0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    веси

да се образоваме
« -: Януари 10, 2005, 20:13:26 pm »
често лекари са ми казвали, че не бива да чета и да се интересувам от проблема стерилитет. но мисля, че човек трябва да знае срещу какво се бори. ако сте прочели нещо интересно и полезно в нета - моля споделете. но нека се придържаме към научни факти
*
да се образоваме
« Отговор #1 -: Януари 10, 2005, 20:17:17 pm »
Според мен пък за един добър и отговорен лекар, фактът, че пациентът му е информиран и чете е предимство. Така получава допълнително съдействие и от страна на пациента, по-лесно се разбират.
А според теб кой не харесва информирания пациент?  :wink:
да се образоваме
« Отговор #2 -: Януари 10, 2005, 20:51:39 pm »
Цитат на: cygnus
Според мен пък за един добър и отговорен лекар, фактът, че пациентът му е информиран и чете е предимство. Така получава допълнително съдействие и от страна на пациента, по-лесно се разбират.
А според теб кой не харесва информирания пациент?  :wink:


Лошите доктори, кой друг!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: да се образоваме
« Отговор #3 -: Януари 10, 2005, 23:10:39 pm »
Цитат на: веси
често лекари са ми казвали, че не бива да чета и да се интересувам от проблема стерилитет. но мисля, че човек трябва да знае срещу какво се бори. ако сте прочели нещо интересно и полезно в нета - моля споделете. но нека се придържаме към научни факти


Колко често? Не си ли срещала и от другия вид лекари, които искат пациентите им да са информирани?

Колкото до придържането към научните факти - добро като пожелание и невъзможно за изпълнение. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

да се образоваме
« Отговор #4 -: Януари 11, 2005, 14:29:31 pm »
nikoga. tarsia veche 2-ra godina. preporachaite mi takav. az sam spokoen chovek no pri vtoria mi vapros, s koito pokazvam che ne chuvam za parvi pat dumata in vitro obiknoveno me otriazvat kade po-meko, kade po grubo.
*

    Anonymous

да се образоваме
« Отговор #5 -: Януари 11, 2005, 23:48:54 pm »
не разбрах в какъв смисъл те отрязват? не искат да ти предложат инвитро или обратното - веднага ти натрапват инвитро?