0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добър уролог Стара Загора
« -: Август 24, 2009, 22:07:54 pm »
Здравейте момичета
Брат ми днес си направи спермограма. Резултата е никакви налични сперматозоиди. Насочиха го към уролог. Явно се съмняват за някакво запушване. Нямам представа при кой да отиде така, че ще съм ви благодарна да ме насочите към добър специалист.
Благодаря
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър уролог Стара Загора
« Отговор #1 -: Август 24, 2009, 22:21:53 pm »
препоръчвам Гео Цировски, работи в новата Трета поликлиника "св. Иван Рилски" /не е уролог като специалност, но пък доста такава работа е свършил/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Добър уролог Стара Загора
« Отговор #2 -: Август 24, 2009, 22:24:52 pm »
Значи моят съвет е:
Нова спермограма в клиника по стерилитет. Ако сте от Стара Загора - най-близко в Пловдив при д-р Мариела Даскалова, в София www.ivf-bg.com или www.ivf.bg или www.invitro-bg.com, във Варна - www.ivfcentre-varna.com
От там ще ви насочат евентуално към специалист уролог-андролог. Ние лично сме доволни от д-р Милен Кацаров в София. Вероятно ще назначат и допълнителни изследвания.
Успех!
« Последна редакция: Август 24, 2009, 22:26:47 pm от cygnus »
*
Re: Добър уролог Стара Загора
« Отговор #3 -: Август 24, 2009, 23:27:52 pm »
Сигнус благодаря за отговора, но той направи спермограмата при д-р Даскалова. Аз забременях след ин витро и затова знаех къде да го пратя за качествена сермограма. Сега трябва да намеря качествен уролог.