0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #80 -: Септември 21, 2009, 11:47:28 am »
вижте fertilityfriend какво направи с моята О. Направо ме хвърли в оркестъра.
http://www.fertilityfriend.com/home/245073
Аз си мисля,че се дължи на тези високи Т,когато си била понастинала...,но има и нещо друго...по-принцип след О церквилната слуз изчезва,т.е.няма...а ти си и отбелязала мисля на 16-17 ден една от най-филтрилните...може би затова Fertility засича по-късно О....но ако се погледне графиката ти без тези две високи Т,и аз мисля,че О е била на 14 ден...дано да е станало!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers::D....
P.S. Все пак графиките са само ориентировка...недей да обръщаш много-много внимание на това как различните софтуери ти засичат овулацията...това са само главоболия и  стрес... :bighug:
*

    tinnify75

Моля дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #81 -: Септември 21, 2009, 18:12:42 pm »
Здравейте на всички,аз съм нова във форума и ако нещо объркам моля да ме извините Пускам нова тема,защото неможах да намеря нещо подобно на моя случай.Моята ситуация е такава-сега живея в Латвия при гаджето ми,който е латвиец и съм бременна в 2 месец.Всичко беше ок,докато не разбрахме,че ликвидират местоработата на моя приятел и той остава без работа  Кризата тук е в пълна сила и дори да си намери друга няма да е толкова добре платена,за да може да плащаме квартира,комунални и да се подготвяме за бебе   Затова решихме да се преместим в Англия,той има приятели там,които ще ни помогнат,за да си намери работа и т.н.Аз съм ходила в Англия 2 пъти на студенткса бригада и имам НИН.Та въпроса ми е,когато ще се местим ще съм в 4-5 месец,ще имам ли право на безплатни консултации и раждане и ако да какви документи трябва да подам,какво да направя?Моля ако някой знае някакава информация помогнете,нямам никакво желание да раждам там ,но нямаме никакъв избор      Благодаря на всички,които отговорят
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #82 -: Септември 21, 2009, 19:11:21 pm »
tinnify, пусни нова тема с този конкретен въпрос в подфорум "АРТ в чужбина". Също прегледай темите на момичетата в Англия в същия подфорум - може да намериш отговор по-бързо, ако въпросът вече е обсъждан преди.
Пожелавам ви безпроблемно местене - от опит зная, че не е лесна работа.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #83 -: Септември 26, 2009, 07:46:39 am »
Здравейте момичета, наближава деня на истината и както обикновено аз ставам нетърпелива.  :balk_113: Това е присъщо на много от нас.  :D
Но защо нямам ПМС? Много слабо изразени са. Даже и гърдите много по-слабо ме болят от обикновенно. Моля ви погледнете ми графиката и кажете какво мислите!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #84 -: Септември 26, 2009, 20:06:39 pm »
Ами...., гадната лелка дойде.  :witch: Често - не е очаквах толкова рано. Трябваше да дойде чак след 3-4 дни.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #85 -: Септември 27, 2009, 07:11:22 am »
Според мен може и да не е имало О.
Съжалявам

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #86 -: Септември 27, 2009, 07:26:05 am »
Дениска - трябва ли да има някакво задържане на покачената температура за да се види дали е имало О?
П.С и добро утро. :)
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #87 -: Септември 27, 2009, 09:28:40 am »
Според мен може и да не е имало О.
Съжалявам
Може и така да е, нали веднъж годишно е нормално да имаш ановулаторен цикъл. Аз като си следях графиката, Т и пр. мислех, че имам..., но кой знае?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #88 -: Септември 29, 2009, 08:02:46 am »
Дениска - трябва ли да има някакво задържане на покачената температура за да се види дали е имало О?
П.С и добро утро. :)
Да, трябва
През ЛФ Бт трябва да е висока /0,4-0,6 разлика от ФФ/ и графиката да е сравнително хоризонтална. Ако има разлики повече от 0,2 през ЛФ е смущаващо и трябва да се провери от лекар дали всичко е наред

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #89 -: Октомври 14, 2009, 08:06:44 am »
Според вас имало ли е О. този месец или е рано още да се каже?
Ние не ловуваме заради прием на АБ, но искам да си следя Овулацията /до колкото мога/.

Ето и другата графика http://www.babyplan.ru/profile/31027
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #90 -: Октомври 14, 2009, 09:21:38 am »
Може и да е имало О. - липсват стой-сти и ми е трудно да кажа ако е имало , кога е била О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #91 -: Октомври 26, 2009, 07:37:57 am »
Само за протокола - днес лелката ме навести. Измина месеца с прием на АБ, остават ми още 2 дни и приключвам. Надявам се повторните резултати /микробиология и уреаплазма/ да са отрицателни и да продължа с плана си до заветната цел. Следващата крачка е ЦС.
Започвам отново да следя температурата, овуто, моля ви хвърляйте по едно оченце на графиката ми от време на време. :balk_104:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #92 -: Ноември 07, 2009, 09:40:56 am »
Струва ми се, че температурата ми е височка за фоликулярна фаза. Днес сутринта си проверих Т /мислех, че е от него/, мерих и с живачен пак показа 36,9.
По мои наблюдения през втората фаза температурата ми е около 37,1. В такъв случай се получава много малка разлика между двете фази.
Някой има ли представа на какво се дължи високата температура?
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #93 -: Ноември 07, 2009, 11:12:51 am »
Струва ми се, че температурата ми е височка за фоликулярна фаза. Днес сутринта си проверих Т /мислех, че е от него/, мерих и с живачен пак показа 36,9.
По мои наблюдения през втората фаза температурата ми е около 37,1. В такъв случай се получава много малка разлика между двете фази.
Някой има ли представа на какво се дължи високата температура?
На много фактори може да се дължи високата температура в ФФ...например...стрес и неспокоен сън,нарушен баланс на хормоните,измерване на Т в късен час,и т.н. :D...аз имах преди месеци същия проблем...ще ти пиша на лични по подробно :D
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #94 -: Ноември 07, 2009, 22:21:42 pm »
Чоки, в двата месеца, когато изобщо мерех БТ, и моята графика така изглеждаше, но се оказа, че нямам проблем с овулацията и хормоните. Отказах се обаче, защото ставам поне по два пъти всяка нощ и спя неспокойно като мисля за термометъра.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #95 -: Ноември 08, 2009, 07:27:37 am »
Струва ми се, ........
Измери си темп-та през деня /ТТ/ - може да си болна.
Високата БТ през ФФ говори за проблем с МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #96 -: Ноември 08, 2009, 14:44:08 pm »
Вижте и моята графика,закъснява ми вече 4-5 дена,но последния тест беше  :bfn: ,температурата бавно спада,но още не ми идва,утре ще направя пак тест.Гинеколога ми каза че след прием на Дуфастон до 8 ден трябва да ми дойде,ще изчакам и утре и ще му се обадя.Нямам симптоми иначе нито да ми идва нито за бременност.Правена ми е цветна снимка този цикъл,незнам от нея може ли да се бави ?


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #97 -: Ноември 08, 2009, 15:48:10 pm »
Я си направи още едно тестче  :wink:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #98 -: Ноември 08, 2009, 17:04:06 pm »
Никид възможно е и да има бременност. Аз съм забременявала в месеца в който ми правиха цветна снимка. Така че късмет мила. Всичко е възможно. :D osi_9
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #99 -: Ноември 08, 2009, 18:17:20 pm »
Никид, дано е това, което всички чакаме  :bori_023: