Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: Орунгал  (Прочетена 5311 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Гост
Орунгал
« -: Април 06, 2006, 16:59:10 pm »
Орунгал- изписаха ми го за 3 дни по 2 таблетки на ден това дали е достъчно някой пил ли го е? :cry:

nadejdi4ka

• Редовен потребител
  • Публикации: 515
Орунгал
« Отговор #1 -: Април 06, 2006, 19:46:57 pm »
Аз съм го пила преди 3 години - имах гъбички- кандида.
Мисля, че го пих по същата схема, като след това още 4 месеца пиех по едно сутрин и ве4ер на петия ден на цикъла.

*vera

• Много активен потребител
  • Публикации: 1653
  • Преборила се за една мечта
Орунгал
« Отговор #2 -: Април 07, 2006, 10:25:39 am »
Пили сме Орунгал пак по схема и аз и мъжа ми. Лечението беше комбинирано с вагинални глобули Полижинакс.
За съжаление изобщо не ми помогна, въпреки уверенията на лекаря, че е най-съвременния препарат.
Продължихме даже схемата и го пиех на 5-тия ден от следващите 6 менструации.

FreshBreeze

• Много активен потребител
  • Публикации: 4206
Орунгал
« Отговор #3 -: Април 07, 2006, 10:41:31 am »
Моите спомени са отдавна, но мисля точно него пих и оттогава (да чукна на дърво :wink: ) не съм имала гъбички вече 5-6 години. Преди това ми предписваха низорал, който не вършеше работа.
Благодаря ти, Бени!

elena_d

• Познат потребител
  • Публикации: 467
Орунгал
« Отговор #4 -: Април 07, 2006, 11:57:29 am »
Преди около 4 години пих Орунгал аз и партньора ми - по 2 таблетки сутрин и вечер за един ден, в комбинация с полижинакс. Много ми помогна!
Има и едно хапче против гъбички, което тогава струваше около 50лв и приятелка го е купувала /аз само питах в аптеката има ли такова - има, но само с поръчка!/   и след това не имала проблеми.
Според мен обаче трябва да се изследват гъбите преди да ти назначат лечение.

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало