0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моля за мнение
« -: Май 20, 2009, 13:59:37 pm »
Здравейте момичета.
Този месец с моята половинка имаме един полов контакт.Той беше на 3 ти май.
Теста за бременност е положителен.
Сега обаче на ехографа в матката нищо не се вижда. Последния ми цикъл беше на 13-ти април.
Не знам какво да мисля. Възможно ли е още нищо да не се вижда.
Моля за мнение момичета. Знам,че лекара си е лекар, но моля за вашеето мнение. Мерси. Много съм притиснена. Изпитвам ужас вътрешен да не е извън маточна бременност ,дали има бременност или някакво нарушение в хормоните.
« Последна редакция: Май 20, 2009, 14:04:45 pm от anastacia682 »
Re: моля за мнение
« Отговор #1 -: Май 20, 2009, 14:02:21 pm »
Здравей. А по принцип цикъла ти с каква дължина е?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: моля за мнение
« Отговор #2 -: Май 20, 2009, 14:02:51 pm »
напълно е възможно още да не се вижда на ехограф. изчакай 1 седмица и отиди пак.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: моля за мнение
« Отговор #3 -: Май 20, 2009, 14:03:04 pm »
30 дни
Re: моля за мнение
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 14:05:18 pm »
Възможно е ако си била с късна овулация да не се вижда нищо още. Както е казала Jam изчакай 1 седм. макс. и иди пак да те видят. Успех.

Re: моля за мнение
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 14:10:08 pm »
Пропуснах и да напиша че от 4 дни леко прокървявам-малко изтича и е с ръждив цвят. И това ме тревожи много.
Re: моля за мнение
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 15:42:29 pm »
Направи си кравен тест и отиди пак на лекар. :crossfingers:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: моля за мнение
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 15:45:53 pm »
Направи си кравен тест ....
.... и го повтори след 48 часа - ако стойностите се удвояват, би трябвало всичко да е ок! Ако греша, моля поправете ме  :)
Re: моля за мнение
« Отговор #8 -: Май 20, 2009, 16:43:36 pm »
мерси момичета
Сега направих кръвния тест-1302
лекаря каза че е нормално още да не се вижда
дали е прав не знам
в петък съм пак на ехограф
Re: моля за мнение
« Отговор #9 -: Май 20, 2009, 16:46:44 pm »
Направи си кравен тест ....
.... и го повтори след 48 часа - ако стойностите се удвояват, би трябвало всичко да е ок! Ако греша, моля поправете ме  :)

съгласна съм. щом имаш и кървене, не чакай нов преглед, а си направи кръвен тест през 48 часа. мен така от преглед на преглед, накрая-спешно за операция. за малко да стане беля. така, че не чакай, а действай.

по принцип трябва да се вижда плоден сак в матката когато стойностите на бета ЧХГ станат около 2000
а какво каза лекаря за кървенето?


*
Re: моля за мнение
« Отговор #10 -: Май 20, 2009, 16:55:59 pm »
Нормално е да не се вижда.
Честито!
Сега се успокой, аз ти желая безпроблемни 9 месеца и здраво бебе!
Re: моля за мнение
« Отговор #11 -: Май 20, 2009, 18:15:18 pm »
Направи си кравен тест ....
.... и го повтори след 48 часа - ако стойностите се удвояват, би трябвало всичко да е ок! Ако греша, моля поправете ме  :)

съгласна съм. щом имаш и кървене, не чакай нов преглед, а си направи кръвен тест през 48 часа. мен така от преглед на преглед, накрая-спешно за операция. за малко да стане беля. така, че не чакай, а действай.

по принцип трябва да се вижда плоден сак в матката когато стойностите на бета ЧХГ станат около 2000
а какво каза лекаря за кървенето?
за кървенето каза,че може да  е нормално -при загнездването, но че може и да се дължи на много други неща.
Каза ми в петък на ехограф да отида.
Докато не се види плода в матката нищо на изуст каза че не може да се говори.
Каза че при тази стойност е рано за заключения. Даде ми да пия утрогестан.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: моля за мнение
« Отговор #12 -: Май 21, 2009, 00:25:32 am »
 :goodluck: Имаш и моите стиснати палци! Дано скоро да видиш своята точица! Сега спокойно и изчакай мъничко и тогава иди пак на преглед! Ако има нещо задължително си поискай и второ мнение-никога не е излишно!
Re: моля за мнение
« Отговор #13 -: Май 21, 2009, 12:20:05 pm »
и аз стискам палци. ще видиш, че всичко ще е наред. просто сега трябва да се заредиш с известно търпение.


Re: моля за мнение
« Отговор #14 -: Май 21, 2009, 12:56:26 pm »
Дано сте прави.
Наистина ми вдъхвате голям кураж..
Много ми е притиснено
Утре пак съм на ехограф и дано се види моята жадувана точица
Re: моля за мнение
« Отговор #15 -: Май 21, 2009, 13:14:53 pm »
според мен, щом кръвният тест е бил тази стойност преди два дни, утре вече би трябвало да се види точицата. успех и да се похвалиш след това  :wink:


Re: моля за мнение
« Отговор #16 -: Май 21, 2009, 13:18:09 pm »
а между другото-с какъв ехограф те гледа твоят лекар. по принцип знам, че с вагинален е по-сигурно. с обикновен може и да не се вижда доста след закъснението, особено ако този, който гледа не е много в час


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: моля за мнение
« Отговор #17 -: Май 21, 2009, 13:20:28 pm »
Честито anastacia682!Лека бременност  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: моля за мнение
« Отговор #18 -: Май 21, 2009, 13:45:07 pm »
а между другото-с какъв ехограф те гледа твоят лекар. по принцип знам, че с вагинален е по-сигурно. с обикновен може и да не се вижда доста след закъснението, особено ако този, който гледа не е много в час
не ме гледа с вагинален а с коремен
Re: моля за мнение
« Отговор #19 -: Май 21, 2009, 19:48:52 pm »
анастасиа  :goodluck: osi_9
Дано утре всичко да е ок и да видиш точицата!  :crossfingers:
:bighug: