0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте и от мен.
Поради СПКЯ от 3 год. без почивка пия противозачатъчни. На 26.02.2013 ми направиха лапароскопия. Седмица преди лапарото трябваше да започна нова опаковка. Д-р Р. Димитров, при когото първоначално мислех да правя лапарото ми каза да ги спра преди нея. В последствие реших, че лапараото ще ми го прави Д-р Попов. Той каза да започна новата опаковка. Така и направих. При махането на конците го попитах дали да продължавам да ги пия или да започваме да "действаме". Отговорът беше - спирай ги.
Надявам се скоро да отговоря положително на въпроса "Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?"  :wink:
*
iliyana_dm , успех и дано скоро видиш така мечтаните 2 чертички  :)
Мецани, благодаря за пожеланията. Да се връщат на всички във форума, които се борят за  същото :)
Поста ми беше насочен главно към zvezda_k, която питаше за противозачатъчните, но чак сега видях, че мнението й е доста старо  :oops:
здравейте на мен  в петък ми  предстой лапароскопия .мисля че ще е оперативна отстраняване на сраствания .... диагнозата от цв. снимка едната тръба не пропуска течност  а другата  е чатично проходима заради срастванията като се отстранят дали ще станат нещата ? :))
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Здравейте, момичета. На 26-ти март се състоя моята лапароскопска фенестрация. Сега съм в 8-ма седмица и 5 дни от зачеване (11-та и 5 дни г.с.). Забременяването ми беше спонтанно, без никакви стимулации.. около 2-3 месеца след операцията. Пожелавам успех на всички решили да се подложат на тази процедура.  :)  :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Чудесна новина, Starshine! Лека бременност ти желая!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Много ти благодаря, sixsens! :)  :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #47 -: Април 03, 2018, 11:40:15 am »
Прочетох доста из  форума за лапароскопията,моята още не сме уточнили кога ще е.Чакам цикъла на 6ти и тогава ще се обадя за дата,казаха ми че ще е на първите чисти дни.Имам проходими тръби ,и леки мрежести образувания до едната.Доктора ми каза ,че лапарото вдига шанса за естествено забременяване,ако ли не има след това други процедури.Колко време ви казаха на вас да опитвате преди"другите процедури"?Надявам се възможно най-скоро след нея да си правим опитите.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #48 -: Април 03, 2018, 12:17:28 pm »
Слънчице, моят срок беше 6 месеца след лапарото да забременея.
Започнахме още на следващия цикъл след операцията.
И наистина се вдига шанса след нея. Успех ти пожелавам, дано до края на годината да се похвалиш с положителен резултат!
*
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #49 -: Април 03, 2018, 12:24:48 pm »
Дано,Точице ,успех и на теб в твоя опит
*
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #50 -: Април 03, 2018, 12:49:53 pm »
И на мен ми бяха казали 6 месеца да опитваме и ако не стане им витро.

*
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #51 -: Април 03, 2018, 12:56:13 pm »
Четох различни отзиви около секса.Аз си го представям ,2-3 дни да се пазим и да почваме,да хванем овулацията.При вас ,дами така ли се получи,или гледам прекалено оптимистично. :D
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #52 -: Април 03, 2018, 13:47:00 pm »
Няма да ти е много приятно два три дена след операцията. Още повече че и малко конците ще те дърпат...Но на следващия цикъл ще си 6 точки за действие :)
*
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #53 -: Април 03, 2018, 14:02:24 pm »
Съгласна съм с Точица. Първия цикъл го пиши бегал. Дърпа, няболява и кървене може да имаш. Но след това си 6.

*
Re: Има ли спонтанно забременели след Лапароскопия ?
« Отговор #54 -: Април 03, 2018, 14:29:59 pm »
Благодаря,момичета