0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #40 -: Септември 27, 2009, 17:19:31 pm »
Да, чат има, но не влизат хора в него.
Липсва ми, да си призная. Беше весело...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #41 -: Септември 27, 2009, 17:47:42 pm »
То и тук има, ама и в него не влизаме.
А като си спомня как преди 3 години висях по цял ден там.
*
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #42 -: Септември 28, 2009, 08:40:02 am »
Жени бе..точно за този чат говорим всички  :lol:
*
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #43 -: Септември 28, 2009, 13:34:53 pm »
М'че той не е закрит. Мятаме ли се?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #44 -: Септември 28, 2009, 14:46:29 pm »
Жени бе..точно за този чат говорим всички  :lol:

Аз що си мисля, че за чат в дир-а става дума. :oops:
Леле, много съм зле.
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #45 -: Септември 28, 2009, 22:40:23 pm »
В dir.bg в клуба надникнах в 2005 г.попадайки в чата,зададох явно неуместен въпрос(или поне така съм се почувствала тогава-сякаш не ми е мястото там сред толкова знаещи пишещи момичета).Беше ми отговорено нещо от сорта на "Какъв ти е проблема?" и сега знам,че е било добронамерено отсрещна страна,но тогава сякаш се закопах сама,засрамих се,сякаш някой ме вижда(пък и така да е-какво от това,но така мисля сега вече,а тогава пълен новобранец) и си излязох от чата,повече не влязох.Много скоро след това открих "Зачатие" и в началото също само четях.Дотук имам 1 стимулирано ин-витро,1 такова на ЕЦ със запас замразени ембриони-не се стигна до трансфер-празен фоликул и рухнали сладоледчета.Сега съм в подготовка на следващото ин-витро.Благодарение на този сайт поех правилния път.Адмирации за създателите му(да не се излагам като пропусна някое име)
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #46 -: Септември 29, 2009, 15:35:45 pm »
Ех, страшен купон беше в този чат!Така ми липсва понякога....
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: форум "Проблемно забременявне" в dir.bg
« Отговор #47 -: Октомври 06, 2009, 17:32:48 pm »
Снощи си четох тая темичка и си спомних и моите първи стъпки в "Проблемно забременяване". Една приятелка някъде началото на 2005 ми каза за него и аз го изDIRих. Преди това бях влизала в един fertilityfriend и добре, че имаше кой да ми каже, че има такова нещо и на български. Регистрирах се с нещо като pmpv - съкращение от имената ми, голяма конспирация. Имаше там няколко момичета, дето бяха по наясно с нещата и търпеливо отговаряха на глупавите ми въпроси - Лали, Wildberry, Cignus и доооста други. После не знам как попаднах в Зачатие през 2006 и започнах успоредно да пиша и чета и на двете места. Открих стари познайници от Дир-а + доста нови. В началото беше доста по-скромен форумът ни, но се появяваха нови теми, нови хора. Много досаждах на Мели, Мини, Джам, Василена и Малкото Зайче (на нея нещо и изгубих дирите покрай мойте си работи и се надявам да е добре). Сигурно и на други. Много се радвах когато някоя от познатите ми тук забременееше и си казвах "Ето, стават чудеса и рано или късно щъркелът ще долети и у дома :)". С времето се запознах на живо с доста момичета и с някои продължаваме да поддържаме връзка и да ги чувствам много близки. Други пък ги познавам само от тук, но все едно през всичките тези години съм била всеки ден с тях - знам през какво минават, знам и че и те ме разбират по-добре от много хора около мен. За това и продължавам да си чета тука, въпреки че бебепавенето не ми е на дневен ред. Радвам се на всяка хубава новина и чакам с нетърпение темите в "Дългоочаквана...". Дано да са повече ;)