0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз съм го изпуснала това предаване, дето му изми нааканото дупе и после устата със същата вода, но го даваха по Господари на ефира. Според мен жената от камерите се  е притеснила, макар че си има и такива "мърлячи".
Абе като изключим, че се скъсвам от рев, според мен предаването си е много прилично. Изглежда нагласено, защото все пак това не са артисти. Даже се чудих, ако наистина ги викат когато им почнат болките .... абе дали е така :?:  Аз като се сетя един колега така, женаму като я почнаха конткракциите и той като подкарал колата и забравил къде  е болницата, после изпуснал пресечката, та като излезнал извън града се усетил.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
А аз тази част с дупето и после устата я гледах в "Господари на ефира"  :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Според мен изказванията на доктор Ковачева,не я познавам лично де,едва ли са породени от некомпетентност,просто си дрънка на посоки.
Не че това трябва да я извини.
Напротив.Като лице с предполага се авторитет,трябва по-внимателно да следи какво и излиза от устата и да не приказва всичко,което и хрумне.
Аз в моята област съм си позволявала да слизам на народен език и да се изказвам с неточна терминология,но веднъж попаднах на просветен клиент и направо ме разби.Айде после иди обяснявай,че нямаш сестра...
И освен това така се насаждат неверни убеждения у хората,което специално пък в нейната професия е опасно.
Виждам ви от клона,ей!
Р? РЅРµ РјРµ заплаС?вайте СЃ птичи РіСЂРёРї!
Д-р Ковачева е нагледен пример за това как се държат и говорят 90% от лекарите с мислене на държавни служители. Това е синдром. Не се лекува. Той е съвкупност от житейски манталитет, трудов опит, умение да се учиш от опита/твоя и на другите/.  А това с миенето на дупето и после устата- неам думи...............но не ме учудва де   :balk_159:  :balk_149:
В това предаване на всички слагат епидурални упойки , в провинциятя си раждаш без обезболяване , дори така може и да те зашият, изобщо раждаш си по библейски - в мъка и болка... :cry:
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада


      Защо бе Анушка,всичко зависи от лекаря,който ти е следил бременността.Обикновенно,същия лекар работи и в болницата,където ще раждаш.На сестра ми примерно и бяха сложили в системата обезболяващи,които намалили болката до минимум.След това разбира се,всеки си получава своето.Сестра ми почти безболазнено раждане и внимание,а лекарката "хонорара" си.И така всички са доволни.
   Ние до там да избутаме нещата....ще търпим,няма друг начин.
Всъщност права си , аз бях две седмици за задържане в шестия месец , след седмица влизам в осмия. Но на никого от раждащите не разбрах да слагат обезболяващи, дори имаше случай на спонтанен аборт в шестия месец с кюртаж без упойка. Слагат упойка при шиене , но не винаги.
Е, важно е бебето да се роди живо и здраво... другото си е за наша сметка. :wink:
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
*
Цитат на: anushka
Всъщност права си , аз бях две седмици за задържане в шестия месец , след седмица влизам в осмия. Но на никого от раждащите не разбрах да слагат обезболяващи, дори имаше случай на спонтанен аборт в шестия месец с кюртаж без упойка. Слагат упойка при шиене , но не винаги.
Е, важно е бебето да се роди живо и здраво... другото си е за наша сметка. :wink:



Ти направо ги окуражи бъдещите мамчета. То и при нас сега е модерно да се ражда натурално, но пък от друга страна защо ли живеем в 21 век, ако не се възползваме от достиженията му? :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Разбирам, че в БГ не е въпрос на достижения, а на възможности.
*
Айде сега, то  по цял свят  се опира до възможности. А и вече касата пое раждането. Но ако няко иска по -специални условия , в по-луксозна клиника ще си доплати разбира се.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!