0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #220 -: Февруари 07, 2010, 12:23:04 pm »
Благодаря ви за отговорите!
07.10.2009
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #221 -: Февруари 08, 2010, 17:25:30 pm »
Здравейте, записвам се следя темата и тая надежди от следващия цикъл да започнем и ние да ползваме Pre-seed.
Моята лекарка ми го препоръча преди време, но се установи, че трябва да минем малко по-дълъг път докато дойде време да ползваме Pre-seed. След хормонални изследвания, фоликуметрия, цветна снимка и лапароскопия се установи, че при мен нещата работят добре (имаше различни индикации да направим всички тези процедури).
Мъжът ми също има проблеми, но се надяваме след лечението, което провежда в момента и при него нещата да са ОК.


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #222 -: Февруари 09, 2010, 20:29:00 pm »
 В Пловдив го има и струва 37 лв /в опаковка 6 дози/. аз си го купих, но все още чакам ефкта му. Ползвам го едва за първи месец
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #223 -: Февруари 10, 2010, 10:02:35 am »
В Пловдив го има и струва 37 лв /в опаковка 6 дози/. аз си го купих
От коя аптека го купи?
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #224 -: Февруари 10, 2010, 13:42:41 pm »
ПЛОВДИВ

Аптека „Филипополис”
 ул. Иван Вазов 80
тел. 032/628522

Аптека Сейба
бул. България 23
тел. 032/966898

Аптека Сейба
бул. Руски 80
тел. 032/640582

Аптека Сейба
бул. 6-ти септември
тел. 032/624013
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #225 -: Февруари 10, 2010, 14:48:48 pm »
При мен нямаше ефект от pre-seed и не мисля да си го купувам пак.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #226 -: Февруари 10, 2010, 21:22:29 pm »
Здравейте, аз този месец за първи път го ползвах. Това, което ми направи впечатление е, че след полов акт нищо не изтича. Относно резултатите: след два дни:)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #227 -: Февруари 11, 2010, 18:50:03 pm »
И на мен също това ми направи впеатление. И аз ще мога да ви кажа дали е имало резултат след няколко дни. Но и да е нямало, от един месец ползване не може да се каже, че не помага.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #228 -: Февруари 12, 2010, 18:20:13 pm »
Ето, че вече имам отговор. Но да си призная честно не знам дали е от Pre Seed или от срещата с лечителя, която имах....Описала съм я в моята тема.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #229 -: Февруари 13, 2010, 13:55:56 pm »
Много се радвам за хубавата вест, и ти пожелавам от сърце всичко да е наред :D
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #230 -: Февруари 16, 2010, 16:48:33 pm »
lub браво на теб много се радвам ,и ти желая от сърце всичко да е наред и безпроблемно
buba
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #231 -: Февруари 16, 2010, 18:30:20 pm »
Благодаря ви момичета, успех и на вас :lol:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #232 -: Февруари 17, 2010, 16:54:18 pm »
Честито Lub, радвам се че си една от щастливките. Извинявай за въпроса, но къде можем да прочетем "твоята история", или ако някой друг знае да подскаже  :wink:  Интересно ще ми бъде да я прочета.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #233 -: Февруари 18, 2010, 10:12:54 am »
Здравейте мили момичета. Аз от няколко месеца чета форума за Pre Seed. Купих си го в България миналият месец и съм много доволна . Не зная какъв ще бъде ефекта този месец, но със сигурност ми помогна с регулирането на киселлината среда.... Всички сте много мили и сладки , възхищавам Ви се.... На всички желая скоро  :bfp: подарък от К :balk_50:упидон
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #234 -: Февруари 18, 2010, 16:20:08 pm »
Според мен има ефект. Купих го и го ползвах 2 месеца. На първия нищо нямаше, но на втория след като видях положителен ову тест пак опитах и забременях, за съжаление в 5 гс направих спонтанен аборт, но веднага започвам с опитите отново и искрено желая на всички скоро живи и здрави бебета!!!!!!От този месец сигурно ще започна и аз отново да ползвам Пре-сийд, защото сама свидях,че ефект има!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #235 -: Февруари 18, 2010, 20:18:56 pm »
Честито Lub..... Извинявай за въпроса,
Благодаря, :wink:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40381.80
тук накратко е описана историята.......
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #236 -: Февруари 18, 2010, 21:21:31 pm »
Благодария ти за  окуражителните думите Leopardita . Аз имах гинекологични  преоблеми и претърпях операция пркз септемви. От този месец отново започнахме с опитите за бебчо... Тук в Москва има много добри специалисти и се надявам с божията помощ всичко да завърши успешно... Желая на всички спокойна вечер
*

    ivkaa80

  • *
  • 21
  • ИСКАМ ОЩЕ ЕДНО ДЕТЕ
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #237 -: Февруари 23, 2010, 08:22:33 am »
Здравейте аз миналия месец също ползвах пре сийд  през 2-та фертилни дни ,но за съжаление не успях да видя двете чертички,този месец ще използвам останалата част от препарата и се надявам този път да стане,ако не спирам да смятам и да става каквото е писано ,че вече нямам нерви :(.Пак ще пиша за резултата :wink:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #238 -: Март 02, 2010, 14:08:45 pm »
И втория месец няма положителен резултат с Pre-seed  :(  Няма да се измъчвам повече - записвам си час за д-р Александров. Докато ми дойде реда оставям всичко на самотек: никакви тестове за овулация и лубриканти. Успех на останалите :crossfingers:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #239 -: Март 02, 2010, 16:56:57 pm »
Знаете ли не знам, но май всичко е въпрос на късмет и спокойствие. Явно трябва да престанем да се психясваме и ще стане. Вярвайте. Знам , че не е лесно просто да вярваш и то да не става месец след месец, но след аборта, който преживях , си мисля, че нищо не е напразно и нищо не е случайно. Дали Пре-сийд или лежане след полов акт, има си значение, но най-важното е спокойствието и вярата, че ще стане 100%! Пожелавам на вас и на себе си да сме спокойни, да се молим, ако вярвате в Бог, и да се наслаждавате на живота, докато се появи най-желаното в него- детенце! :D