0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честит 4-ти рожден ден на Овулационния календар!!! :lol:
Благодаря на Добри и на всички останали, които са помогнали за създаването и съществуването му!
Хубаво е, че го има! Полезен е за много момичета!
P. S. Тази година чак и аз го ползвам!  :wink: :lol:

*
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Благодаря на всички,които се грижат за ову календара :DЛично за мен той е много необходим и полезен.Благодаря ви!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
*
Хайде да му е честито :-)
Ето и малко статистика:

Registered Users All     58337
Not Used Users    42085
Used Users    16252
   
Users with 1:3 DayDatas    221
Users with 4:9 DayDatas    506
Users with 10:29 DayDatas    1528
Users with 30:69 DayDatas    1724
Users with 70:149 DayDatas    2001
Users with 150:10000 DayDatas    9876
   
BG Users    58265
EN Users    26
DE Users    2
RU Users    40
   
Cycles All    153258
Day Datas All    1674835

Поради някаква причина има много неизползвани потребители - тенденцията в началото беше 1:1 което е логично, но напоследък е станало 1:3.

За изминалата година е добавена възможност за следене на бременност (функционалноста е налична, но медицинските данни не са вкарани - ще се погрижа като минимум това което е на колелцето скоро да е в календара).

За следващата година съм си поставил амбициозната цел да направя модула за следене на физическото състояние (килограми, мерки, диети).

Поздрави
*
За изминалата година е добавена възможност за следене на бременност (функционалноста е налична, но медицинските данни не са вкарани - ще се погрижа като минимум това което е на колелцето скоро да е в календара).
За следващата година съм си поставил амбициозната цел да направя модула за следене на физическото състояние (килограми, мерки, диети).
Браво! Както винаги си супер! Хиляди благодарности!