0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблем с отварянето на календара
« -: Септември 07, 2009, 11:21:52 am »
Здравейте имам проблем с отварянето на календара, дано можете да ми помогнете. След като си изпиша потребителя и паролата ми се отваря текущия месец, но не мога да пиша в нито един от дните, нито мога да отида в друг от месеците - показва ми се това съобщение:
"Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново!"
Какво трябва да направя? Връщам се, попълвам отново и отново, но нищо не се получава.
*
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #1 -: Септември 07, 2009, 12:06:06 pm »
Здравейте имам проблем с отварянето на календара, дано можете да ми помогнете. След като си изпиша потребителя и паролата ми се отваря текущия месец, но не мога да пиша в нито един от дните, нито мога да отида в друг от месеците - показва ми се това съобщение:
"Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново!"
Какво трябва да направя? Връщам се, попълвам отново и отново, но нищо не се получава.
Този проблем се получав апри много от потребителите тук и е свързан със настройките за сигурност на браузъра (обикновенно Интернет Експлорер).
Един от начините за забикаляне е следния:
1. Затваряш напълно браузъра (не само един от неговите прозорци а всичките)
2. Изтриваш си кукитата от сайта (zachatie.org)
3. Пускаш браузъра и отваряш сайта с календара
4. При логване НЕ ЧЕКВАШ "Запомни" (така няма да се прави куки и няма да се шашка браузъра)

Помисли за смяна на браузъра с Firefox (http://getfirefox.com) ако разбира се условията го позволяват (понякога на служебни компютри е забранено да се инсталират приложения и за това не е възможно да се смени Експлорера)

Поздрави
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #2 -: Юли 02, 2012, 10:51:26 am »
При мен има същия проблем, а съм с Мозила.
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #3 -: Август 30, 2012, 15:57:30 pm »
И при мен, а съм с гугъл хром  :(

Мога ли да попитам как се изчистват бисквитки?
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #4 -: Септември 28, 2012, 10:23:16 am »
Моля някой да ми помогне.....не ми се отваря графиката...
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #5 -: Септември 28, 2012, 10:55:12 am »
морско момиче вижда се моята графика  osi_10
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #6 -: Септември 28, 2012, 15:29:46 pm »
ще полудея вече....всичко съм "чекнала' както трябва и пак не се отваря(то не,че има какво да се види)...
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2012, 09:35:14 am »
Писах ти лично но ето отговора и тук, защото със сигурност има други засегнати:
Цитат
Хм,
интересното е че като напишеш в адрес бара:
"http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=морско момиче"
си работи, но ако кликнеш на линка - не работи.
Предполагам е свързано с факта че при кликане се преобразува кирилицата в "http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%20%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5" и от там се загубва името.
Ще трябва да пипна в кода на календара за да преобразувам това разлагане.
Ако искаш някой да ти погледне графиката, му кажи да напише името ти на кирилица директно в полето на браузъра.

Поздрави
Втори начин е да ти сменя името на латиница - така не би трябвало да има никакви проблеми. Ако искаш да ти го сменя ми пиши какво да е.

Поздрави
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #8 -: Октомври 05, 2012, 13:33:28 pm »
Ми ,аз мога единственно да благодаря за помощта.Сега ми се отваря всичко  :lol:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2012, 00:54:47 am »
От седмица не мога да си видя календара,влизам ,чуквам на някой ден и ми пише ,че сесията ми е изтекла и пак да се логна и всичко се повтаря
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2012, 23:03:20 pm »
Извинявам се,защото отговора на въпроса ми е бил няколко поста по -нагоре :)
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2012, 23:35:02 pm »
Момичета,знаете ли как да си направя графиката да се отваря на цикли,всеки месец да си е индивидуално.



Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #12 -: Декември 28, 2012, 17:33:04 pm »
Здравейте. От вчера съм регистрирана в календара, но не мога да попълвам нищо. Последвах инструкциите горе и изтрих запаметяването на паролата от браузъра ми, но отново не мога да попълвам данни. След въвеждане на потребителско име и парола виждам текущия месец, а щом кликна върху дата да въведа данни ме изхвърля и системата изписва "Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново!". Използвам Google Chrome.
*
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #13 -: Декември 29, 2012, 00:25:00 am »
doremi, дали това няма да ти помогне да си решиш проблема?

Този проблем се получава при много от потребителите тук и е свързан със настройките за сигурност на браузъра (обикновено Интернет Експлорер).
Един от начините за забикаляне е следния:
1. Затваряш напълно браузъра (не само един от неговите прозорци а всичките)
2. Изтриваш си кукитата от сайта (zachatie.org)
3. Пускаш браузъра и отваряш сайта с календара
4. При логване НЕ ЧЕКВАШ "Запомни" (така няма да се прави куки и няма да се шашка браузъра)

Помисли за смяна на браузъра с Firefox (http://getfirefox.com), ако разбира се условията го позволяват (понякога на служебни компютри е забранено да се инсталират приложения и затова не е възможно да се смени Експлорера)

Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #14 -: Декември 29, 2012, 00:42:33 am »
Благодаря, точно това направих преди пиша в темата. Не мисля да сменям изцяло браузъра. Ще използвам Firefox само за календара, защото там нямам проблем. Благодаря за съвета.
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #15 -: Март 20, 2013, 08:29:58 am »
Здравейте,
регистрирах се в Овулационния календар.С регистрацията нямах проблем,но след като вляза с потребителско име и парола и натисна в/у определен ден за полълване ми изписва грешно потребителски име или парола,или сесияата е изтекла..
Пробвах през три експлолъра и все едно и също.
Ще може ли някой да ми помогне?

Много благодаря предварително  :D
*
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #16 -: Март 20, 2013, 12:08:12 pm »
Здравейте,
регистрирах се в Овулационния календар.С регистрацията нямах проблем,но след като вляза с потребителско име и парола и натисна в/у определен ден за полълване ми изписва грешно потребителски име или парола,или сесияата е изтекла..
Пробвах през три експлолъра и все едно и също.
Ще може ли някой да ми помогне?

Много благодаря предварително  :D
Здравей,
зачисти кукитата на браузъра си (тези от zachatie.org) и се логни без да чекваш "Запомни:".
Явно много хора имат този проблем - така че тази опция ще я премахна със следващия ъпдейт.

Поздрави
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #17 -: Април 02, 2013, 11:43:58 am »
Здравейте!
Отдавана ползвам ову календара ,но сега чак се регистрирах тук/в бг мама си я копирах/,всъщност все не ми приемаше зададените имена....както и да е.
При мен проблема е,че имам един линк от графиката си отпреди
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=rosenn%D0%B0,но като се опитам да я сложа в картинка и на мен ми показва потребителят не е логнат или нещо такова, а иначе ако само се щракни на него се отваря.Нещо в профила пипнах от друг компютър и сега като ме потърсят от "графики на потребители" излизам все едно нищо те съм попълвала,празни графики,а пак rosenna изписвам.Не знам какво е станало.Ето това ми дава  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=rosenn%D0%B0
Не знам от къде идва проблема,ще намеря начин кукитата да ги изтрия/ще потърся помощ от някой защото и това не знам как точно да го направя като затворя всичко :book:/,но мисля,че нещо от самия профил има
*
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #18 -: Април 03, 2013, 09:35:32 am »
Здравейте!
Отдавана ползвам ову календара ,но сега чак се регистрирах тук/в бг мама си я копирах/,всъщност все не ми приемаше зададените имена....както и да е.
При мен проблема е,че имам един линк от графиката си отпреди
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=rosenn%D0%B0,но като се опитам да я сложа в картинка и на мен ми показва потребителят не е логнат или нещо такова, а иначе ако само се щракни на него се отваря.Нещо в профила пипнах от друг компютър и сега като ме потърсят от "графики на потребители" излизам все едно нищо те съм попълвала,празни графики,а пак rosenna изписвам.Не знам какво е станало.Ето това ми дава  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=rosenn%D0%B0
Не знам от къде идва проблема,ще намеря начин кукитата да ги изтрия/ще потърся помощ от някой защото и това не знам как точно да го направя като затворя всичко :book:/,но мисля,че нещо от самия профил има
Ха, името с което си се регнала е много интересно :-)
Започва на латиница а последната буква "а" е на кирилица.
Предполагам около това се върти проблема ти.
Ако искаш ще ти сменя кирилското "а" с латинско?

Поздрави
Re: Проблем с отварянето на календара
« Отговор #19 -: Април 03, 2013, 14:21:57 pm »
Хахаха,как позна :D
На клавиатурата ми в къщи "А"на латиница не работи   затова преминавам на кирилица.Ще съм ти много благодарна :)


Всъщност като се замисля,дали е възможна да ми изтриете празния профил в ову календара,който съм направила от другия компютър с името rosenna и после като ми смените А-то от кирилица на латиница да си остане само той.Иначе си мисля,че ще има дублаж и пак ще се замотам или нищо няма да стане
« Последна редакция: Април 03, 2013, 14:54:01 pm от reni___ »