0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #320 -: Януари 31, 2011, 14:24:05 pm »
при нас няколко месеца на пресиийд не дадоха резултат , но дано наистина помага , защото е доста скъпо
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #321 -: Февруари 20, 2011, 15:21:00 pm »
здравейте момичета,аз ползвах пре сиид само един месец и резултат нямаше,но това не ме отказва де :)сега от този месец започвам пак защото няколко месеца чакахме да стане и без лубриканта,но не :?,вече наближаваме опитите към година и започвам по усърдно работа по бебето 8O.Дано да стане,успех на всички,и ако има още момичета успели с пре сиид нека пишат и дадат кураж на нас останалите :)
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #322 -: Февруари 20, 2011, 15:56:14 pm »
Аз пък оня ден прочетох някъде точно за него(за При Сийд),че можел да докара само бели,и лично аз се отказах да го пробвам,че само това ми трябва...Но пък тук има момичета които казват, че с него са успели...Незнам и аз вече...Казвам само какво съм прочела,ще се опитам да намеря публикацията да я погледна пак..
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #323 -: Февруари 20, 2011, 19:15:27 pm »
Използвахме една единствена тубичка и на останалите не дойде ред  :D
Не мога да твърдя, че присийдът е бил със сигурност причината, понеже същия месец бях и на хидротубация, което според някои легенди също може да доведе до положителен резултат. Все пак мисля, че дори и да не помага много с основното си действие, т.е. удължаване живота на сперматозоидите, никак не бива да се подценява положителният му ефект при недостатъчно овлажняване.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #324 -: Февруари 20, 2011, 19:26:10 pm »
Дано,дано да помага и да помогне на всички...Мене ме хвана страх от него,като прочетох това...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #325 -: Февруари 20, 2011, 21:34:37 pm »
Лелее, Мария, мацко сподели какво толкова страшно видя в Пресийд-а?! 8O 8O
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #326 -: Февруари 20, 2011, 22:58:57 pm »
Pre~seed-ът надали върши чудеса, но поне не е вреден за спермата, както обикновените лубриканти. Скъп е, наистина, но има варианти: или от сайт, или алтернативни продукти, даже тук във форума се рекламира един подобен.
Не виждам каква може да му е вредата.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #327 -: Февруари 20, 2011, 23:01:52 pm »
Не виждам каква може да му е вредата.
osi_9
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #328 -: Февруари 21, 2011, 01:15:38 am »
Лелее, Мария, мацко сподели какво толкова страшно видя в Пресийд-а?! 8O 8O
Ох ами цял ден роя да намеря къде прочетох преди няколко дни че бил опасен и имал лоши последствия..Беше сайт за лошите лубриканти,които вредят нещо такова не помня...Ще ровя ако го намеря веднага го пускам...Днес пък следобяд в БГ мама прочетах поста на една мацка,че е получила усложнения след него и нацяло се отказах да го опитвам....Ще ровя за тоя сайт намеря ли го веднага го поствам....
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #329 -: Февруари 21, 2011, 06:19:17 am »
Мария, ако е имало "усложнения" те сигурно са били от нещо друго.  :)

Преди години ползвах обикновен лубрикант, и колкото и промивки да правех след полов акт, след 1-2 седмици остатъците от него изтичаха на "парцали". Та може и въпросната "мацка от БГ мама" нещо подобно да е преживяла и да е решила, че е инфекция от Пресиид-а. :D
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #330 -: Февруари 21, 2011, 08:52:03 am »
Най-вероятно става въпрос за друг лубрикант или момичето е имало друг проблем.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #331 -: Февруари 21, 2011, 09:54:10 am »
Незнам момичета...Аз прочетох,че е При Сийда и реших да споделя с вас нали си е такава темата...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #332 -: Февруари 21, 2011, 10:08:09 am »
Въпросът беше риторичен :D
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #333 -: Февруари 21, 2011, 13:58:07 pm »
незнам момичета при нас имаше ефект и той се вижда в лентичката :D
всеки преценява сам за себе си ,но спорд мен не би трябвало да може да навреди
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #334 -: Февруари 26, 2011, 23:22:17 pm »
Момичета въпреки,че преди няколко дни имах притеснения,май и аз ще го купя накрая пък да става каквото ще...Зачетох се в темата и виждам,че е помогнал пък и на много момичета....Какво да се прави?Рискуваш-печелиш или губиш...Не рискуваш-АУТ си нацяло...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #335 -: Февруари 27, 2011, 11:58:33 am »
Момичета въпреки,че преди няколко дни имах притеснения,май и аз ще го купя накрая пък да става каквото ще...Зачетох се в темата и виждам,че е помогнал пък и на много момичета....Какво да се прави?Рискуваш-печелиш или губиш...Не рискуваш-АУТ си нацяло...
Абсолютно съм съгласна. Аз бях писала в тази тема, че не ми помогна, но при мен се оказа, че съм със запушени тръби така че е нямало начин да ми помогне. Не губете надежда и опитвайте. Мн по-добре е да се пробва и да се получи отколкото да се минава по тежките пътеки на които на нас ни се наложи.
Успех на всички момичета!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #336 -: Март 01, 2011, 23:19:01 pm »
Започнах с Pre-seed този месец,за да помогне малко.Понеже нито имам възможност да меря нормално баз.температура нито да си следя овулацията с тестове ,защото работя нощни смени и всичко е прецакано в тялото ми !Вярвам че ще помогне!И ще ви пиша за резултати!!!Гушвам ви и стискам палци на всички!!!
                    أريد أن يأتي الطفل في هذا العا


url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #337 -: Март 02, 2011, 09:00:41 am »
marinova, какво ти пречи да правиш тестове за овулация, че не разбрах? За базалната температура ОК, но овулацията все трябва да се случи, за да има бебе, нали? :?
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #338 -: Март 02, 2011, 09:53:21 am »
ами честно казано този месец тестовете ги правех сутрин след като се прибера от работа към 08.00 часа и всичките ми тестове бяха отрицателни!Надявам се това че са - да се дължи на това че не ги правя правилно!!!!обаче така като гледам базалната температура този месец я меря през ден долу горе ..не постоянно !но имаше момент когато беше нормална примерно 36.8 градуса,после един ден беше 36.6 ,днес ми е 37.00 явно все пак си имам нормална овулация!!!!Надявам сеее:( Марилена ....надявам се моята овулация да се случва,но днес съм по скойна!..заради тази температура!
« Последна редакция: Март 02, 2011, 10:08:05 am от iv_marinova »
                    أريد أن يأتي الطفل في هذا العا


url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #339 -: Март 02, 2011, 20:40:41 pm »
Ела в темата Тест за овулация:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28.0

там ще обсъдим тестовете ти, за да не спамим тази :wink: