0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Детоксикатор
« -: Май 27, 2009, 11:53:28 am »
Здравейте момичета
Искам да се подложа на тази процедура за изчистване на токсините с йонен детоксикатор,но не намерих къде в София.Рових се доста ,но намерих този апарат само за продажба или лизинг.
Моля някой който е опитал този метод да даде мнение и координати.(може и на ЛС)
Благодаря предварително.
Re: Детоксикатор
« Отговор #1 -: Юни 01, 2009, 13:52:32 pm »
kiwwi виж на този сайт http://detoksikator.biogorivo.com/ Там от дясно са написани контактите на студиа в които се прави - просто е много надолу.
Изглежда интересно - ще проуча колко струва за купуване.
Re: Детоксикатор
« Отговор #2 -: Юни 01, 2009, 16:17:50 pm »
аз съм правила такава процедура .За да има резултат от нея трябва да се направят поне 15 процедури , през интервал от два дни.Заслужава си и има ефект


*
Re: Детоксикатор
« Отговор #3 -: Юни 02, 2009, 21:03:28 pm »
Благодаря,че се отзовахте момичета
harmonyцената на апарата варира около
500-600 лв.Видя ми се множко да хвърля толкова пари без да съм го тествала,та...за това пуснах темата да сондирам мнения.Реших да опитам с един курс от 15 процедури и ако има ефект тогава да го закуя.Благодаря още веднъж за инфото. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Детоксикатор
« Отговор #4 -: Юни 02, 2009, 21:11:34 pm »
Да и аз стигнах до извода, че трябва първо да се пробва. Мисля да почна да ходя другата седмица в Престиж на процедури. Да видим дали си струва. Малко само ме безпокои факта, че ще е една и съща ваничка за много клиенти и хигиената дали ще е на ниво... :balk_113:
*
Re: Детоксикатор
« Отговор #5 -: Юни 05, 2009, 00:04:57 am »
Момичета,да не би да говорите за този детоксикатор,който го показваха в едно от предаванията на "Искрено и лично"?
harmony ,Престиж на Ангел Кънчев ли се намираше?А колко струват 15-те процедури?

А леле колко въпроси зададох,не съм досадна нали  :lol: :lol: :lol:
Re: Детоксикатор
« Отговор #6 -: Юни 05, 2009, 00:09:03 am »
me4е, ето тук виж къде се намира http://www.prestige-saloni.com/contact_us/?category_id=6
А за цената не знам - ще питам другата седмица.
*
Re: Детоксикатор
« Отговор #7 -: Юни 05, 2009, 00:17:50 am »
Много ти благодаря Хармони,сетих се къде е.
Определено ще трябва и аз да направя процедури,че съм една пушачка гадна  :oops:
Да ме пита човек за какво се тровя  :?
Re: Детоксикатор
« Отговор #8 -: Юни 05, 2009, 00:22:35 am »
 :lol: знам Мече, знам...затова ще ходя и аз... :smokin2:
Re: Детоксикатор
« Отговор #9 -: Юни 16, 2009, 00:43:21 am »
А за йонизатор за въздуха да имате мнение? Четох за такова нещо, но се питам дали си струва парите и дали не е някаква измамка? :pink_dust_1:
Re: Детоксикатор
« Отговор #10 -: Юни 16, 2009, 19:34:12 pm »
Следях с интерес темата,защото това е една от любимите ми теми.
Според мен най-доброто е да си вземете комбиниран ОЗОНАТОР-за всяко затворено помещение и за вашето здраве.Има само една малка подробност-след като си озонирате водата я изпийте веднага,защото молекулата на озона се разпада на кислород и едноатомен килород-а той е крайно нестбилен ако престой над 10 минути,а точно оттам идва лечебният ефект.И не вдишвайте директно озона от машинката.Ето ви и уебсайта където може да го намерите:http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=9&page=OZONATOR