0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #300 -: Декември 13, 2010, 17:30:56 pm »
здарвейте за 1 -ви месец ползваме пресийд и ето че стана! мъжът ми е с ниска подвижност на сперматозоидите и ни помогна и то от първия път.
ако имате такъв проблм ви го препоръчвам.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #301 -: Декември 14, 2010, 07:28:51 am »
 sonyaa, от колко време опитвахте? Пила ли си и някакви хранителни добавки?
 Честито!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #302 -: Декември 14, 2010, 08:09:25 am »
ами ние от 8 месеца правим опити ,но този е първият в който взехме пресийд.А иначе аз пия инофолик а мъжът ми фертилайд.важното е че стана дано само всичко сега да е наред,че си е малко рано. още един път ви благодаря и пожелавам от все сърце  :bfp:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #303 -: Декември 14, 2010, 09:38:05 am »
Сонче, честито миличка. Наистина дано всичко е наред и ти желая леки и спокойни 9 месеца и сладък бебо накрая :cloud9: :cheerleader: :babyflips:

Може и аз да пробвам от другия месец, ако този не е станало :)
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 09:40:01 am от ivanita »


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #304 -: Декември 14, 2010, 16:45:10 pm »
sonyaa, от колко месеца пиеш Инофолик?
 Дай Боже и ние да имаме този твой  късмет. Ние за пръв път ще ползваме лубрикант " за забременяване " и нямам търпение да идва овуто да го почваме. :P
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #305 -: Декември 14, 2010, 23:31:48 pm »
извинявайте,че толкова късно отговарям :sorry:инофолика го пих общо 2 месеца(за толкова ми го предписа доки) първи месец по две на ден втори месец по едно на ден.
а на вас желая да ви се връща двойно:babyflips: :babyflips: от все сърце  :goodluck:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #306 -: Януари 25, 2011, 23:17:55 pm »
Здравейте!
Нова съм тук днес се регистрирах и още този месец ще използва пресийда и ще ви кажа.Стискайте палци!
Чакаме те, бебчо....
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #307 -: Януари 26, 2011, 14:39:08 pm »
СЕГА ВЕЧЕ МЕ ШАШНАХТЕ МОМИЧЕТА...Простете ми и аз сега се регистрирах в този форум,в петък съм на 4д ехограф в Ст.Загора за да видя защо бебо не иде дано нещо да покаже...Отклонявам се от темата,но ако някой е доволен от такъв ехограф нека сподели...А за този лубрикант за бебе от къде се копува има ли ефект има ли го в нашите аптеки,лицензиран ли е???Споделете моля ви се от сърце...Целувки.... :bori_020: :bighug: yahoo_17 stork-boy ylinfant
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #308 -: Януари 26, 2011, 14:41:19 pm »
СЕГА ВЕЧЕ МЕ ШАШНАХТЕ МОМИЧЕТА...Простете ми и аз сега се регистрирах в този форум,в петък съм на 4д ехограф в Ст.Загора за да видя защо бебо не иде дано нещо да покаже...Отклонявам се от темата,но ако някой е доволен от такъв ехограф нека сподели...А за този лубрикант за бебе от къде се копува има ли ефект има ли го в нашите аптеки,лицензиран ли е???Споделете моля ви се от сърце...Целувки.... :bori_020: :bighug: yahoo_17 stork-boy ylinfant
И как точно се исползва...Извинете че само разпитвам,но се вълнувам много наистина ме изненадахте ....
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #309 -: Януари 26, 2011, 15:11:15 pm »
Мария, а да те попитам ти бременна ли си,за да ходиш на 4д ехограф, и какво очакваш да видиш?
Пресийда е лубрикант, доколкото знам лицензиран, който подпомага придвижването на  :sperm: тъй като имитира цервикалната слуз на жената. Аз лично не съм го пробвала, защото не стана нужда  :oops: :) Мисля че е добър, но не е много евтин, и се препоръчва да се използва по време на овулацията   http://www.preseed.bg/index2.php  виж това линкче. А по въпроса за ехографа, аз все още не съм ходила на такъв, но съм сигурна че върши страхот на работа.
Пожелавам ти успех  :wink: :)


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #310 -: Януари 26, 2011, 15:16:28 pm »
По повод ехографа (макар и извън темата) - няма чак такова значение дали е 4-Д, важно е лекаря, който гледа на монитора да си разбира от работата.

А за да се провери дали има проблем (ако е минала вече повече от година опити), само преглед с ехограф не е достатъчен.

Мария, съветвам те да потърсиш мнение на специалист, за да си сигурна че ще получиш адекватна диагностика, лечение и отношение :)

Най-близката клиника е Надежда-Репродуктив в Пловдив :), д-р Даскалов е много добър специалист.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #311 -: Януари 26, 2011, 15:18:50 pm »
Мария, а да те попитам ти бременна ли си,за да ходиш на 4д ехограф, и какво очакваш да видиш?
Пресийда е лубрикант, доколкото знам лицензиран, който подпомага придвижването на  :sperm: тъй като имитира цервикалната слуз на жената. Аз лично не съм го пробвала, защото не стана нужда  :oops: :) Мисля че е добър, но не е много евтин, и се препоръчва да се използва по време на овулацията   http://www.preseed.bg/index2.php  виж това линкче. А по въпроса за ехографа, аз все още не съм ходила на такъв, но съм сигурна че върши страхот на работа.
Пожелавам ти успех  :wink: :)
Здр,Иванита...Не не съм бременна мила :( очаквам от този 4д ехограф да покаже нещо ако има запушено по тръбите или друг проблем...Моя приятелка беше там и е показал запушени тръби и направиха операция в Ст Загора и сега да но има ефект....Затова попитах някой дали знае дали би показал наистина някакъв проблем...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #312 -: Януари 26, 2011, 15:20:40 pm »
По повод ехографа (макар и извън темата) - няма чак такова значение дали е 4-Д, важно е лекаря, който гледа на монитора да си разбира от работата.

А за да се провери дали има проблем (ако е минала вече повече от година опити), само преглед с ехограф не е достатъчен.

Мария, съветвам те да потърсиш мнение на специалист, за да си сигурна че ще получиш адекватна диагностика, лечение и отношение :)

Най-близката клиника е Надежда-Репродуктив в Пловдив :), д-р Даскалов е много добър специалист.

Блафодаря ти мила,ще видя сега какво ще стане в Петък и ще отида и до Пловдив няма да се откажа така лесно ......
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #313 -: Януари 26, 2011, 15:21:10 pm »
Пак извън темата :wink:

Запушени тръби на ехограф малко трудно да се видят.
За да се провери това се прави цветна снимка за проходимост на тръбите или диагностична лапароскопия.

Не си хаби парите напразно за 4-Д, отивай направо в Пловдив!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #314 -: Януари 26, 2011, 15:28:34 pm »
Пак извън темата :wink:

Запушени тръби на ехограф малко трудно да се видят.
За да се провери това се прави цветна снимка за проходимост на тръбите или диагностична лапароскопия.

Не си хаби парите напразно за 4-Д, отивай направо в Пловдив!

Последно излизане от темата...Ще видиме какво ще стане :( Притеснена съм ,ще полудея момичета... osi_19 Иде ми да исчезна някъде и да свърши кошмара :(
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #315 -: Януари 26, 2011, 15:32:15 pm »
Запушени тръби на ехограф малко трудно да се видят.

Не трудно, ами хич няма да се видят.

Мървакова, не губи време, пари и нерви, а отиди в специализирана клиника за обстойни и грамотни изследвания. Радостинка ти е дала много добри съвети в 2-3 теми вече.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #316 -: Януари 26, 2011, 15:34:13 pm »
Запушени тръби на ехограф малко трудно да се видят.

Не трудно, ами хич няма да се видят.
Реших да бъда иронична :)
Сори за спама :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #317 -: Януари 26, 2011, 15:57:20 pm »
Мерси мацки :oops:И аз бях сигурна че няма да има ефект...Но тря да ида че личния ми запази часа че трудно се стигало до АГ-то въпросното...Стига отклоняване наистина аз ще преровя сега за темата за запушените тръби и ще запиша координатите на докито в Плвд.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #318 -: Януари 27, 2011, 15:43:32 pm »
Пак извън темата :wink:

Запушени тръби на ехограф малко трудно да се видят.
За да се провери това се прави цветна снимка за проходимост на тръбите или диагностична лапароскопия.

Не си хаби парите напразно за 4-Д, отивай направо в Пловдив!


 yahoo_33 Д-р Даскалов е много добър избор.Работи в Медикус алфа.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #319 -: Януари 27, 2011, 15:51:01 pm »
Благодаря момичета...А лубриканта мисля също да го купя...Утре съм на въпросния ехограф ще попитам и за този лубрикант да ми кажат мнение и ще ви пиша какво са ми казали...Стискайте палци....