0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #340 -: Март 18, 2011, 11:50:06 am »
Аз го ползвах 3 поредни дни успоредно с фоликулометрия и след 1 година опити, резултата е в ръцете ми. Не се отказвайте, успех на всички.
Господи, на тебе се уповавам.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #341 -: Март 18, 2011, 14:55:54 pm »
И аз го използвам вече няколко месеца, особено в дните след слагането на Овитрела. Досега нямаме положителен резултат, но знам, че ще се получи скоро. Не мисля, че Пре сийд е вреден, ползвам го за комфорт, понеже след няколко  :bed:, се получават болки тук там.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #342 -: Март 24, 2011, 01:11:29 am »
здравеите момичета,някои ползвал ли е лубриканта CONSEIVE PLUS може ли да ми каже някои дали е доволен и наи вече безопасен.днес си го поръчах но все още маи ми е притеснено да го ползвам.това което прочетох в интернета е доста успокоително но не съм сигурна затова реших да споделя с вас и да попитам дали случаино знаете нещо.благодаря предварително :oops:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #343 -: Март 24, 2011, 07:48:22 am »
Според мен е аналог на присиид, но на друга фирма, няма място за притеснение. Аз също се колебая между двата
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #344 -: Март 24, 2011, 09:35:09 am »
Аз го ползвах 3 поредни дни успоредно с фоликулометрия и след 1 година опити, резултата е в ръцете ми. Не се отказвайте, успех на всички.
Със сутрешното си  :coffee: и слънчевото ми настроение най хубаво ми става като прочета тук и такива хубави неща... :rainbow: yahoo_17 :sunshine:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #345 -: Март 24, 2011, 13:28:22 pm »
благодаря tsvety,вече съм го порачала до събота ми казаха от аптеката че ще ми се обадят да отида да си го взема,може пък да стане защо да не пробвам,човек без да рискува маи нищо не става.желая ти успех мила :bighug:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #346 -: Март 24, 2011, 14:45:10 pm »
akinci като ти гледам графиката май няма да ти трябва Пресийд...Айде, дано да съм права.
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #347 -: Март 24, 2011, 15:01:37 pm »
благодаря Dragon но днес по принцип трябваше да ми доиде но още го няма(дано не доиде де)но евентоално утре може би,имам симптоми че ще ми идва така че не вярвам чудото да е станало,но все пак се моля да е станало.благодаря и ти желая и на теб успех :bighug:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #348 -: Март 25, 2011, 10:10:47 am »
Acinci, и аз мисля че може да не ти потрябва ;-)


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #349 -: Март 25, 2011, 13:33:23 pm »
даноооооооооооооооооо мила,но ще си го взема че съм го поръчала :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #350 -: Юни 14, 2011, 16:02:40 pm »
Здравейте момичета след всичко което прочетох в този форум и положителните отзиви които давате за този продукт (при сийд) се изкуших и аз да се присъединя и да си споделя със вас,мили дами,дилемата пред която се намирам  :balk_134: и се надявам да ми дадете съвет.Значи от 5 дни насам взимам Fertilaid и FertilCM заедно (3х1),та се чудех дали да не си поръчам и аз този При Сиид,защото колкото успях да прочета и доколкото аз разбрах fertilCM е също за фертилен цервикален мукус,както и ПРИ СИЙД.Дали ще е проблем да ползвам и 2-те и дали ще има някакви последствия според вас  :ask: ?Примерно да продължавам да вземам Fertilaid и FertilCM и когато настъпи овулацията да ползвам ПРИ СИЙД.Как мислите вие?А помежду другото гледах в ю тюб клипче на 1-о моммиче което разказваше за медикаментите които е използвала преди да забременее и в него спомена,а и показа че е ползвала и FertilCM и При Сийд едновременно.Незнам какво да правя   osi_1 дайте ми съвет. :thankyousign: предварително. :bighug:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #351 -: Юни 14, 2011, 16:06:21 pm »
Според мен и 1 от тях е достатъчен, но все пак си е твое решение :wink:.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #352 -: Август 10, 2011, 13:43:27 pm »
Здравейте момичета. Прочетох цялата тема и реших и аз да се включа. Някои от момичетата преди мен са питали дали някои е ползвал CONCEIVE PLUS, но никои не е написал нещо за него. Аз съм си го купила още преди няколко месеца но до този момент още не съм го ползвала, и след като прочетох всичко което сте написали реших този месец да пробваме с него. Ако някои го е ползвал нека даде мнение. И на всички които опитват за  :bfp: пожелавам успех на всички  и в скоро време да се похвалим с резултати!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #353 -: Август 15, 2011, 10:55:54 am »
Аз веднъж забременях с пресиид, за съжаление с лош край. Сега пак го ползвам и се оказа, че отново имам Гарднерела, както и при последната бременност. Имам основания да смятам, че заради пресийда се появява и гарднерела вагиналис. Не знам как става,тя е нормален обитател, това е ясно, но ми се струва, че след неговата употреба се появява и инфекцията. Такива са фактите при мен, но ми се иска, ако някой знае повече от мен, да потвърди или евентуално отхвърли това мое предположение.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #354 -: Август 15, 2011, 15:13:49 pm »
хм, чак пък инфекция да предизиква?!  osi_10
аз го ползвах два месеца, като на втория забременях. И съм абсолютно сигурна в кой ден и в колко часа съм забременяла  :P и точно тогава бяхме с пре-сийд, сега дали точно ТОВА е повлияло, не знам, но сигурно е помогнало малко :balk_71:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #355 -: Август 27, 2011, 12:20:32 pm »
И аз не съм специалист, но и на мен малко невероятно ми се струва от Присийд-а да се активизира гарденелата. Според мен за нея е редно да се обърнеш към лекар, не е хубаво да я имаш в изобилие ако бебеправиш, а и да се опиташ да си повишиш имунитета, повече витамини, по-здравословен живот, да се пазиш от настинки, повече движение, със сигурност знаеш, де :D
Присийдът е стерилен, още повече ако ползваш еднократните дози и то само по веднъж, а и съставът му е максимално влизък до състава на цервикалната слуз.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #356 -: Август 28, 2011, 23:31:12 pm »
Аз веднъж забременях с пресиид, за съжаление с лош край. Сега пак го ползвам и се оказа, че отново имам Гарднерела, както и при последната бременност. Имам основания да смятам, че заради пресийда се появява и гарднерела вагиналис. Не знам как става,тя е нормален обитател, това е ясно, но ми се струва, че след неговата употреба се появява и инфекцията. Такива са фактите при мен, но ми се иска, ако някой знае повече от мен, да потвърди или евентуално отхвърли това мое предположение.

Гарднерелата може да се появи от много неща дори от смяна на партньора !Лекувай я защото в много случаи именно тя ,предизвиква спонтанните аборти !
Можеш да си вземеш лактобацил на таблетки за нормализиране на влагалищната среда.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #357 -: Март 04, 2012, 20:56:55 pm »
момичета, има ли по-пресни положителни резултати от pre=seed-a?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #358 -: Март 07, 2012, 15:53:46 pm »
Момичета, използвам тази тема понеже не знам къде да попитам- от къде в София си купувате пресийд, понеже обиколих половината от аптеките в сайта им и във всяка една ме гледат много очудено и ми казват, че нямат.
И още един въпрос- доктор ли ви го предписа или вие сами решихте да го ползвате?
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #359 -: Март 09, 2012, 12:19:10 pm »
Преди 2 години го купих от аптека САНИТА на ул.Георги Софийски срещу ВМА.
Аз сама реших да го ползвам, май повечето гинеколози не знаят за съществуването му.
« Последна редакция: Март 09, 2012, 12:22:56 pm от Meme »