0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся добър АГ
« -: Юли 24, 2009, 18:37:58 pm »
Здравейте, искам да помоля някой от София, ако може да ми препоръча добър АГ, защото имам проблем с О. Исках да посетя специалист по репродуктивна медицина, но се оказа че е невъзмажно това да стане  по-рано от Октомври, до тогава всичко е заето. А на мен ми се щеше да отида още този месец.
Благодаря Ви предварително! :)

*
ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ???
« Отговор #1 -: Юли 24, 2009, 18:39:31 pm »
Здравейте момичета.
Препоръчайте добър гинеколог в София. Търся лекар, който сериозно ще се отнесе към проблема ми с изключително нередовната ми менструация.
Надявам се да сте попадали на добри лекари:))
*
Re: Търся добър АГ
« Отговор #2 -: Юли 24, 2009, 18:42:19 pm »
Здравей и аз търся такъв:)
При мен БТ е даже доста по-зле от твоята - всеки ден скокове и спадове, вече не знам какво да мисля.
Дано момичетата във форума да могат да ни помогнат :wink:
*
Re: Търся добър АГ
« Отговор #3 -: Юли 25, 2009, 12:01:16 pm »
Здравейте момичета,
аз съм при Стаменов-горещо го препоръчвам, но за съжаление има много хора при него и трябва да се чака.Аз чаках около 1 година да ми дойде часа, но той за 2 месеца ми направи толкова изследвания, колкото до сега за 4 години никой дръг лекар не се сети че трябва да изследвам.Сега тая тайна надежда чудото скоро да стане.
*
Re: Търся добър АГ
« Отговор #4 -: Юли 25, 2009, 12:21:12 pm »
НАДЕЛИН мила аз ти бях препоръчала в нашата темичка др.Попов от шейново.много съм доволна от него.моят проблем също беше в О липсваше след лапаро извършено от Попов ову ми се въстанови и сега мие като по часовник18/19ден само че при мен проблема е че Ц сега мие къс и ще трябва или ову да се предизвиква по-рано или Ц да ми се удължи.надявам се да съм ти била полезна а и другото което е той си идва от отпуск август нее нужно да чакаш октомври или след година незнам това е мое мнение изборът е лично твой :)   АЛЕКС ако нее тайна кое това което другите доктори не са се сетили да ти изследват?просто от любопитство питам :)
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 12:25:35 pm от berche »
[/url]
Re: Търся добър АГ
« Отговор #5 -: Юли 25, 2009, 13:23:20 pm »
Да съгласна съм препоръчвам също Николай Попов в Шейново - когато имим нужда винаги ходя при него, независимо че обикалям и по клиниките за стерилитет непрекъснато, един от най-добрити специалисти и ще прецени много бързо какви изследвания още ще са нужни, също така е един от най-добрите специалисти на лапароскопии. тел. в Шейново: 9659 420 или 422; моб. 0888 920781-записваш си час
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=7128.0


Друг вариант е също Славчев от МД , по форумите има досто доволни момичета от него , но аз не го познавам и не съм ходила при него.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=14810.0
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 13:30:52 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Търся добър АГ
« Отговор #6 -: Юли 25, 2009, 19:57:57 pm »
Здравей berche,
Аз имах 2 спонтани аборта.Всички лекари при които съм ходила казваха-това е случайност, ще стане пак щом сега е станало и т.н.Когато отидох при Стаменов-той ми каза че с един аборт може да се съгласи за случайност, но два идват повечко.Пълни изследвания на хормони(правила съм ги и преди, но предните лекари не видяха нищо нередно).Оказа се че двата ми хормона са в норма, но са в горните граници, а това пречи много на една бременост.След това ми пусна пълен пакет имунологични изследвания.Това също до тогава никой не се сети да направи.Това е до момента.Сега се надяваме да се случи чъдото отново и да бъде всичко наред.

Съгласявам се че има и други добри лекари.Дано да стават все повече, за да помагат на такива като нас.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Търся добър АГ
« Отговор #7 -: Юли 25, 2009, 21:23:43 pm »
Аз бих ви препорьчала д-р Владимиров аз сьм при него и е много добьр специалист верно е че чак за есен има места но си заслужава да чакате ако искате ето и линка на клиникатаhttp://www.ivf.bg/успех ви пожелавам момичета,
*
Re: Търся добър АГ
« Отговор #8 -: Юли 25, 2009, 22:29:29 pm »
мила АЛЕКС от все сърце ти пожелавам както и на всички останали в най скоро време чудото да станем майки да се осъществи!!!
[/url]
*
Re: Търся добър АГ
« Отговор #9 -: Юли 28, 2009, 19:11:41 pm »
Аз съм изключително доволна от д-р Ташков в Тина Киркова. Много внимателен, изключително много обяснява и много готин човек.