0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бременноста и салони за красота:-)
« -: Август 12, 2009, 12:31:00 pm »
Момичета,здравейте!!!
Искам да Ви попитам: когато жена е бременна, може ли да правя епилации (кола маска), може ли да ходя на фризер, може ли да правя маникюр/педикюр?

I am from Russia!!

*
Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #1 -: Август 12, 2009, 16:47:13 pm »
Здравей,
мисля че с педикюра по време на бременност има съществен проблем.  :lol: За съжаление след 4-тия месец става все по-трудно да се сгъваш на две.
Иначе, да ходиш на фризьор или да си режеш ноктите на ръцете - нямаш грижи.
 8)
« Последна редакция: Август 12, 2009, 17:01:42 pm от beast »
Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #2 -: Август 12, 2009, 20:04:15 pm »
Не това исках да кажа. Исках да питам ДАЛИ може да ползвам (за чувствам) лак, не вредно ли е това? Не е ли вредно да правя кола маска (а това е болно), не е ли вредно? За това става вопрос.
I am from Russia!!

Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #3 -: Август 12, 2009, 20:11:04 pm »
Ами аз мисля, че ако си ходиш на маникюрист няма проблем с лака.
Относно кола маската - ако е на триъгълника, не мисля, че е удачно. Знам, че при раждане трябва да си идеално чиста, но повечето момичета дават препоръки (прочети в подфорумите).
За краката мисля, че няма да е проблем, ако не си прекалено чуствителна. Ама не си причинявай допълнителен стрес на кожата и организма(според мен де). После цял живот ще ходиш на кола маска.
[/url][/url]
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #4 -: Август 12, 2009, 21:36:40 pm »
Да ти имам проблемите!
Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #5 -: Август 12, 2009, 22:17:29 pm »
Благодаря Ви, добри момичета. Мнооооогооо!!!
Относно педикюра/маникюра - правя го сама (почти винаги,само през лято ходя в салона да имам по-перфектен педикюр) и питах за меризма на лака, дали не е вредно.

За кола маска: Също ходя в салона, правя крака (понякога и треуголник, но треуголник мога и да бръсна, няма проблем, зашото зона не е голяма), а крака са дълги))) (аз съм 180 см ръст). И не искам ползвам бръсначка сега, защото се свикнала с кола маска и много съм доволна от нея, а сега мисля дали мога да направя или да бръсна, щом съм в интересно положение:-)
I am from Russia!!

*
Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #6 -: Август 12, 2009, 22:37:48 pm »
Цитат
Иначе, да ходиш на фризьор или да си режеш ноктите на ръцете - нямаш грижи
:D :D :D

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Бременноста и салони за красота:-)
« Отговор #7 -: Август 12, 2009, 23:06:44 pm »
Ти във форум за красота ли си или във форум за проблемно забременяване??  8O  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!