0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #280 -: Юни 18, 2010, 07:56:35 am »
При нас се получи от първия месец на Pre-seed. Но 3 месеца преди това бяхме пили витамини, подобряващи репродуктивната система. Така, че не знам точно от какво се е получило.
Успех!


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #281 -: Юни 18, 2010, 12:25:43 pm »
благодаря ти mari angel,сега съм в процес на чакане,дано и при нас да стане ,но и да не стане този месец ще продалжаваме с опитите,благодаря ти още веднаж че ми вдъхна надежда,и успех на всички :bighug:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #282 -: Юни 26, 2010, 00:02:56 am »
момичетч само да се отчета-първи месец с pre seed,и няма нищо,но няма да се отказваме де,продалжаваме с опитите :wink:.Много успех на всички
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #283 -: Юли 21, 2010, 23:14:22 pm »
Здравейте! Аз съм нова тук. Искам да попитам за Pre-seed. Мъжа ми е с нисък брой на сперматозоидите, а много искаме да си имаме бебешок :) :) :)Някой може ли да ми каже дали Pre-seed ще ни помогне за бебеправенето. Благодая ви много много :flower: :flower: :flower:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #284 -: Юли 22, 2010, 03:19:20 am »
Лекарят, който посещавате не ви ли назначи лечение?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #285 -: Юли 22, 2010, 21:46:51 pm »
Здравейте! Аз съм нова тук. Искам да попитам за Pre-seed. Мъжа ми е с нисък брой на сперматозоидите, а много искаме да си имаме бебешок :) :) :)Някой може ли да ми каже дали Pre-seed ще ни помогне за бебеправенето. Благодая ви много много :flower: :flower: :flower:

Мила не знам дали този медикамент увеличава броя..Той се препоръчва като благоприятна среда за сперматозоидите но това се отнася ако по принцип няма проблем и при двамата.. и все пак не знам-може аз да съм в грешка... успех
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #286 -: Юли 23, 2010, 02:02:03 am »
Мисля, че в този случай по-подходящ би бил Фертил Аид, но все пак не бива да се приемат медикаменти, пък било то и добавки, без консултация с лекар. Всичко зависи от диагнозата и състоянието. Джей, говори с лекаря и обсъдете положението, той трябва да назначи лечение за мъжа ти.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #287 -: Юли 23, 2010, 20:37:00 pm »
мила Jei,незнам аз мисля от всичко което съм изчела за pre seed,че тои помага за придвижване на смерматозоидите,както и по дълъг живот,така че щом при вас са в по-малко количество защо да не им дадеш една по-добра среда,та от малкото поне едно да достигне целта е достатачно. :lol:.Но мисля че правилно са те посъветвали момичета да се консолтираш с доки,макар че pre seed няма да ти навреди в никакъв случаи ,може само да ти помогне,успех ти желая :D
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #288 -: Юли 24, 2010, 19:50:29 pm »
Благодаря ви за съвета. Ние двамата ходихме при един доктор и той ни каза, че при мен всичко е идиално а на мъжа му исписа Трибестан за 3 месеца и Ациф500 с други хапчета ама непомня името им. Сега незнам какво да правя, дали да взема  Pre-seed .
Благодаря на всички  :wink: :wink: :wink:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #289 -: Юли 28, 2010, 20:08:42 pm »
Благодаря ви за съвета. Ние двамата ходихме при един доктор и той ни каза, че при мен всичко е идиално а на мъжа му исписа Трибестан за 3 месеца и Ациф500 с други хапчета ама непомня името им. Сега незнам какво да правя, дали да взема  Pre-seed .
Благодаря на всички  :wink: :wink: :wink:

Потърсете причината за занижения брой в спермограмата. Това, че един и същ лекар ви преглежда и лекува и двамата, не е добър знак.

И разбира се, че можете да ползвате Pre-seed - продуктът е просто един овлажнител. Но не очаквайте да разреши проблем, ако има такъв.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #290 -: Юли 29, 2010, 10:45:44 am »
В нашия случай 1 кутия пре-спийд не ни помогна /не помня за колко месеца стигна/. Забременях след инвитро процедура, но при нас така и не се изясни причината за стерилитета, така че успех момичета при едни помага при други не. Важното е да има надежда  :D
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #291 -: Август 31, 2010, 15:19:25 pm »
Здравейте момичета! Искам и аз да споделя моя опит с Пре seed. Аз живея в America и лесно го намерих тук го има в повечето аптеки. Науших за него от форума и реших да го ползваме. Правихме опити за бебе около година но без резултат. Още първия месец когато пплзвахме гела забременях:)!!! Незнам дали е случайно или наистина има някаква полза от него но благодаря на Бог че чудото стана! Пожелавам на всяка от вас да я сполети това чудо! Не губете надежда! Благодаря на всичкии във форума защото науших много неща от вас момичета!!!!!!! :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #292 -: Септември 02, 2010, 12:03:09 pm »
Здравейте и от мен! Аз си взех Пре-сийд преди 3 месеца. Първият го използвахме, но нямаше резултат. Въшреки всичко съм сигурна, че е в помощ, особено за хора като мен-аз почти нямам цервикална слуз и за самия акт е мн,неприятно, да не говорим, че и сперматозоидите няма къде да оживеят. Лекарят ми каза,че според него е малко скъпо удоволствие, но няма да навреди да се ползва. Хубавото е, че наистина прилича на оригналната слуз и не дразни и партньора ми дори не разбра, че съм си сложила такова нещо преди да му кажа. :wink: Хубавото е,че може да се сложи и предварително. От следв.месец мисля пак да го използвам. Това, което ме дразни е, че примерно в Англия го продават с подарък 5 теста за бременност и 10 Ову.теста,а тук са само гелчетата. Жалко, че няма подаръци, би било полезно  :oops:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #293 -: Септември 24, 2010, 18:04:56 pm »
Здравейте,
най-после и ние си купихме този пресисийд- аз така и не успях да питам моят лекар за него, но прочетох, че много от вас са питали, така че виждам че поне не е вреден....
Надявам се само наистина ползата да не е само в овлажняването защото за 40 лева си е доста скъпичък.....иначе наистина е хубав...

Искам да ви попитам предлага ли се в някаква тубичка, като останалите гелове или е единствено в тези апликатори - 6 на брой.....
И също така то остава по малко в апликатора накрая- ползвате ли го и за друг път или го хвърляте-както пише в указанието....
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #294 -: Септември 24, 2010, 19:13:45 pm »
Искам да ви попитам предлага ли се в някаква тубичка, като останалите гелове или е единствено в тези апликатори - 6 на брой.....
И също така то остава по малко в апликатора накрая- ползвате ли го и за друг път или го хвърляте-както пише в указанието....
Лично аз не съм виждала вариант в тубичка.
Останалото количество се изхвърля.
Трябва обаче по-добре да го изтисквате, за да не остава много. Стискате докато не го извадите от влагалището, защото иначе се засмуква обратно гела от вакума, който се създава.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #295 -: Септември 28, 2010, 11:50:34 am »
Ние опитваме отскоро и засега няма да си го вземем, но тъй като при мен цервикалната слуз е оскъдна, ако не стане бебчето скоро, може да се подпомогнем малко  :balk_104:


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #296 -: Септември 28, 2010, 20:59:31 pm »
Попаднах наскоро на една реклама в Зачатие, на подобен продукт от друга фирма, само че в тубичка. Не виждам никъде да пише колко милилитра е, но със сигурност излиза по-евтино от Пре-сийд:
http://jelanie.bg/index.php?s=women&cid=1&pid=27&page=2&more
Не съм го купувала, но мисля да опитам.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #297 -: Септември 28, 2010, 22:13:55 pm »

някой знае ли нещо за този Conceive Plus, по евтин е , в тубичка е и пак пише че за опити за бебе

Благодаря за инфото Маринела
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #298 -: Октомври 01, 2010, 15:01:02 pm »
Здравейте,
Доста ме заинтересува този продукт.Ние сме с лоша спермограма,по-точно малко на брой подвижни и мисля да го пробваме.Взехме и Фертил аид за мъже, за мен витамини и дано тази комбинация ни донесе успех и много радост.
Пожелавам на всички Ви успех!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #299 -: Декември 10, 2010, 17:31:02 pm »
 За да не пускам нова тема искам тук да ви попитам за впечатления от Conceive Plus.
 Днес ми пристигна поръчката заедно с тестове за овулация и мисля чак покрай овуто да го пробваме , но нямам търпение да разбера при някой имал ли е ефект.