0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #20 -: Март 30, 2006, 14:46:30 pm »
Цитат на: seasmilebg
White, благодаря и на теб за топлите думи и подкрепата! Много се надявам наистина препятствията да са само плод на моята по-притеснителна душа, а не на реални биологични проблеми. Права си, всичко рано или късно ще си дойде на мястото. Ще видим, още малко време може би, още няколко месеца...


Seasmilebg, наистина от все сърце ти желая да няма никакви биологични пречки и скоро да дойдат хубавите новини.

Това което е казала Джам, е така за съжаление "Господ дава, но в кошара не вкарва"... и го казва, щото и нея я е заболяла устата все едно и също да повтаря и да няма кой да слуша.
Аз бих добавила и "Каквото сам си направиш, и цяло село не може да ти направи".

Всичко това не са просто така .... приказки на вятъра... а за съжалени опит, който е подплатен с горчивите доказателства.

Отиди в другия форум за АРТ и прочети темата " Какви ще вършим през пролетта" на стр. 10

Та ... накратко..., Maiski преди време питаше къде за инсе... Джам много аргументирано и отговори какви са условията в 1АГ и каква е разликата в клиниките, и защо е по-добре в клиника.... Доста дълга тема се беше заформила тогава.
Защото Джам си беше направила труда да направи "маркетингово проучване"  и беше наобиколила всички клиники и болници дето се прави инсе/инвитро... за да види какви са условията, организацията и т.н.....
Ама тогава нямаше кой да слуша.... Даже малко се дърпаше и ако мога така да кажа "се инатеше" че ... там.. та там....
Сега мацката вече май е на друг акъл... след 3ти неуспешен, и мисля че вече й е ясно защо е време да смени екипа и мястото.
Лошото е, че трябваше да мине през горчивите сълзи, за да събере опита.
Ако беше послушала тогава, сега можеше да е друго.

Ще кажа и още нещо
"Човек се учи от собствените си грешки, но само мъдрия се учи от грешките на другите".
ИЗползвай нашия опит и нашите грешки, за да не правиш твои и да започваш всичко от начало.

Джам, и аз по любимата ми тема за спермограмите се пенявя вече барем 50 пъти. Защо е важна морфологията по крюгер, защо не в Цибалаб и МД....
Требе да си го сложим линка в подписа
АМа..... дали пък тогава някой ще си прави труда да ни чете.?!?
Ама и аз много се изморявам вече... все едно и също да разказвам.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #21 -: Март 30, 2006, 14:50:39 pm »
Rommi - направи си едно файлче, напиши си всичко, и вместо да го пишеш всеки път - copy / paste и готово  :lol:

И все си мисля, че трябва да ми пишете 6-ца за изпълнителност - от раз където и както трябва  :lol:  :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #22 -: Март 30, 2006, 14:57:33 pm »
Цитат на: seasmilebg
Jam, това последното хич не ми хареса за кошарата, ама...може и да си права. Сигурно като модератор ти е писнало да четеш постинги от хленчещи момичета, че бебето не става "и кво да пра'им сега". Уверявам те, аз съм от борбените:)


Seasmile, не си разбрала съвсем точно смисъла на поговорката!
а той е следният - отстрани може да се дадат много съвети, да се окаже много помощ, но в крайна сметка, всичко опира до самия човек, който ще извърши действието. ако този човек сам не реши да последва съветите - няма какво да се направи повече, а и не бива.
в този смисъл, ако се помолиш на Господ за овце, той може и да ти ги спусне на поляната, но от теб самата се очаква да ги вкараш в кошарата :)

аз не се съмнявам, че ти си борбена натура - ние всички, които пишем тук, сме такива. някои от нас им трябва повече време да убедят мъжете си, че също трябва да се борят, но рано или късно и това става.
в крайна сметка, не е речено, че при вас трябва да има изобщо някакъв проблем с мъжкия фактор. но друг път, за всеки случай, вземай акъл преди, а не след... :)
успех!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #23 -: Март 30, 2006, 15:23:14 pm »
Jam, Rommi, , наистина сте много, много мъдри!....благодаря ви, момичета. Няма да е пресилено, ако споделя, че макар и никога да не сме се виждали и да съм тук от скоро, ви чувствам много по-близки, отколкото много мои т.нар. приятелки. Така ми се иска да ви зарадвам скоро с хубава новина!
*
Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #24 -: Март 30, 2006, 15:24:44 pm »
Зарадвай себе си,ние само ще споделим.
Късмет


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #25 -: Март 30, 2006, 15:34:14 pm »
Цитат на: rally_pat
Rommi - направи си едно файлче, напиши си всичко, и вместо да го пишеш всеки път - copy / paste и готово  :lol:

И все си мисля, че трябва да ми пишете 6-ца за изпълнителност - от раз където и както трябва  :lol:  :oops:


Рали, относно файлчето..от много време го обмислям как точно да го спретна... и за сега съм решила (като ми остане повечко време, де) да взема и стройно и подредено да напиша тия неща дето често ги повтарям във форум Дневници. Там да си спретна една моя тема от сорта "Разни важни неща които е добре да се знаят".... и само ще пускам линка... кеф ми за спермограма, кеф ми за Цибалаб, кеф ми за базалната температура или нещо друго, което ми се налага често да го повтарям. Така би могло, все пак и който иска да си го чете и да е "на разположение" и на другите, а когато трябва да пускам линк.

А пък за втората част...отличничка си ти... имаш 6++ за изпълнителност. И чайчето от бодила си пиете, и Салатата от магданоз... Ще има резултат, ще видиш :balk_602:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Цибалаб и първа спермограма?
« Отговор #26 -: Март 30, 2006, 15:46:40 pm »
Цитат на: Rommi
А пък за втората част...отличничка си ти... имаш 6++ за изпълнителност. И чайчето от бодила си пиете, и Салатата от магданоз... Ще има резултат, ще видиш :balk_602:


От твоите уста в божиите уши  :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!