0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

спермограма при Мели, как?
« -: Юни 15, 2009, 18:46:50 pm »
Момичета, трябва ли да си записвам час за спермограма при Мели? Как изобщо става? Не съм от Пловдив, а моят доктор ми каза да направим спермограма. мислех да я правим в Писанец, но от мненията тук разбирам, че е най-добре при д-р Даскалова. Утре стават 5 дни въздържание и не ми се ще да отлагам за друг път. На моя ще му стане лошо ако пак му кажа, че има смяна в плановете  :wink:


*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #1 -: Юни 15, 2009, 19:00:37 pm »
Аз се сещам поне за два варианта.  :D
1. Звъниш на номера на клиника Медикус алфа и си записваш час за спермограма като изрично настояваш да е при д-р Даскалова. Доколкото знам и от клиничната лаборатория правят спермограми, но това не е за предпочитане.
2. Пишеш ЛС на Мели и се надвяваш да ти отговори до утре.
Ама иначе заслужаваш размахан пръст, че си се сетила от днес (и то почти в 17 часа) за утре.  :D

Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #2 -: Юни 15, 2009, 19:36:28 pm »
Аз се сещам поне за два варианта.  :D
1. Звъниш на номера на клиника Медикус алфа и си записваш час за спермограма като изрично настояваш да е при д-р Даскалова. Доколкото знам и от клиничната лаборатория правят спермограми, но това не е за предпочитане.
2. Пишеш ЛС на Мели и се надвяваш да ти отговори до утре.
Ама иначе заслужаваш размахан пръст, че си се сетила от днес (и то почти в 17 часа) за утре.  :D
благодаря, златулка. наистина се сещам в последния момент, но до преди половин час бях спокойна, че ще си я правя на сигурно място-в писанец. случайно ровейки се в нета разбрах, че не е препоръчително


*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #3 -: Юни 15, 2009, 20:19:42 pm »
Прати лично съобщение на Мели ако не е ангажирана с други задачи предполагам няма да откаже много е отзивчива !
Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #4 -: Юни 15, 2009, 20:27:39 pm »
благодаря, момичета. вече и се обадих, на телефона който е в сайта. наистина е много отзивчива. мислех, че няма да се съгласи да я направим утре, /при положение че се обаждам в последния момент.../, но няма проблем. обясни ми какво да направя и че ще предупреди на рецепцията/в медикус алфа/. стискайте палци всичко да е наред. само не се сетих да попитам може ли да си получа резултатите по интернет, че не сме от пловдив, а щели да станат чак вечерта.


Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #5 -: Юни 15, 2009, 20:30:22 pm »
и още един въпрос...май вече ставам нахална :? колко парички да си приготвим. иска ми се да я направим там със всички "екстри" морфология, микробиология и каквото друго трябва.


*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #6 -: Юни 16, 2009, 00:26:22 am »
В края на миналата година (тогава ние правихме) струваше 65 лв. И да-изпраща на мейл! Успех!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #7 -: Юни 16, 2009, 00:48:02 am »
и още един въпрос...май вече ставам нахална :? колко парички да си приготвим. иска ми се да я направим там със всички "екстри" морфология, микробиология и каквото друго трябва.
Само да ти кажа, че микробиология и спермограма са два различни теста. Спермограмата може да е 65лв, но микронбиологията ще струва още пари. Не знам колко.

Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #8 -: Юни 16, 2009, 11:19:36 am »
благодаря ви момичета. след малко тръгваме. дано всичко е наред.


Re: спермограма при Мели, как?
« Отговор #9 -: Юни 17, 2009, 12:49:46 pm »
благодаря още веднъж на всички момичета. прави бяхте. Мели е страхотна. след като направи изследването се срещнахме за да го коментира. Държеше се така, сякаш се познаваме от години и все едно разполагаме с часове. обикновено като отида на лекар се усеща някакво напрежение, все едно ми казват "хайде по-бързо, че още чакат на вратата" и все става така, че не успявам да попитам нещо важно и след това се налага тука да си задавам въпросите. при Мели не беше така, за което и благодаря. слава богу всичко е наред. диагнозата беше нормозооспермия или нещо подобно  :oops: може би и заради това, Мели ми стана още по-симпатична  :)