0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
:D :D :D Дес какъв комплимент ми заби без да се усети, голямо черпене ще пада  :D :D :D
Прекрасници са всичките, ей- да ги целувате да не ги почвам аз град по град  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
 :D И от нас съвсем прясно фото от вчера,на изложението на цветя в к-с "Дружба". :wink:
       

 
Прекрасници са всичките, ей- да ги целувате да не ги почвам аз град по град  :wink:


       :D :D :D И аз така!
Ето я Мия, вече на 4 години:

<br />[link=http:
<br />[link=http:
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Ето я и наща планинарка - пистите на Банско :) чудесна почивка беше
Ето го Вики на 4 месеца
http://www.facebook.com/album.php?aid=3948&id=100000938984468&l=ec8d0d3414
gubkata11, прекрасно ти е детенцето. Едно от най-красивите бебета, които някога съм виждала. Да ти е живо и здравичко!

[/url]
*
:D И от нас съвсем прясно фото от вчера,на изложението на цветя в к-с "Дружба". :wink:

Бари, Митето много хубаво позира пред розите и сякаш а е проговорил, аха е рекъл нещо дълбокомислено.

Обичам я тази тема и ви благодаря, че споделяте снимки на дечицата - няма по-силно вдъхновение от това.
*
Момичета, моят син не се изчерви от комплиментите, но аз - да.  :oops:

А на всички, които все още само надничат в тази тема, желая скоро да публикуват снимки на своите деца!  :bighug:

*
Блу скай,не се изчервявай,синът ти наистина е невероятен!Всички деца на Зачатие са невероятни и неповторими!!!Ето я и наша Антониа


Антония прекрасна! Красавица!
Колко е пораснала, Тини!
Сякаш вчера беше, когато си писахме в Бременната тема... и те изпратихме за срещата с бебка!

П.П. Аз като едно бъдещо "свеки" започвам да си търся и избирам снаха!!! :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Много красиви деца видях! Прелест за очите!
Ето ги и моите диваци :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)

Антония прекрасна! Красавица!
Колко е пораснала, Тини!
Сякаш вчера беше, когато си писахме в Бременната тема... и те изпратихме за срещата с бебка!

П.П. Аз като едно бъдещо "свеки" започвам да си търся и избирам снаха!!! :lol:

Ти много не се услушвай...чакаме скоро снимки на трите ви слънца:)
Тини...тези бузи ще ги дебна някъде за щипане:)
Прекрасна е Тони:)

Гане, Мила много е започнала да прилича на батко си...или така ми се струва от снимката:), малка къдрушка:)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Лисо, като близнаци са, с малка разлика в годините :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Здравейте така като гледам темата и се вдъхнових, та реших да пусна няколко снимки на Никата от Хисаря :D

*
Гане, много са ти сладки двамата :D

За тройката на Лисето думи нямам - колко са пораснали само, а Стефито на Мини каква коса пуснала - малка кокетна госпожичка, ще я изям :wink:

Всички са страхотни, най-любимата ми тема, винаги ме зарежда с усмивки.
Бъдете здрави вие и прекрасните ви деца!
*
вижте аз какъв помощник си имам в приспиването на бебето  :D


*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Прекрасни деца!
Да са ви живи и здрави!
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Присъединявам се към Хера, прекрасни са!
ето и нашата Мануела,като по-малка и от преди няколко дена.
Всички дечица са прекрасни,да са ни живи и здрави :)

*
Аууу, елфи, гледам аз тази снимка и си мисля, че не ми прилича нещо на мини, но реших, че сигурно е от огромните очила. Срам!  :oops:

ами то :oops:, аз след дълго мигане, втренчване и чудене това Мини ли е, не е ли, накрая взех трудното решение, че е тя... :lol:
докато разгледам подробно тука всички дечица и изчета коментарите, чак тогава зацепих кой кой е :lol: