислиха, че е паднала от само себе си, да, ама не! Оказа се, че 6 години е била в корема ми, и през април след лапароскопия я извадиха успешно цялата. Друг е въпросът, че ние опитваме от 4 години за 2 ро детенце, а реално никога не сме имали този шанс. Вече 5 месец опитваме отново, но... реално погледнато на моята възраст шанса е доста по малък. :(
Ще видим, както казват хората - надеждата крепи човекът! Лек ден момичета! И не се отчайвате, надежда има винаги!
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 09:59:43 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #5 -: Септември 22, 2009, 10:47:25 am »
Здравей и на теб.Наистина е гадно това кето ти се е слу4ило,но не губи надежда и горе главата.Всеки преживява някакви страдания и трудности в живота си,но важното е да минават безбпроблемнно,да не се повтарят и най - ве4е да не се предаваме и падаме духом,защото това най - трудно се лекува.Всеки някаде,някога го 4ака щастието.Добре дошла при нас и скоро и ти да се похвалиш с 2 4ерти4ки.Пожелавам ти го от сарце. :wink:

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #6 -: Септември 22, 2009, 10:54:31 am »
Здравей и на теб.Наистина е гадно това кето ти се е слу4ило,но не губи надежда и горе главата.Всеки преживява някакви страдания и трудности в живота си,но важното е да минават безбпроблемнно,да не се повтарят и най - ве4е да не се предаваме и падаме духом,защото това най - трудно се лекува.Всеки някаде,някога го 4ака щастието.Добре дошла при нас и скоро и ти да се похвалиш с 2 4ерти4ки.Пожелавам ти го от сарце. :wink:
Мерси! :balk_121: :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #7 -: Септември 22, 2009, 11:02:44 am »
Melody01 работиш ли някаде или и ти като мен си домакиня в кащи  :ironing:  osi_18 ?Ну4и ли езика,много е трудно наистина без език  :balk_173:.Аз смятам сега да ходя на у4илище  :balk_172:,знам го донякаде,но не ми е достата4но.От каде си ина4е в Балгария  2bg?6те отивате ли на ваканця,за празниците  :balk_177:?

*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #8 -: Септември 22, 2009, 14:12:16 pm »
 :D Петинка писах ти на лични  :)
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #9 -: Септември 22, 2009, 14:22:47 pm »
He caм пoлy4илa нищo милa. :(



*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #10 -: Септември 22, 2009, 14:30:44 pm »
 :) Аз току що го написах, сега вече трябва да е при теб!
*
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #11 -: Септември 22, 2009, 14:38:06 pm »
Моля, не превръщайте темата в чат и се придържайте към тематиката на форума.
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #12 -: Септември 29, 2009, 13:05:51 pm »
Здравей ,stertje.Как си ,има ли нещо ново при теб ,нещо с което да се похвалиш,ц което да ни зарадваш :bbt:  :bfp1:.Пожелавам ти го мила от сарце.Айде нека ти си парвата ,която да поведе и нас кам щастието.Ние сме още в период на из4аквне.Днес дори ми дойде парвия цикал след аборта  :balk_132:.Незнам нормално ли е,не сам запозната.Казват 4е трябва да ми дойде кам 45 ден след аборта,а на мен ми дойде то4но на 30 ден.На 29 август беше аборта,а днес ми дойде.Мисля 4е е нормално,ти какво ще кажеш,запозната ли си с това.
Лек ден за сега от мен,мила  :balk_64:.
Поздрави Петя  :balk_63:.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #13 -: Септември 29, 2009, 13:47:04 pm »
Здравей Петя. засега е изчакване, още 4 дена до пълен месец и тогава ще правя тестче. Стискайте ми палци.
 :bighug: Много тъвно за спонтанния аборт. :bighug: :bighug: :bighug: Не се притеснявай, всичко ще се оправи.  Ти мериш ли базална температура, защото виждам, че нямаш графика? Направи си една, ще ти е по лесно да следиш Овулацията и т.н.  Нямам си идея дали е нормално, но ми се струва, че е в границите. yahoo_17
На мелодийката и на нея и е супер графиката, стискам и палци и на краката. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лека седмица с много усмивки!
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #14 -: Септември 29, 2009, 14:37:44 pm »
Аз имах графика,просто незнаех как да е сложа.Сега ве4е го направих.Стискам ти палци ,айде касмет мила.дано да се похвалиш ве4е.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #15 -: Септември 29, 2009, 14:43:05 pm »
Оправи си настройките да е видима. ;)
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #16 -: Септември 30, 2009, 09:26:25 am »
вси4ко трябва да се вижда ве4е,направих каквото трябва.ти от кой град си в холандия?

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #17 -: Септември 30, 2009, 11:48:12 am »
Моми4ета как сте днес в тоя мра4ен и даждовен ден

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #18 -: Септември 30, 2009, 18:34:03 pm »
Здравейте моми4ета,
в4ера ми дойде парвия цикал след аборта,по принцип при нормалния ми цикал нямам обилно те4ение,но днес те4ението беше малко пове4е от нормалното.
мисля 4е е нормално в моя слу4ай да имам по обилно те4ение сега,вие как мислите.

Re: Има ли момичета от Холандия?
« Отговор #19 -: Октомври 02, 2009, 12:19:46 pm »
Моми4ета как сте савсем се загубихте?

 :hello2:Здравей ,stertje.Как си.Има ли хубави новини от теб.Прави ли тест4е :bbt:.Стискам палци   :crossfingers:от онзи ден ,да е положителен :bfp1:.Хайде похвали се ве4е. :bighug:
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 15:53:39 pm от Елфи »