0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #40 -: Август 13, 2009, 11:08:20 am »
Не мога да намеря живачен Т, край, спряли са ги от продажба и са ги забранили от ЕС.  :balk_138:
Меря с електронен, но всеки ден ми дава едни и същи стойности, хем го държа още 4-5 мин. след като чуя сигнала.
Не знам дали наистина Т. ми е еднаква всеки ден, или термомеръра ми се е скапал.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #41 -: Август 13, 2009, 13:38:14 pm »
Може да е с еднакви стойности БТ. Това не е проблем
Да видим след О. какви ще са стойностите - ако терм-ра е повреден няма да има промяна в стойностите

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #42 -: Август 14, 2009, 11:09:37 am »
Не мога да намеря живачен Т, край, спряли са ги от продажба и са ги забранили от ЕС.  :balk_138:
Меря с електронен, но всеки ден ми дава едни и същи стойности, хем го държа още 4-5 мин. след като чуя сигнала.
Не знам дали наистина Т. ми е еднаква всеки ден, или термомеръра ми се е скапал.
Здравей! :)...Вероятно диги термометъра ти отчита с точност до 0,1....моя предния диги термометър ми беше такъв и точно заради тези равни температури се принудих да потърся друг,който отчита до 0.01 уж за по-голяма точност....Убедих се,че разликата не е огромна,освен,че поне не са така равни,но това не е фатално....не се притеснявай,графиката ти е хубава...пожелавам ти много скоро да видиш двете чертички... :D...Успех!!!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #43 -: Август 21, 2009, 08:27:03 am »
Мерси за пожеланието Вилинце. Яд ме е на термометъра защото аз още не съм го сложила, няма и 1 мин. и той вече пиука.
Ами ако ме заблуждава и тези стойности не са верни - само дето се мъча всеки ден да меря Т.
Ето сега например Fertility Friend ми отчете О. на 13-ти ден, а аз съм сигурна, че не е така - сега очаквам Ову.
http://www.fertilityfriend.com/home/245073
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #44 -: Август 21, 2009, 10:17:20 am »
Чоки, дръж термометъра пет минути след сигнала.
 Моят термометър (дигит.) също издава сигнал на първата минута, но аз винаги го държа ще пет, шест и през това време той издава още един два пъти сигнал.
 Така меренето е най-точно, не се заблуждавай че при първото пиукане това е вярната температура.
Успех миличка, дано не ти се налага още дълго да се занимаваш с графики и термометри. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #45 -: Август 21, 2009, 12:23:01 pm »
Да,диги термометъра се държи 4-5 минути след първия сигнал...Мелоди го е обяснила много правилно... :D...Сама ще видиш,че ще има разлика в Т...т.е.ще е малко по-висока от първоначалната и разбира се тя ще е и достоверната....Имай си напредвид,че все пак меренето на Т е само ориентировачно...ако искаш с по-голяма точност да си знаеш кога ти е О използвай тестове за овулация.Двете заедно(тестове+мерене на БТ)ще ти дадат по-точна дата на О....Хайде,дано много скоро се похвалиш с положителен резултат... :D..Желая ти от сърце УСПЕХ!!! :)
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #46 -: Август 22, 2009, 10:59:03 am »
Момичета, имам много силни болки в кръста, чак свят ми се завива. Гърдите ще ми се пръснат, подут корем, да не говорим колко съм ненаситна на кекс.
Мисля, че днес ми е Овуто.
Обаче Fertility и Babyplan ми отчетоха О. на 13-ти ден от цикъла. Това е много рано за мен. Винаги овуто ми е около 17-ден, лутеалната фаза ми е 12-13 дни и дължина на цикъла 29 дни. Какво да си мисля, освен че този термометър, с който в момента меря не става. Обърквам се... osi_15
Ето погледнете
http://www.babyplan.ru/profile/31027

http://www.fertilityfriend.com/home/245073
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #47 -: Август 22, 2009, 13:56:11 pm »
Ако БТ се задържи висока - според мен О. е била на 13 ден от МЦ
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #48 -: Август 23, 2009, 09:59:48 am »
Благодаря за пожеланието Денис.
Днес Fertility измести датата на Овуто от 13 на 15 ден. На мен повече ми се вярва, че е била на 15-ти ден, макар, че през цялото време си мислех, че в събота или в неделя ще ми е О. т.е. очаквах за вчера или днес /нали винаги е около 17-ти ден от МЦ/.
Този месец тотално се огелпих.  :balk_132: Нямам болки в яйчниците и не се осетих... А другите признаци си ги имам вече цяла седмица - наедрели и чувствителни гърди, болки и умора в кръста, подут корем. Не знам.... Ще видим...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #49 -: Август 24, 2009, 07:28:06 am »
Аз си мисля, че е на 13/14 ден от МЦ. Това не е толкова важно - важно е да е имало О. и хубава яйцеклетка.  :D
Сега БТ трябва да се задържи висока и графиката да е хоризонтална
До тук всичко е ОК - дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #50 -: Август 27, 2009, 07:53:18 am »
Сега БТ трябва да се задържи висока и графиката да е хоризонтална...
Денис, как хоризонтална бе мила? Те нали стойностите играят ту нагоре, ту надолу? Малка ми е разликата м/у фазите, ама какво да се прави. Хвърли едно оченце и виж как върви при мене.
Лек ден!  :butterfly:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #51 -: Август 27, 2009, 08:28:16 am »
През ЛФ графиката трябва да е почти хоризонтална
За сега е добре графиката ти  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #52 -: Август 30, 2009, 10:06:58 am »
Започва голямото чакане... тези дни са най-гадни и най-трудно минават /последните дни до М/. osi_10
Все се чудиш - ще дойде ли? Няма ли да дойде? Дано да не дойде... дали да не си направя един тест?
Като го направя рано и видя, че е /-/ се питам "Защо изхабих теста? Разбира се, че е рано за тест и нищо няма да покаже."
Трябва с нещо да си отвлека вниманието и да не мисля. И вие ли сте като мен?  :ask:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #53 -: Август 30, 2009, 11:56:02 am »
Започва голямото чакане... тези дни са най-гадни и най-трудно минават /последните дни до М/. osi_10
Все се чудиш - ще дойде ли? Няма ли да дойде? Дано да не дойде... дали да не си направя един тест?
Като го направя рано и видя, че е /-/ се питам "Защо изхабих теста? Разбира се, че е рано за тест и нищо няма да покаже."
Трябва с нещо да си отвлека вниманието и да не мисля. И вие ли сте като мен?  :ask:

Чоки, мила, и аз съм като теб. По принцип днес трябва да ми дойде, но ще видим.
Тази седмица и аз се питах дали да не пробвам с тест, но удържах :D
Дано да не ни идва тази гад мръсна. ДАНО.
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #54 -: Август 30, 2009, 14:11:16 pm »
petqst ,графиката ти е много хубава ,доста висока температура :)
дано да е станало :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #55 -: Август 30, 2009, 17:26:55 pm »
Чоки, мила, дано сте успели!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #56 -: Август 30, 2009, 17:39:41 pm »
petqst ,графиката ти е много хубава ,доста висока температура :)
дано да е станало :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Дано, мила! Все още нищо! Чакаме, та ще видим!
Дано при никоя не идва! :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #57 -: Август 30, 2009, 17:41:53 pm »
Много хубава графика стискам ти палци  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #58 -: Август 31, 2009, 08:34:55 am »
Благодаря ви милички. Дано, дано, дано... :balk_80:
Обаче тази сутрин Т. спадна и то доста. Това може да означава само едно - че лелката идва... колко жалко... имах големи надежди този месец.:balk_145:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #59 -: Август 31, 2009, 08:43:49 am »
Чоки, то и при мен също спадна БТ.
Нека да не се отчайваме, може пък и да не дойде :D