0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Резултати от БХС
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2014, 19:40:12 pm »
Всяка.

Re: Резултати от БХС
« Отговор #21 -: Септември 18, 2014, 15:38:03 pm »
Здравейте бъдещи мами!
Преди девет месеца изчетох всички форуми,стаии и коментарите на проф. Кременски за тълкуване на резултати за БХС.Обещах си, че когато на бял свят се появи нашето живо и здраво бебче, и аз ще споделя моите резултати, за да помогна на  бъдещите мами в моята ситуация.
Рискът изчислиен при мен за болест на Даун при ранния скрининг беше 1:6, а при късния 1: 25. Не искам да навлизам в подробности, да обвинявам някой за грешки и пропуски при изследването......Това което искам е да кажа на всички момичета с лоши резултати да не позволят това изследване да помрачи най-прекрасния период в живота им(което аз за малко щях да позволя).Това което направих беше да послушам съвета на моя лекар и да отида при д-р Марков за ФМ. Той видя и след двата БХС, едно здраво и жизнено момиченце, с нито един съмнителен маркер за Даун, а както сигурно знаете, той е един от най добрите специалисти с може би най-добрата техника.За миг не съжалявам, че изцяло му се доверихме.................Нашата Мария вече е на два месеца, здрава, усмихната и прекрасна!:)
Успех на всички бъдещи мами, наслаждавайте се на лека и спокойна бременност!:) 
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Резултати от БХС
« Отговор #22 -: Юни 05, 2016, 09:35:11 am »
Здравейте,отдавна не е писано тук,но може ли координати на Др. Марков,за ФМ?


*
Re: Резултати от БХС
« Отговор #23 -: Юни 05, 2016, 09:56:56 am »
Здравейте,отдавна не е писано тук,но може ли координати на Др. Марков,за ФМ?

http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=100

Re: Резултати от БХС
« Отговор #24 -: Септември 08, 2016, 11:18:28 am »
Здравейте момичета  :)направих БХС и ето резултатите. Лекарят смята , че няма нужда отдруги изследвания. И все пак ... Дайте ми мнение , благодаря.




*
Re: Резултати от БХС
« Отговор #25 -: Септември 08, 2016, 11:57:55 am »
yana_c, едва ли тук има по- компетентен от лекар. Отделно има мнение в другата тема, също така и коментар в изследването. Това е изчисление вероятност на риск.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Резултати от БХС
« Отговор #26 -: Септември 08, 2016, 12:48:38 pm »
Благодаря avallon аз се доверявам на лекаря си , разбира се , но винаги има едно безпокойство . Бъдете здрави  :)




*
Re: Резултати от БХС
« Отговор #27 -: Септември 13, 2016, 13:23:10 pm »
Момичета, изчетох много за БХС и пренаталните консултации. Някой правил ли си е Пренатест изследването. Аз съм на 37 години и съм доста притеснена, че резултатите ми няма да са добри. Мисля, че е хубаво за мое спокоиствие да направя един такъв тест. Позната си го направи миналата година след като БХС резултатите бяха адски и всичко излезе нормално. Имате ли някаква информация по въпроса?
Щастието ми се усмихна
Re: Резултати от БХС
« Отговор #28 -: Септември 13, 2016, 16:50:14 pm »
Zalichka, аз също съм на 37 г. Резултатите от БХС бяха 1:620 за Даун, останалите бяха съвсем отлични (не ги помня). Направих Tranquillity тест за 3те най-чести аномалии, отрицателен тест. Замерванията също ми бяха добри. От самото начало бях сигурна, че искам да си го направя и да съм спокойна. Ако имаш възможност според мен по-добре направи.