0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

къде във варна има имуновенин????
« -: Юни 10, 2009, 23:14:04 pm »
моля ви ако някой знае от къде да си закупя имуновенин,да ми каже соешно ми трябва.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #1 -: Юни 15, 2009, 02:34:52 am »
В началото на миналия месец купих 30 ампули Имуновенин от аптеката Брегалница. 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #2 -: Юни 15, 2009, 10:10:15 am »
deep,каква е цената на ампулата?
 iskra.p.dimitrova някой във форума спомена ,че в Марешки (Младост)  едната ампула беше към 7 лева.Ако искаш провери и там :wink:
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 10:12:46 am от Leila »

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #3 -: Юни 15, 2009, 10:38:51 am »
deep,каква е цената на ампулата?
 iskra.p.dimitrova някой във форума спомена ,че в Марешки (Младост)  едната ампула беше към 7 лева.Ако искаш провери и там :wink:

Цената беше около 13 лв. и нещо ... А за 7 лв. не ми се вярва, защото още първия път, когато се наложи да купувам през 2006, заплатих 11лв. и някакви стотинки в друга аптека, в друг град. 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #4 -: Юни 15, 2009, 19:55:28 pm »
Благодаря момичета ама само в софия има за момента,незнам защо ама....
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #5 -: Юни 15, 2009, 23:17:01 pm »
iskra.p.dimitrova искаш да кажеш ,че не си намерила във Варна имуновенин ли? 8OВъв всички ли аптеки звънна?
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 23:33:51 pm от Leila »

Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #6 -: Юни 15, 2009, 23:31:30 pm »
моля ви ако някой знае от къде да си закупя имуновенин,да ми каже соешно ми трябва.
Варианта е такъв,ако можеш отиваш в София,или пращаш познат-напорист,да се примоли,отива се НА МЯСТО / ПО ТЕЛЕФОНА НЕ СТАВА,в  Центъра по заразни болести и паразитология - бул.Янко Сакъзов 26 и казваш че е много спешно ,надявам се при теб да е след успешна процедура.
Преди две седмици аз ги закупих по този начин.Успех
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #7 -: Юни 16, 2009, 11:12:10 am »
Ами момичета той не е за мене попринцип а за една приятелка,и тя сега отива в софия,аз пишех от нейно име понеже е мн притеснителна и необича да говори за тези неща,и ме помоли.Та по нейни думи тука са и казали че от софия го били изтеглили и там трябвало да търси,неразбрах точно по каква причина е изтеглен ,но в цяла варна няма.Мн ви благодаря за помоща и от мое и от нейно име.Късмет на всички ви  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #8 -: Септември 30, 2009, 20:35:00 pm »
Сега и аз търся Имуновенин. 46 ампули :(
iskra.p.dimitrova ти последно успя ли да намериш и къде?
*
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #9 -: Октомври 01, 2009, 09:03:33 am »
Имуновенин във Варна си купих преди една седмица от аптека Фарма+, на ул.Русе, провери там дано да има още, успех!
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #10 -: Октомври 01, 2009, 19:53:44 pm »
Момичета,
намерих! За тези,които са в София да кажа че навсякъде има. Отидох до една квартална аптека в Младост, те работят с всички доставчици и складове и днес ми доставиха - х 12.70 лв ампулата. Все пак доста по изгодно, отколкото Kiovig.
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #11 -: Януари 20, 2010, 15:00:16 pm »
Момичета здравейте!Никъде във Варна не мога да намеря имуновенин..При евентуална бременност мога ли да влея интралипид,вместо имуновенин (имам високи НК клетки-17%),ще има полза някаква ?
Просто съм се  отчаяла ,никъде няма имуновенин :( :( :(

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #12 -: Януари 20, 2010, 16:37:37 pm »
Аз последно го намерих преди повече от  година в аптеки "Марешки" .И тогава бе с голям зор.Доколкото разбрах има заместник ,но е доста скъп и е само една ампула от 5 мл  за около 600лв. :(


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #13 -: Януари 20, 2010, 16:50:19 pm »
Лейла, освен високи НК клетки имаш ли и високи стойности на МАТ и ТАТ.Кой ти е назначил лечението?Принципно ако са само високи НК клетки може само интралипид, така ми беше обяснила доц.Конова на консултацията ми с нея когато ми назначи терапията.Моята терапия беше интралипид и имуновенин и ми обясни, че това е точно заради висико МАТ и доста високите ми НК клетки - тогава бяха около 29%.
След вливането на двете имах намаление на стойностите и при второто ми ив-витро положителен резултат, но за кратко.
Сега МАТ ми е в граници, НК клетките са 19% това месец ноември и при това ин-витро вливам само интралипид.
Дано съм те насочила, като все пак не съм лекар само споделям, дано съм ти била полезна.
Успех!
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #14 -: Януари 20, 2010, 17:18:58 pm »
Tais,нямам високи ТАТ и МАТ,последно правих изследвания при доц. Конова в Плевен през изминалото лято.
Излязоха високи НК клетки,мутация 4Г/4Г от панела тромбофилия,повишени ТЛА- имам предписана терапия .
Вече 3 миседа имам зад гърба си :(,след 3-ят аборт имах консултация с доц. Конова,според нея задължително трябва да се влее имуновенин при следващата бременост.Се опитвам да го намеря от сега,за да реагираме навреме :wink:

*
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #15 -: Януари 20, 2010, 18:55:20 pm »
Лейла щом така е преценила доц.Конова, по-добре влей и имуновенин.Аз си го купих от аптека Фарма + на ул."Русе" зад Операта, но беше сепртември, много са любезни провери там и ако няма поръчай най-вероятно ще ти доставят.
Re: къде във варна има имуновенин????
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2010, 12:26:58 pm »
Намерих имуновенин ,даже съм си го купила вече :)
В аптеката на Майчин дом Варна ,госпожата е  много любезна,обеща, че ще ми съдейства ,ако пак ще ми трябват някакви лекрства.