0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #200 -: Януари 17, 2010, 13:01:16 pm »
Здравейте и от мен........
........ и от днес, когато ми е 12-ти ден от цикъла, почвам с тестовете. Когато ми покаже положителен резултат, ще използваме и Pre-seed.

Добре дошла, дано и при теб резултатите са положителни  :crossfingers: yahoo_17
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #201 -: Януари 17, 2010, 13:53:38 pm »
добре дошла siska_d !!!
Щом при един човек може , няма как при друг да не може!!!
ЖЕлая ти от сърце успех, но и много тренировки разбира се, за да е по скорошен успеха!!!!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #202 -: Януари 17, 2010, 17:00:40 pm »
Благодаря Ви много момичета за подкрепата. От тази вечер почваме с тренировките :oops:. Теста за овулация ми показа положителен, така че.... на работа. Стискам палци и на вас.  Айде вече няма ли още някой да се похвали, да се окуражим още  :cheerleader:.  Дано скоро да стане, да има повече бебета и радост за всички.
Утре мога да ви кажа за отзивите от първия ми "контакт" с Pre-seed  :wink:.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #203 -: Януари 17, 2010, 19:10:05 pm »
Здравейте, ходих на първипреглед видя се малка точица. На втори преглед съм тази седмиа и съм в страхотно притеснение по -скоро вълнение. Страхотен глад ме гони и сърцето ми бие в очакване да видя как малката точица расте!!!!
   :D
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #204 -: Януари 17, 2010, 20:12:00 pm »
Миличка честито дано всичко върви по вода, и не се тревожи, лека и безпроблемна

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #205 -: Януари 18, 2010, 11:39:51 am »
Много се радвам за теб Leopardita!!! Искам да ти призная, че точно ти ме зареди с положително мислене относно Pre-seed. Кажи ми честно имаше ли някакво вътрешно усещане, че ще ти помогне твоето желание да се осъществи. Аз снощи го изпробвах за първи път. Това което забелязах беше, че малко от лубриканта остана в тубичката, не всичко можа да се изтиска, а след половия акт много малко протече от мен.Полежах си час и половина и така ... Незнам какъв ще бъде резултата, но много се надявам да стане.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #206 -: Януари 21, 2010, 16:57:03 pm »
Момичета, ето какво се случи с мен! От 6 месеца правехме опити за бебче - трябва да отбележа, че от медицинските прегледи ми установиха поликистоза, но явно все още не толкова проявена! И така след поредица фоликулометрии се установи че само единият ми яйчник продуцира яйцеклетки! Предполагам някои от вас изживяват ужас при мисълта, че няма да могат да забременеят... и аз минах през това и ви разбирам! Истината е, че за ПРЪВ път използвах Пре Сийд миналия месец и... незнам дали е от молитвите или от лубриканта,но успяхме!!! :) Нещо, което пожелавам на всички вас, от сърце!!!!!!!! Аз си го купих от аптеката срещу Сити Центъра, мисля че вече го има в повече аптеки и използвах три тубички,при предварително определена овулация! Лично на нас усещането от секса при употребата на лубриканта не ни беше много приятно,но неудобството си заслужава  :lol: Успех!!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #207 -: Януари 21, 2010, 22:04:40 pm »
Браво Алекса, много лека бременост и пухкаво, сладко бебче сле 9 месеца. :lol:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #208 -: Януари 22, 2010, 12:57:28 pm »
честита радост alexabp ! Аз съм минала през подобен Ад, но и при мен , се получи, незнам дали от използването на тежката артирерия или от късмета. Лека бременост и хубави мигове!!!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #209 -: Януари 22, 2010, 16:42:35 pm »
Браво Alexabp, много се радвам за теб. Ето, че и ти ни вдъхна малко кураж! Лека и безпроблемна бременност preggo
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #210 -: Януари 26, 2010, 11:26:03 am »
имам въпрос? този продукт може ли да се използва ако мъжа има проблем и някой от вас успява ли са?
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #211 -: Януари 26, 2010, 14:03:19 pm »
имам въпрос? този продукт може ли да се използва ако мъжа има проблем и някой от вас успява ли са?

Разбира се, че може. Той улеснява движението на сперматозоидите, така че е подходящ.


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #212 -: Януари 26, 2010, 17:59:27 pm »
имам въпрос? този продукт може ли да се използва ако мъжа има проблем и някой от вас успява ли са?

Какъв проблем имаш предвид?

Ако става дума за проблемна спермограма, при нас не даде никакъв резултат.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #213 -: Януари 28, 2010, 17:34:56 pm »
Здравейте и от мен. За първи път ще използваме този лубрикант/т.е. вече започнахме/. От това , което прочетох в нета съм сигурна , че няма да навреди, единствено може да помогне. Добрата среда за преживяване на сперматозоидете е много важно, така че нека да им помогнем за дългия път до заветната им цел.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #214 -: Февруари 05, 2010, 14:22:38 pm »
Само да се отчета: първия месец с Pre-seed е безоспешен. Ще видим втория :crossfingers:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #215 -: Февруари 05, 2010, 18:31:09 pm »
Здравейте, момичета, за съжаление, снощи направих спонтанен аборт. Много е тежко и боленено, но това не ме отчайва, защото Божа работа си е имало е нещо, което не е трябвало да се развива и организмът го е изхвърлил. Бях в 5 гс и в понеделник съм на контролен преглед да видим какво ще ме посъветва лекарката. Не се обезкуражавайте, тежко е и мъчно ми е много плаках, но това е! САмо напред след възстановяването! :(
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #216 -: Февруари 05, 2010, 20:46:14 pm »
о миличка,а аз лично за теб така се радвах,но явно е било за добро,плода може да е бил увреден,а можеше и в много по напреднал етап да се случи,бъди силна и скорошен успех.


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #217 -: Февруари 06, 2010, 10:58:56 am »
здравейте! Ще ми кажете ли сега каква е цената на pre-seed ?
07.10.2009
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #218 -: Февруари 06, 2010, 11:06:33 am »
В Ямбол го поръчах и закупих от аптека за 32 лв.


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #219 -: Февруари 07, 2010, 10:09:53 am »
В Пловдив го купих за 37 лв. и цемата е такава и в двете вериги аптеки, в които го има тук.