0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Лечение на кисти ???
« Отговор #40 -: Май 25, 2012, 11:32:03 am »
Znachi tezi xapcheta sa za po bqrzo da se pukne kistata. A kazaxa mi che shte se lekuvam okolo 3-4 meseca ot 11.05.12 nesam vodila polov jivot vie kolko dalgo ne ste vodili polov jivot, kazvam na priqtela mi che mee strax da ne stane neshto a imali takava veroqtnost? :)
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #41 -: Май 26, 2012, 00:32:20 am »
Мисля че нищо няма да стане, кистата е малка, но от какво ще се лекувате 3 месеца не е ясно а и пишете на кирилица защото така трудно се чете, ако вие по удобно ми
напишете емайл със ситуацията но 3 см киста не е опасно.
Даже половият живот , сексът ще помогне и за по лесното пукване на кистата
малка е и няма смисъл да се притеснявате. Аз имах и по голяма 55 мм която се пукна и сама , за по сигурно ви съветвам да пиете Оргаметрил по схемата  ви след което да отидете на лекар и да се успокойте че вече нямате киста!  :P
Re: Лечение на кисти
« Отговор #42 -: Май 26, 2012, 14:07:47 pm »
Значи да не се притеснява за половия живот , защото лекарите нищо неми казаха и аз почнах да се страхувам.Благодаря за савета много :) 
*
Re: Лечение на кисти
« Отговор #43 -: Октомври 08, 2013, 17:58:13 pm »
Значи да не се притеснява за половия живот , защото лекарите нищо неми казаха и аз почнах да се страхувам.Благодаря за савета много :)
Навремето имах кисти и кистички един доктор ми беше казал да правя повече секс за да се махнат.
Сега осъзнавам че е бил прав след като се омъжих кистите намаляха.
По едно време пиех бял равнец сега пия клинавиче.
И двете белки много ми помогнаха сега нямам нито кисти нито кистички.
Също ми бяха направили лапаро и бяха продупчили яйчниците за да не се образуват кисти.
И това също помогна.
Малко медицина малко билки и сега съм ок  :wink:
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #44 -: Октомври 28, 2013, 21:16:26 pm »
Аз с хомеопатия махнах много бързо кисти, надявам се да не се появяват повече.
В хомеопатията има много лекарства, това което аз позвах за кистите специално е Ovarinum/Oophorinum (под различни имена е познато в аптеките).
Бих препоръчала на хора, които дълго се борят, при мен имаше резултат в рамките на 10 дни.
Успех на всички!
*
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #45 -: Октомври 28, 2013, 22:01:02 pm »
Как така е подействало за 10 дни? Това дори не е една лутеална фаза време. Откъде знаеш, че следващият цикъл няма да имаш кисти?
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2013, 08:08:28 am »
Ами снимките го доказват, мина време оттогава. :wink: Никой не мога да накарам да повярва, че е възвожно, просто споделям, ако някой се интересува от лекарства.
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #47 -: Ноември 11, 2017, 19:37:40 pm »
Много лекари твърдят, че билките биха усложнили проблема.
Re: Лечение на кисти с билки???
« Отговор #48 -: Май 01, 2018, 17:08:05 pm »
Знаете ли билки, които помагат при поликистоза?