0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!Предписано ми е от АГ-то ,гино певарил,имам гъбички,вагинално да си поставям 6 дена!И тъй като съм бременна в 15 седмица ,малко или много ме е страх да използвам каквито и да е леарства.Моля за вашето мнение ако имате такова за тези свещички,използвали ли сте ги по време на бременност,чули ли сте нещо за тях.Благодаря предварителн за отговорите!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #1 -: Септември 05, 2009, 17:34:25 pm »
И аз имах изписани, но на своя глава (признавам си) не ги използвах, след като прочетох листовката. Най-добре е да поговориш с доктора за притесненията си относно свещичките.
*

    Aubergine

Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #2 -: Септември 05, 2009, 21:17:01 pm »
Аз пък не мога да разбера какво правим при доктор, на когото нямаме доверие.
Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #3 -: Септември 05, 2009, 22:13:56 pm »
Deska, аз също имах гъбички в първите месеци от бременността ми Е, преди доста време, но това няма значение.Изписаха ми също гино певарил. Страх да не навредя на бебчо естествено имаше, но си слушах гинеколога. Слагах си лекарството, гадните гъби изчезнаха и имах безпроблемна бременност до финала, когато гушнах една здрава и ревлива принцеса :D.
Успех и безпроблемна бременност preggo

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #4 -: Септември 05, 2009, 23:06:40 pm »
Когато лежах за задържане в 19-та седмица лепнах и гъбички, изписаха ми гинопеварил за 10 дни - използвах го, послушах лекуващия си.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #5 -: Септември 06, 2009, 09:35:21 am »
И аз в момента използвам гино певарил само че на мен ми е предписан за 15 дни че тия гадни гъбички ме мъчат от доста време.
Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #6 -: Септември 07, 2009, 11:49:51 am »
На мен ми бяха изписали гинодактарин. Те са 3 глобули за 3 вечери. И аз се притеснявах, но на бебка нищо и няма.

Re: gyno-pevaril/гино певарил по време на бременност?
« Отговор #7 -: Септември 07, 2009, 21:01:27 pm »
Аз пък не мога да разбера какво правим при доктор, на когото нямаме доверие.

Аз пък/прочети вимателно въпроса ми по-горе/ не съм писала че нямам доверие на доктора когота посещавам,а питам някои има ли отзиви за това лекарство!По време на предните ми две бреманности са ми предписвали полижинакс,флажил и др.подобни,но на гино-певарил за пръв път попадам и  за това питам за  евентуални отзиви  и мнения относно ефекта му!
А 100% доверие нямам никой лекар,защото и докторите са хора и понякога грешат,съгласете се!