0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз съм след първо неуспешно ИКСИ и един спонтанен аборт миналата година, и понеже всичките доктори са във ваканция , а не ми се иска да губя време, можете ли да ме посъветвате какви изследвания да направя.. Имаме установен мъжки фактро, но сега се замислям дали и при мен няма някой "дребен" проблем, който възпрепятства..
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Генетични изследвания - откъде да започна?
« Отговор #1 -: Август 12, 2009, 15:29:24 pm »
първоначално  си направи консултация с генетик. той ще те насочи, какви изследвания да направите във Вашия случай. ние правихме нашите изследвания в Майчин дом и ни консултира генетичка от там. вече твой е избора на къде ще се насочиш.
желая ти успех!
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Генетични изследвания - откъде да започна?
« Отговор #2 -: Август 12, 2009, 16:16:50 pm »
първоначално  си направи консултация с генетик. той ще те насочи, какви изследвания да направите във Вашия случай. ние правихме нашите изследвания в Майчин дом и ни консултира генетичка от там. вече твой е избора на къде ще се насочиш.
желая ти успех!
Благодаря ти, big_eyes, а как е името на твоята генетичка и необходимо ли е да се запише час предварително?
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Генетични изследвания - откъде да започна?
« Отговор #3 -: Август 12, 2009, 16:31:56 pm »
ами, "моята" е много силно казано, защото това е генетичката в лабораториятана 14-я етаж. аз така и не можах да разчета името й, а и тя не ми се представи, но много добре ми обясни за изследванията, като й разказах за проблема ни. там ни изпрати лекуващия ни лекар. иначе не е необходимо да си записваш час.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав