0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #240 -: Март 02, 2010, 17:33:52 pm »
Браво Леопардита!Само така с позитивизъм, вяра и спокойствие всички ще успеем!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #241 -: Март 05, 2010, 10:57:00 am »
Здравейте, момичета. От доста време следя тази тема. Купила съм лубриканта и сега се чудя да го използвам ли или не. Прави ми впечатление, че явно при по- леки проблеми има ефект- дали от него или от други фактори има случаи на забременяване. Питам се обаче следното: не всички бременности са успешни и безпроблемни, както напрамире при Leopardita. Възможно ли е лубриканта да създава благоприятна среда и за некачествени сперматозоиди? При една влошена морфология при мъжа не е ли възможно до яйцеклетката да достигне некачествен сперматозоид и от там да се стигне и до неуспешна бременност? Осъзнавам, че търся под вола теле, но партньора ми е с лоша спермограма и това ме притеснява. При него морфологията е 6 %, подвижността също е силно влошена. Пие FertilAid от 3 месеца, но не сме правили контролна. След първата направена спермограма директно ни предложиха инсиминация, но на нас ни се иска да стане по естенсвен начин. 
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #242 -: Март 05, 2010, 12:37:00 pm »
Liza, в абсолютно същото положение сме и ние. И аз си задавам същите въпроси, но смятаме да ползваме Pre-seed с надеждата, че качествен сперматозоид ще достигне яйцеклетката. Така или иначе няма еднозначни мнения дали са по-чести абортите при жени, чийто мъже са с влошената морфология. Всичкото е дело на природата.


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #243 -: Март 05, 2010, 15:13:52 pm »
Ние сме със същия проблем,мъжа ми взимаше същата хранителна добавка .но без ефект,но продължаваме да ползваме пресийд, макар ,че сме директно за икси при тази спермограма,според док.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #244 -: Март 05, 2010, 16:16:42 pm »
Mary Angel, Pre-seed вече е намеса в работата на природата. Да предположим, че лубриканта помага наистина (защто за мен това никога няма да се докаже така ли е или не). Но помага както на качествените, така и на некачествените. Аз го купих, след това прочетох тук за недобрия край при някои момичета. (за огромно съжаление. изживявам болката на вяка жена тук видяла двете чертички с толкова надежда и попарените мечти след това)Тогава се замислих за това, за което писах. При инсиминацията, знаем, материала се обработва и се използват само качествени. Там вече други фактори могат да попречат.
desinka71, добавката е много от скоро на пазара, до сега май не съм прочела за добър ефект от нея, дано поне не вреди. Има случаи на забременяване при 2 % морфология, на мен това ми дава надежда, но ето, че при вас и при двете няма ефект за съжаление. Ще опитам този месец за първи път, пък да става какво ще. Така и така съм го купила
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #245 -: Март 05, 2010, 21:37:05 pm »
Здравей Лиза.Добавката и пресиида брат ми по моя молба ми ги изпрати от USA през април 2009.Два месеца добавката така си седеше.Доктора при когото ходехме тогава не беше и чувал за тези неща,така ,че на мъжа ми ги изписах аз 2 пъти по 1.
След лошата спермограма в клиника Малинов и прегледа при д-р Персенска,аз и казах какво съм му изписала.Винтерес на истината той е с високо кръвно и от тях му ставаше зле.особено ако е ги приема с храната(СТУДЕНА ПОТ И ГАДЕНЕ).В крайна сметка приключихме с тях.Чакам си следвашото посещение в Малинов и го карам по-спокойно,макар, че съм на 38г.и приключих с изписването на лекарства. 
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #246 -: Март 08, 2010, 11:36:32 am »
Това последното какво общо има с Пресийд, за който е темата?


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #247 -: Март 08, 2010, 11:57:47 am »
ОК.Ще си пишем на лични.
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #248 -: Март 14, 2010, 12:22:47 pm »
Здравете, момичета! Използвах Пре- сиид преди месеци. Купих си опаковка от БГ, 6 тубички с необходимата доза. Сега си поръчах оъ ибей. една тубичка с дозатори. Може линякой да ми каже, какво количество лубрикант, има в дозите, които се продават в бг?
Незнам по колко да използвам от тази обща тубичка.
Благодаря ви.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #249 -: Март 14, 2010, 12:38:14 pm »
Привет!На кутията пише 6 дози по 4 грама!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #250 -: Март 14, 2010, 18:10:55 pm »
Здравейте, така е, сега също проверих, 6 апликатора по 4 гр.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #251 -: Март 15, 2010, 09:08:49 am »
Благодаря ви момичета.  :)
« Последна редакция: Март 15, 2010, 09:11:18 am от aevin »
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #252 -: Март 15, 2010, 13:49:24 pm »
искам да споделя,че от няколко месеца(от август)ползваме един друг френски лубрикант и все още нямаме резултат.като продукт е приятен за употреба,но не мисля че бих си го поръчала отново.ние сме семейство,което на практика нямаме проблем и все още чакаме щастливата новина.
*

    ivkaa80

  • *
  • 21
  • ИСКАМ ОЩЕ ЕДНО ДЕТЕ
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #253 -: Март 16, 2010, 08:34:07 am »
Здравейте,аз втори месец ползвах пре -сийд,но резултат пак няма .Възлагах големи надежди но уви.Ползвах го само през два от фертилнити дни ,дали пък това не е грешка от моя страна,но е малко скъпичък и затова го разделих.Оставям всичко ,че вече не издържам на това напрежение.МНОГО УСМИВКИ И :bfp: със или без препарата ВИ  желая!!!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #254 -: Март 19, 2010, 14:58:38 pm »
Момичета, някоя може ли да ми каже къде мога да го намеря във Варна?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #255 -: Март 19, 2010, 15:05:40 pm »
Момичета, някоя може ли да ми каже къде мога да го намеря във Варна?
Аптеки "Санита".Аз лично си го купувам от аптеката на Чаталджа,мисля че адреса е Чаталджа 20,в кооперация е.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    katiABV

  • *
  • 35
  • Трудно е да откриеш вярното.Да го направиш е лесно
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #256 -: Март 21, 2010, 21:01:28 pm »
Ами... това чудо се оказа, че струва над 30 лв. - по- скоро към 35...  :? На толкова ли сте го вземали? Някак като 16Е, не като $16 идва...


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #257 -: Март 21, 2010, 21:04:09 pm »
Ами... това чудо се оказа, че струва над 30 лв. - по- скоро към 35...  :? На толкова ли сте го вземали? Някак като 16Е, не като $16 идва...

Аз го купувам в Испания и тук излиза 20 евро..по курса колко излиза???ммм 39 лева.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #258 -: Март 22, 2010, 09:58:11 am »
Момичета, някоя може ли да ми каже къде мога да го намеря във Варна?
Аптеки "Санита".Аз лично си го купувам от аптеката на Чаталджа,мисля че адреса е Чаталджа 20,в кооперация е.

Благодаря! yahoo_17
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #259 -: Март 22, 2010, 14:55:00 pm »
Аз го купувам за 37 лв