0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #360 -: Март 09, 2012, 16:35:09 pm »
Аз също търс в сф, но не откривам :(
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #361 -: Март 10, 2012, 22:16:43 pm »
момичета,в почти всяка 1 аптека могат да ви го поръчат и доставят.


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #362 -: Март 12, 2012, 11:27:55 am »
Аз си го поръчах от сайта,за един ден пристигна.Довечера ще го пробваме  :oops:,тъй като според календара следващите 4 дни са подходящи! Отделно бия много витамини,Prednacare Plus,Метфогама,Фолиева к-на,мъжът ми също(Прахчета,Фертил и т.н.)Много се надявам да ми помогне,тъй като проблемът е в спермограмата на мъжът ми(не е от най лошите,но не е и брилянтна),Вече 4 год.правим опити за второ дете,но все не се получава.От три месеца смених доктора,тъй като предния(при който ходя от 10год.) ми предложи инсеминация без никакви изследвания и т.н.,което много ме очуди!Сега ще видим какво ще стане  :D
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #363 -: Март 26, 2012, 15:44:57 pm »
Момичета, намерих го- в аптеката на клиника Малинов! Този месец го изпуснахме, но от следващия ще го изпробвам! Успех на всички!
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #364 -: Април 09, 2012, 18:34:25 pm »
Здравеите ! и мен много ме заинтригува и наистина имам нужда ,а тези които вече са го полвали може ли да ми кажете кога точно се използва....благодаря
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #365 -: Април 21, 2012, 19:19:00 pm »
Здравейте,
поръчах си от ebay това
Въпросът ми е по 4 гр. ли трябва да се слага и това не е ли много голямо количество?
Ето и листовката на български език - http://www.preseed.bg/listovka.pdf
« Последна редакция: Април 21, 2012, 19:26:10 pm от boncheva »
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #366 -: Април 22, 2012, 16:35:11 pm »
Слагай колкото прецениш, това не е лекарство. Ако ти е много препоръчаната доза, намали я.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #367 -: Април 28, 2012, 17:09:57 pm »
Леле как се радвам да го открия това чудо.
Никога съм нямала проблеми с цервикалната слуз, но се убедих че след известно време на неуспешни опити в организма е възможно да настъпят какви ли не проблеми.
Ето така примерно от няколко месеца не наблюдавам ЦС при мен, а винаги е била супер обилна и взех да се чудя какви билки , лекарства или мазила да си взема само и само да се възвърне. Наскоро си купих сироп за кашлица да видим дали ще има някавка файда от него. Обясних на аптекарката за какво ми е и дали има нещо специално за ЦС или благоприятстване на средата, но категорично каза че няма.
Срга ще търся директно този продукт да видим дали са го чували тук. В края на май имаме среща с гинеколога ми да видим резултатите от изследвания които са ни назначени и на двамата и ако всичко е на ред ще си го взема задължително.

Изчетох цялата темичка и видях много дискусии. Искам само да кажа за тези които се съмняват в това дали действа. Тоизи продукт е за да благоприятства средата на сперматозоидите и би действал само ако няма други проблеми. Ако има хормонални или други проблеми, използването на лубриканта става само хвърлени пари на вятъра.


Успех на всички  :bighug:

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #368 -: Април 28, 2012, 17:20:33 pm »
Бeralentinia, ти беше писала,че си в чужбина,нали? Когато последно четох за този продукт (преди год.и половина), го имаше и то много изгодно в amazon и e-bay. Потърси там, ако няма в аптеките. Даже за в България си го поръчваха момичетата.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #369 -: Април 28, 2012, 17:43:15 pm »
Аз се надявам да го намеря тук в някоя аптека или най малкото, да мога да го поръчам тук от една, където имам чувството че всичко им е на поръчки от днес за утре.  :lol:
Не знам защо, но от ебай не ми се нрави да купувам такива неща. Някак нямам доверия в качеството на продуктите, макар че никой до сега не се  е оплакал да му е станало нещо от продукт закупен от там. Тъпо ми е мисленето , но наистина предпочитам да си го взема от аптеката.
Ще видя първо дали ще имам късмет да го намеря тук и ако не вече ще търся резервен вариант по интернет.

*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #370 -: Май 10, 2012, 11:15:01 am »
za sujalenie pri nas nqmashe rezultat i v4era mi doide to4no na datata :(
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #371 -: Май 11, 2012, 14:28:35 pm »
Аз го ползвах няколко месеца без резултат
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #372 -: Май 23, 2012, 10:31:21 am »
Здравейте ето и моето мнение, относно продукта , използвах по през Ову, доказана с фоликометрия , но за съжаление, ми дойде . Но искам и да допълня аз наистина имам много малко ЦС, но самия акт с " Пресейт " е приятен и по-комфортен .През този цикъл отново ще пропвам  :wink:


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #373 -: Юни 26, 2012, 01:23:35 am »
Вчера и ние си поръчахме Пре Сеед от ебай...ето тука,

http://www.ebay.com/itm/PRE-SEED-CONCEIVE-PLUS-OVULATION-PREGNANCY-TESTS-/140511238934?pt=UK_Health_HealthCare_RL&var=&hash=item20b71f5b16

Милото ми поръчал + 50 теста за ову + 50 за бременност  :lol: ...ще има да се тетвам сегааааа..... :lol:
Да видим дали ще дойде на време за ову. Остава само да се надявам, че няма да забавят поръчката. Излиза ми супер евтино, имайки в предвид че тука за 7 теста за ову платих 21 евро, а тестовете за бременност започват от 6 евро нагоре, а да не говорим че за лубриканта не са и чували и не могат да го намерят  и от доставчиците си по аптеките.

Въпроса ми сега е, кога се започва да се слага, при + тест за ову ли  :ask: като не знам кога точно ми е ову, особено в последните месеци варира както си иска.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #374 -: Юни 26, 2012, 08:27:26 am »
слага се в дните които са най-фертилни,успех ти пожелавам.след като го ползваш и след сърцето не ставай. от леглото поне няколко часа и не го измивай цяла нощ.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #375 -: Юни 26, 2012, 11:39:37 am »
слага се в дните които са най-фертилни,успех ти пожелавам.след като го ползваш и след сърцето не ставай. от леглото поне няколко часа и не го измивай цяла нощ.


Благодаря ти мила  :balk_21:
виж тази подробност не я знаех и щях да си стана след това.

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #376 -: Юни 28, 2012, 04:19:05 am »

Сперматозоидите преживяват около 30 минути във влагалището заради киселинността му.
Не е нужно да лежиш часове наред, а без измиване е възможно и гъбички да си навлечеш.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #377 -: Юли 01, 2012, 04:34:35 am »
доки ми беше казвал 15-20 мин да не бързам да ставам от леглото...било достатъчно...след това и да лежа и да не лежа, то си Божа работа. Първия път като стана работата пък, въобще не съм лежала...след сърчицето веднага станахме и излезнахме, тъй че нещата са повече на късмет от колкото на лежане, но пак от изчакване малко глава не боли  :D
Да видим, каквото зависи от нас ще го направим, само да пристигне на време :)

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #378 -: Юли 03, 2012, 17:49:16 pm »
Моя Pre Seed пристигна днескааааа  :drunk:
точно на време - 11 ден от цикъла  :cheerleader:
От днес започвам и тестовете за ову и съъъъммм...супер доволна  :lol:

Точно за една седмица ми дойде поръчката, имайки в предвид че на островите тука винаги ни забавят поръчките ...

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #379 -: Юли 10, 2012, 17:51:47 pm »
Май в последно време само аз си пиша в темичката  :lol:
да споделя сега и наблюдения, след като го ползвахме този месец пре сийда...
като лубрикант ...не съм очарована кой знае колко. На времето сме си купували лубрикант и беше съвсем различно, но това ми е от най малко значение :)
Четох че се слага 0,4г от лубриканта, но ми се вижда безумно и прекалено много...то изтича половината горе солу и само се хаби на празно.Аз пробвах с различни дози и най която се поема и няма изтичане е 0,25 поне в моя случай.
Нямах никаква ЦС този месец, така че се надявам лубриканта да си е свършил добре работата  :crossfingers: yahoo_17