0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #20 -: Септември 25, 2009, 14:24:30 pm »
и аз имам киста на яицника,препорачаха ми всяка сутрин на гладно да вземам 10 зранца арония.Незнам дали ще помогне,но поне няма да навреди,прочетох повече инфо за нея и има доста редко  срещани витамини.Успех на всички.
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #21 -: Септември 26, 2009, 23:41:22 pm »
оле а от къде я купи аронията? от аптеката ли? хм
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #22 -: Септември 26, 2009, 23:49:41 pm »
Не знам за плод арония при киста (лекар трябва да види!), но това лято купувах сок, нектар и концентриран сироп от арония на Витанеа за болен от рак - продават се в Била. Съдържат антиоксиданти и благоприятстват повишаване на хемоглобина.
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #23 -: Октомври 07, 2009, 11:35:14 am »
продава се през есента,аз я купих от познат.Да само с арония няма да стане трябва и диагноза от лекар.Аз пия Диане от 6 месеца днес бях на преглед и ми го изписа за още 6.Успех
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #24 -: Октомври 07, 2009, 13:39:46 pm »
За лечение на кисти с билки знам със сигурност че помага петопръстник. Прави се запарка с 4,5 стръкчета в половин литър и се пие.
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #25 -: Ноември 18, 2009, 13:17:49 pm »
 Здрвейте! В "Часът на мама" д-р Михйлов хомеопат и във форума има рецепта с кобинация от билки!Има много добри отзиви.Чудя се и аз да пробвам.Пия Дуфастон,м.екември ще ми бият Прегнил.Билки според мен не вредят,само трябва подходяща комбинация и търпение- по-дълго е хомеопатичното лечение!
 Аз съм на 33г. от гр.Бургас.3,5г. неуспешни опити за бебе.Тази година си правихме първите изследвания, проблема се оказа при мен.Вярвам,че е разрешим и не е късно!  :)
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #26 -: Ноември 26, 2009, 16:14:11 pm »
здравейте момичета,искам нещо да попитам за мужик корен.аз го пиа от няколко дни.забелиазах че на опаковката отстрани не пише че садьржа мужик корен,а две други билки.после разгледах в инет и видиах разликата в опаковките,която разлика е минимална.всащност се оказа,че аз пия астрагал и мечи корен.случило ли се е на някои и дали сте има сащия ефект.аз го пия за кисти на яичниците.и немога да си обясня,защо отпред пише мужик корен,а отстрани др :ask:уго.успех
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #27 -: Януари 17, 2010, 20:23:06 pm »
Момичета за киста пих отвара от ечемик и ви казвам на 100 процента ,че е ефикасно.Изчезват ,пие се 5 дни.Вари се 5 шепички в 1 литър вода докато се разварят  зърната.Пие се само 5 дни и после се почива 3месеца.Но предварително се накисват през ноща.Опитайте няма да съжалявате.Успех.Малко като реклама излезе ,но има ефект.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #28 -: Януари 18, 2010, 00:22:38 am »
Момичета за киста пих отвара от ечемик и ви казвам на 100 процента ,че е ефикасно.Изчезват ,пие се 5 дни.Вари се 5 шепички в 1 литър вода докато се разварят  зърната.Пие се само 5 дни и после се почива 3месеца.Но предварително се накисват през ноща.Опитайте няма да съжалявате.Успех.Малко като реклама излезе ,но има ефект.
От киста до киста има разлика и разлика. Кистите са няколко вида и ако за една е помогнало, за друга няма. Консултацията със специалист и адекватното лечение си остават най-ефикасния метод за справяне с този проблем! Много е важно да се диагностицира правилно видът киста.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #29 -: Януари 18, 2010, 09:57:01 am »
Ооооо да разбире се!Аз не съм се лекувала на своя глава.Прегледа при лекар е задължителен.

Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #30 -: Януари 25, 2010, 13:05:19 pm »
Никой тук не споменава за какви кисти става въпрос  :ask: Аз правя фоликулярни, т.е. не ми се пукат фоликулите и не се отделят яйцеклетките съответно. Иначе ми идва редовно всеки месец. Хормоните са ми в норма. Ако някоя е писала за такъв вид киста, моля да сподели какво е пила. Може и на лични  :wink: yahoo_33
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #31 -: Януари 25, 2010, 14:41:15 pm »
Аз писах .И моите са фоликулярни и затова ми беше болезнен цикла.Прочети за ечемика поста ,който писах по-горе.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #32 -: Януари 26, 2010, 11:54:44 am »
И аз образувам фоликулярни кисти от време на време. Оправях ги с противозачатъчни.
Това, че въпреки кистите имаш цикъл, нищо не значи. Нямаш овулация, това е проблемът. Обикновено е индикация за поликистозни яйчници. Както е при мен. Но тези кисти досега не са ми създавали сериозни проблеми, освен липсата на овулация.
Не мисля, че с билки ще постигнеш нещо. Дори за конкретния месец да успееш да ги махнеш с някоя билка, следващият пак ще се появят. Тук се допуска една основна грешка - лекуват се симптомите, а не причината. Трябва да се установи защо се образуват тези кисти и да се повлияе в тази посока. Другото е вятър и облаци.
Когато се цели забременяване, трябва да се овладее овулацията, за да се получи, в такъв случай, може да се наложи да се приемат хормонални препарати. И според мен билките не биха свършили работа по отношение на крайната цел, която не е просто да нямаме кисти, а да стане бебето!
Успех, момичета!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #33 -: Януари 26, 2010, 12:54:30 pm »
Е така ,но въпреки кистата ,която излекувах или поне от 6 месеца я няма, имам овулация.И аз пих противозачатъчни.

Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #34 -: Февруари 17, 2010, 18:38:07 pm »
Имах поликистозни яй4ници и се излекувах с билката Па4а трева,което всъщност е троскот.Има една много хубава книга с билки за всякакви "болежки"-Ванга"Билки от вековете за вас" на Дима Димитрова и Божидар Костадинов.Смеската за кисти е Па4а терва,Жаловник и Кралски мъх.Рискувах и пих известно време Па4а трева,след което на разни лекари у4удването им беше голямо.Все пак аз в слу4ая рискувах .Не знаех кистите ми какви са,защото има някой които не е добре да се пукат в организма.Има разли4ни видове кисти,но ако някоя от вас е с онзи тип,при които е добре да спукат -няма проблем за билките.. :D
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #35 -: Август 25, 2011, 08:16:06 am »
Момичета за киста пих отвара от ечемик и ви казвам на 100 процента ,че е ефикасно.Изчезват ,пие се 5 дни.Вари се 5 шепички в 1 литър вода докато се разварят  зърната.Пие се само 5 дни и после се почива 3месеца.Но предварително се накисват през ноща.Опитайте няма да съжалявате.Успех.Малко като реклама излезе ,но има ефект.
В продължение на 5дена вариш,нали така :)
А от кой ден започваш или няма значение преди или след цикъл?


*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #36 -: Септември 26, 2011, 11:44:34 am »
няма значение цикъла,5 дни вариш и пиеш.....аз чак сега влизам извинявай   :?

Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #37 -: Април 23, 2012, 12:08:48 pm »
дано някой се включи да ми помогне.
Аз също имам киста и искам да изпробвам рецептата с ечемик.
Но не откривам  :( Само в био магазините има белен и перлен. Кой от двата мога да си взема за да изпълня рецептата?
Лечение на кисти
« Отговор #38 -: Май 23, 2012, 19:47:39 pm »
Zdraveite nadqvam se nqkoi da mi pomogne i ne men prochetox vsichki preporaki. Moqta kista e 3sm. mnogo mee starx zashto nepresto karvi i lekarkata mi kaza che po tozi nachn see prochistvala samata kista no az imam golemi bolki.Prepisaxa mi xapcheta Оргаметрил koito se piqt po sxema. Ako nqkoi gi e izpolzval molq da mi pishe zashto mnogo mee strax :)Blagodarq predvaritelno  :wink:
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #39 -: Май 23, 2012, 21:30:22 pm »
Zdraveite nadqvam se nqkoi da mi pomogne i ne men prochetox vsichki preporaki. Moqta kista e 3sm. mnogo mee starx zashto nepresto karvi i lekarkata mi kaza che po tozi nachn see prochistvala samata kista no az imam golemi bolki.Prepisaxa mi xapcheta Оргаметрил koito se piqt po sxema. Ako nqkoi gi e izpolzval molq da mi pishe zashto mnogo mee strax :)Blagodarq predvaritelno  :wink:

Няма нужда от паника, пила съм  Оргаметрил за кисти , няма смисъл , Оргаметрила ще ти помогне да се пукне по лесно кистата а останалото за кървенето и болките не ми стана ясно но киста 3 см не е страшно , съветът ми е изпий си Оргаметрила по схемата както са ти го дали. Това за прочистване на киста също не ми е ясно , но смятам че с Оргеметрила няма да имаш притеснения и кистата най лесно ще се пукне ...
« Последна редакция: Май 23, 2012, 21:33:55 pm от f_27 »