0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #380 -: Юли 11, 2012, 10:16:59 am »
И аз го пробвах за първи път този месец, пък да видим :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #381 -: Юли 27, 2012, 19:34:01 pm »
В моя случай лубриканта си оказа влияние и с първия месец на употреба резултата беше на лице. Друг е въпроса че имам друг проблем, който не позволява да ми се задържи бременността. Аз нямах никаква цервикална слуз и явно това е било пречело на неуспеха. Следващите ни опити задължително ще са пак с Пре Сийд.
Като лубрикант не виждам да е кой знае какво, но важното е да благоприятства агентите.
Не съм слагала дозата по показание в упътването, понеже 0.4мг е прекалено много и изтича. Видя ми се безсмислено да се изхвърля толкова много. 0.25 ми се струва напълно достатъчна доза.


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #382 -: Януари 17, 2013, 14:37:04 pm »
В моя случай лубриканта си оказа влияние и с първия месец на употреба резултата беше на лице. Друг е въпроса че имам друг проблем, който не позволява да ми се задържи бременността. Аз нямах никаква цервикална слуз и явно това е било пречело на неуспеха. Следващите ни опити задължително ще са пак с Пре Сийд.
Като лубрикант не виждам да е кой знае какво, но важното е да благоприятства агентите.
Не съм слагала дозата по показание в упътването, понеже 0.4мг е прекалено много и изтича. Видя ми се безсмислено да се изхвърля толкова много. 0.25 ми се струва напълно достатъчна доза.


Здравей, какъв ти е точно проблема за да не ти се задържа бременността.Питам те защото и аз имам такъв проблем и не зная какво да предприема по въпроса.нещо изследвания ли се правят или..........УСПЕХ И ДА СЕ ПОХВАЛИШ.За гела се чудя дали да си го закупя-има доста положителни отзиви.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #383 -: Януари 24, 2013, 16:49:09 pm »
Използвах PRE-SEEDA за първи път този месец-странното е че пак изтича много материал а тук някъде четох, че нищо не изтичало. :(
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #384 -: Януари 28, 2013, 04:33:38 am »
И при мен изтича всеки път.Като лубрикант е добър ,но не даде желани резултати
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #385 -: Януари 31, 2013, 22:47:42 pm »

Здравей, какъв ти е точно проблема за да не ти се задържа бременността.Питам те защото и аз имам такъв проблем и не зная какво да предприема по въпроса.нещо изследвания ли се правят или..........УСПЕХ И ДА СЕ ПОХВАЛИШ.За гела се чудя дали да си го закупя-има доста положителни отзиви.


ами май се оказа, че проблема не е при мен, а при съпруга ми. Нещо в гинетичните изследвания, но лекарите не искат да дават прогнози, докато не са сигурни и сега правим изследвания.

На мен явно ми е липсвала цервикалната слуз и благодарение на лубриканта сме я заместили  пълноценно :) но трябва и на друго равнище да оправим нещата за да се получи :)
« Последна редакция: Януари 31, 2013, 22:49:55 pm от Beralentinia »

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #386 -: Февруари 02, 2013, 08:42:37 am »
Този месец и аз пробвах с Pre Seed и сега след седмица чакам резултат. Да споделя впечатленията си :)
Не ни хареса изобщо. По принцип нямам проблеми с цервикалната слуз, която дори понякога е прекалено обилна. Само че винаги след  :heartbeat: абсолютно всичко изтича. Една приятелка, при която още първия месец ползване беше със щастлив резултат, ми го препоръча. 
Сложих си препоръчваното количество и не изтече нищо. Само че мъжа ми се оплака, че му идва прекалено хлъзгаво, което убива част от удоволствието. Но ce ползва само 3-4 дни в месеца след положителен тест за овулация, така че ако има така желания резултат, малко неудобство се преживява.
Не знам дали мога да се надявам. За разлика от абсолютно всеки месец, откакто правим опити, сега нямам абсолютно никакви симптоми, освен болката в гърдите, но нея си я има винаги след овулация. Така че остава само да чакам като избягвам да мисля за това, защото безкрайно ми омръзнаха напразните надежди :(
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #387 -: Февруари 07, 2013, 09:39:08 am »
Отчет-първи месец използване НЕУСПЕШЕН :(
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #388 -: Март 25, 2013, 15:37:10 pm »
Здравейте, момичета! И ние от този месец ползваме пресиид. Ще пиша дали е имало ефект до две седмици. Успех на всички! :bighug:

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #389 -: Април 06, 2013, 10:27:23 am »
И аз да се отчета - за първи месец използване, резултата е неуспешен. Но ще продължим и следващия. Успех на всички! :)

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #390 -: Май 01, 2013, 02:25:31 am »
macherie не знам как и кога сте го прилагали мила, не съм следяла доста време форума.
Следеше ли ову с тестове или само с БТ.
Пробвай да приложиш лубриканта от първия ден на + тест за ову, до момента в който БТ се повиши, като слагате сърчица са на всеки 24 часа горе долу. В случай че няма други проблеми успеха е почти гарантиран в три месечен срок. При мен беше още на първия месец.


Успех мила и скоро с хубави новини :)

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #391 -: Май 02, 2013, 08:02:09 am »
Здравей, Beralentinia! Първо да кажа, че и този месец използвахме пресийд и резултата е неуспешен.
Но този месец правихме спермограма на съпруга ми и така се случи, че изпуснахме подходящите дни за бебче заради дните на въздържание, които съвпаднаха с ОВУ. За радост спермограмата е добра. Аз преди това бях ходила на фоликулометрия, изследвала съм хормони - и всичко излиза, че е наред. Но не съм ходила при репродуктивен специалист.
От два месеца меря правилно БТ и по нея ОВУ изглежда да е около 13-14-15 ден от МЦ, а на фоликулометрията по-предния месец, когато не бях мерила БТ, на 12 ден от МЦ се видя жълто тяло. Тъй като цикъла ми е около 24-25 дни аз, винаги съм мислила, че ОВУ би трябвало да е по-рано и опитите ни за бебе са били най-вече от 7мия до около 12ия ден. А сега се оказва ( в последните 2 месеца), че ако е имало ОВУ, то тя е била по-късно. Не знам, дано от неулучване на момента да е проблема. Следващия месец ще ходя на лекар.
А за пресийда - ще продължим да го използваме.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #392 -: Май 02, 2013, 22:55:19 pm »
Ову може всеку месец да е на различен ден, или да варира по на няколко месеца.
Аз много време си мислех че ми е на около 14ти ден, а като взехме да я засичаме се оказа на 19, 20 и до 21-ви ден дори да се улучи. Сега отново ми е на около 14-ти ден, но не знам в кой момент ще и хрумне пак да се измести. Ти трябва значи да почваш с тестове по рано и докато я хванеш. Аз ги почвам на 11-ти ден, но при мен толкова рано никога не е била.
Възможно е да не сте я спипали, но ако ходиш  на фоликулометрия ще я нацелите.

 Май съм малко :offtopic: извинявам се за което. :oops:

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #393 -: Юни 04, 2013, 11:04:37 am »
И този месец използвахме пресийд, но е неуспешен. Успех на всички.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #394 -: Декември 03, 2013, 17:55:46 pm »
Здравейте момичета!
Да се включа и аз в темата, която открих случайно.
Ние позлвахме миналата година Пре-сийд и съм адски доволна от него. При мен цяла година че и повече не се получаваше забременяване след първия спонтанен аборт. След това правихме инсеминация и вендага забременях. Според доктора цервикалната слуз е била търде стегната и не пуска плувците. Но пак се случи спонтанен аборт по други причини. След това се сдобих с пресийд и след 3-4 месецн карантинен период , на втория месец непазене и бебеправене прилагайки пресийд имах положителен резултат. После пак аборт и сле това упражнението пак се повтори с положителен резултат след втория месец непазене. Е, друг е върпоса че станах 4 последователни спонтанни аборта, но това е друга тема. Въпроса беше за пресийд, който при мен даде бързи резултати. Сега отново сме на стартова линия с нови опити за бебеправене след поредица изследвания за откриване причината за абортите. Отново ще позлваме пресийд. Ще докладвам за резултата. Между другото ние ползваме такъв в туба, изстисквам малко и поставям дълбоко. Или пък намазвам партньора с малко количество, като лубрикант. Той не се е оплаквал от дискомфорт, даже напротив.

Beralentinia, много странно, че овулацията ти е била толкова късно - чак 19-20-21 ден. Ако цикъла ти е към 35 дни, не е проблем, но лутеалната фаза трябва да е около 14 дни... така че там нещо се е изместило, но едва ли е ставало за бебе. Виж 14ти ден от цикъла за овулация е съвсем реалистично, до 28ми ден си има още 14 дни, което е достатъчно за лутеалната фаза.
Аз лично съм с 25-26 дневен цикъл и ову сме го засичали на 9-10ти ден.
Животът не свършва днес... нито утре... той продължава. Важно е как ние го възприемаме :-)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #395 -: Декември 11, 2013, 16:25:08 pm »

Beralentinia, много странно, че овулацията ти е била толкова късно - чак 19-20-21 ден. Ако цикъла ти е към 35 дни, не е проблем, но лутеалната фаза трябва да е около 14 дни... така че там нещо се е изместило, но едва ли е ставало за бебе. Виж 14ти ден от цикъла за овулация е съвсем реалистично, до 28ми ден си има още 14 дни, което е достатъчно за лутеалната фаза.
Аз лично съм с 25-26 дневен цикъл и ову сме го засичали на 9-10ти ден.

Възможно е мила ову да е толкова късно...съответно и цикъла се удължава. Точно 15 дни след това ми идва. Имай в предвид че има и дълъг цикъл от 40 дни, което представи си колко късно ще е ову. :)

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #396 -: Декември 11, 2013, 16:59:28 pm »
Да, на моя приятелка цикъла й беше нормално по 35 дена , може и повече.... и когато трябваше да чака да разбере дали е бременна и беше отегчително чакане.....
Животът не свършва днес... нито утре... той продължава. Важно е как ние го възприемаме :-)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #397 -: Януари 03, 2014, 16:25:28 pm »
След 3 и половина години напразни опити забременях успешно в месеца, в който ползвах Пресийд. Правихме точно 2 опита през въпросния месец и резултатът беше налице. За мен този лубрикант е вълшебен, нямам доказателства, че той е помогнал, разбира се, но съвпадението би било прекалено голямо. И аз имах проблем с недостатъчна ЦС, сухота, това от една страна убиваше всякакъв ентусиазъм, от друга явно е било пречка за плувците. Пресийд не е гаранция за успех, но при проблеми от подобен род явно действа.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #398 -: Декември 18, 2014, 14:19:03 pm »
Здравейте! След известно време неуспешни опити за бебе и след един куп проблеми, в началото на юни тази година си взехме Pre seed с надеждата да увеличи шансовете за забременяване (след малко помощ от лекарите). При фоликулометрията в началото на юни лекарят ми каза, че с тази яйцеклетка едва ли ще забременея (според него не беше качествена), и затова реших да започнем с гелчетата при наличие на добра яйцеклетка. Но... Точно в този месец забременях, без да ползвам Pre seed-а. И така, в къщи имам една цяла кутия със срок на годност до 2016, който искам да ПОДАРЯ на някой, който се нуждае от него. Още веднъж: не го продавам, подарявам го. Аз съм от София, най-удобно ще ми е да го дам на някой лично, без да се занимавам с куриери. Ако имате интерес, пишете на лично съобщение.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #399 -: Декември 18, 2014, 21:09:14 pm »
Аз го искам,самоче не съм от София  :(
Не се отказвайте от мечтите си!