0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
VEGA test
« -: Юни 03, 2009, 12:28:18 pm »
Здравейте момичета,
искам да ви попитам дали някоя от вас е правила този тест или ако има познати, които са го минали, да сподели впечатления.
Предварително ви благодаря!
*
Re: VEGA test
« Отговор #1 -: Юни 03, 2009, 12:32:57 pm »
Моя приятелка си го направи,спазва хранителния режим ,който й бяха определелили и отслабна с 10 кг.
*
Re: VEGA test
« Отговор #2 -: Юни 03, 2009, 12:40:10 pm »
А къде прави теста?Имам предвид Варна, София?
*
Re: VEGA test
« Отговор #3 -: Юни 03, 2009, 13:32:47 pm »
В София,някъде в кв."Стрелбище".
*
Re: VEGA test
« Отговор #4 -: Юни 04, 2009, 23:57:15 pm »
8510948 това е телефона,от едно списание го бях взела,но незнам къде точно се намира.Мислех и аз да ходя,ама ме домързя  :oops:
Re: VEGA test
« Отговор #5 -: Юни 05, 2009, 12:56:01 pm »
http://www.prestige-saloni.com/category/?category_id=16
Случайно докато разглеждах съседната тема за детоксикацията , видях и линка по-горе. Пише, че правят вега тест  :wink:
*
Re: VEGA test
« Отговор #6 -: Юли 12, 2009, 17:07:15 pm »
Обаждала съм се в този козметичен салон, обявиха ми някаква ненормална цена за този тест и се отказах. Аз мисля, че е хубаво този тест да се направи в медицински център, а не в козметичен салон. В едно предаване на Марта Вачкова диетолог каза, че резултатите от такъв тест са временен показател и трябва да се прави всяка година.
Аз напоследък се замислям, че може би е най-добре да се ходи на диетолог.

*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: VEGA test
« Отговор #7 -: Юли 16, 2009, 16:04:55 pm »
Хм.. цените кото мернах на различни места, варираха от 60 до 90 лв....
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: VEGA test
« Отговор #8 -: Юли 16, 2009, 18:05:29 pm »
Аз ще си правя този тест идната събота - на 18.07.в Бургас. Струва 90 лв, с включена пулсова диагностика. Ще споделя като мине.
По принцип се прави в София, но ако се организират повечко хора, жената ходи и в други градове. Телефона й е: 0888 515094 - Радослава Мицева.
Имам познати, които са правили теста и след като са спазвали предписанията, са свалили килограми и са доволни. Затова и аз се навих, даже с мъжа ми ще го правим, че и той има проблем с килцата.
Ето и сайта: http://vega-test.com/, има инфо, както и мнения на хора, които са го минали. Обяснено е как се прави и т.н. На принципа на хомеопатичните изследвания е.
Ще видим какво ще излезе..
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: VEGA test
« Отговор #9 -: Юли 24, 2009, 03:14:51 am »
Здравейте, момичета! Обещах да пиша след като направих теста и ето ме тук :D
Така, ето как протича:
Тестват 240 вида храни и различни комбинации от тях. Това става с един апарат, с два накрайника и ваничка. Единия накрайник държиш в лявата си ръка, с другия накрайник човека, който ти прави теста натиска една точка на палеца. Във ваничката слага видовете храни, които са в ампули. Не боли. При поставянето на дадена храна, уредът отчита различни стойности и терапевта определя дали въпросната храна ти е добре или не. На няколко листа са написани храните и тя отбелязва кои можеш и кои не можеш да ядеш. Вариантите са 3 - да, не и +- . Когато е "не" - не можеш да консумираш дадената храна 6 месеца, за да се изчистиш. Когато е "+-" не можеш да консумираш 3 месеца.
Цената е 90 лв.
За мен лично, това беше много полезен тест. Оказа се, че не мога да ям сирене, мляко, домати, краставици, картофи, пиле и...сладичко  :oops:А аз си мисля, че като ям пилешко месце и шопска салатка ще отслабна  8O Полезно е да се направи този тест според мен. Това че сега не мога да ям тези храни, обаче, не значи че никога не трябва да ги ям. Просто към този момент съм се затлачила, както се изрази терапевтката и организма ми не ги преработва както трябва. След като се изчистя, ще мога пак да си хапвам от тези неща.
Дават препоръки как да се храниш. Задължително трябва да се яде по няколко пъти на ден. Те правят примерна схема. Правят комбинации от храни и могат да изготвят меню. Примерно свинско със зеле и пълнозърнест хляб. И така. Доста е интересно.
Дано съм ви била полезна. Жената, която прави теста е много приятна и симпатична. Доста си побъбрихме с нея  :lol:, то и аз съм доста приказлива де :oops:
Вече 4 дни спазвам препоръките и се чувствам добре. Не гладувам, не е толкова трудно да се спазва. Но не се яде след 18:00 - 19:00 часа. Което е добре, защото като си легна не ми е тежко. Още не мога да кажа дали има ефект, тъй като е твърде рано. Но когато забележа, непременно ще пиша.
Успех момичета! Ако имате въпроси, питайте :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: VEGA test
« Отговор #10 -: Септември 08, 2009, 11:15:50 am »
Здравейте, момичета! Обещах да пиша след като направих теста и ето ме тук :D
Така, ето как протича:
.....
Успех момичета! Ако имате въпроси, питайте :D
Aми имам  :D ! Разкажи, вече има ли резултат диетата, ако си успяла да удържиш фронта де  :wink:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: VEGA test
« Отговор #11 -: Септември 08, 2009, 16:12:58 pm »
Хехехе, здравей! Абе удържам го все още :lol: Понякога чисто технологично не успяван да спазя изискването за хранене в 18:00 часа, но няма как, не е толкова фатално :wink: Иначе другите препоръки си ги спазвам.
Вече започвам да забелязвам ефекта, но става бавно. Свалила съм някое и друго килце :lol: Но най-важното, корема ми започна да се прибира :D вече не ми се подува така зверски както преди. Като цяло тялото ми започва пак да се променя, сланинките започват да се топят. Но както казах - става бавно. Ще дерзая, пък да видим.
Ааа, между другото, пия противозачатъчни в момента и е възможно това също да е фактор за бавното отслабване. Но все пак, това не е Дюкан, а и трайното отслабване е постепенно. Убедих се, че с бързо сваляне на килограми ефекта е краткотраен.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: VEGA test
« Отговор #12 -: Септември 08, 2009, 16:33:42 pm »
Мерси за инфото  :wink: Кат' се опарича малко, ще взема и аз да се пробвам. Пък след това ще мина тука на отчет.  :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: VEGA test
« Отговор #13 -: Септември 08, 2009, 22:11:14 pm »
Аааа, ами ще чакаме тогава и от теб отчет, дано е положителен :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: VEGA test
« Отговор #14 -: Септември 09, 2009, 01:45:57 am »
 :wink: дано да е отрицателен  :wink: :wink: :wink:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: VEGA test
« Отговор #15 -: Септември 09, 2009, 14:53:38 pm »
Еее, имах предвид, ако се налага да спазваш някакви препоръки, да има ефект! :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: VEGA test
« Отговор #16 -: Септември 04, 2012, 15:26:34 pm »
Това с Вега теста много ми хареса, смятам и аз да си направя, отдавна съм се решила, но всичко зависи и от паричките. Наистина най-хубаво е да се вечеря до 18 часа. Например мъжът ми е свикнал да яде късно след 22 часа, което е адски вредно, просто се чудя на свеки как ги храни тия мъже все по никое време, както и да е. От известно време си го храня точно към 18 и той не ми мрънка в 22 часа да му слагам манджи, което е доста досадно честно казано. Хапне ли си човек до 18, друго ядене преди да заспи не му трябва  :D