0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета,помагайте.Обърках се тотално.Значи в нашата спермограма имаше множество аглутинати.Днес взехме изследванията от Плевен за антиспермални антитела.Резултата 16.40U/ml отр.под 60.Всичко е ок-нямаме антиспермални антитела.А сега какво да правим незнам?Как може да ги махнем тези аглутинати,които са пречка за забременяването?Хора,помагайте каквото знаете,пишете.Аз вече не мога да мисля.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Може да има инфекция, направете МБ.
*
Благодаря ти.Единствената която ми отговори. :youwoman:
 Мъжа ми имаше аглутинати при чиста микробиология и липса на хламидиална инфекция.
 Изчезнаха без особено лечение - антиоксиданти.
*
Мъжа ми имаше аглутинати при чиста микробиология и липса на хламидиална инфекция.
 Изчезнаха без особено лечение - антиоксиданти.

Здравей.Би ли ми писала какви антиоксиданти пиеше и колко време,за да могат да ги премахнем тези аглутинати.Благодаря ти предварително.Лек ден.
 Той пиеше постоянно чайовете от бабини зъби и магарешки бодил.
Оксибор Форте 1 х 1т.
Вит Е  2 х 2 т от 200 мг
Цетебе 2 х 500 мг
Л - карнитин 2 х 500 мг
Калмацин 1т.
Спимен 3 х 2т.
Това беше в продължение на няколко месеца , подготвяхме се за ИКСИ . В спермограмата в началото на стимулацията нямаше никакви аглутинати .
През този период от време го карах да пие също и Омега 3. Не я пиеше редовно ,защото много му ставали хапчетата , но пък аз си настоявах.
Резултата от SDI теста показа най - добрия резултат , който сме имали до момента - 3 ,9 - висок оплодителен потенциал. :D
 Не зная дали това е просто съвпадение , но ще го карам да продължава да пие Омега 3.
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Момичета,помагайте.Обърках се тотално.Значи в нашата спермограма имаше множество аглутинати.Днес взехме изследванията от Плевен за антиспермални антитела.Резултата 16.40U/ml отр.под 60.Всичко е ок-нямаме антиспермални антитела.А сега какво да правим незнам?Как може да ги махнем тези аглутинати,които са пречка за забременяването?Хора,помагайте каквото знаете,пишете.Аз вече не мога да мисля.
Какво изследвахте- кръв или еякулат!?
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Кръв
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Според Мели, а и според всичко което четох из мрежата, може би, наличието им в кръвния серум няма чак такова биологично значение....
Особено при мъжете- важно е какво има в еякулата....
Не искам да те обърквам, самата аз в момента съм на кръстопът /аз имам анти тела в кръвта/, но от цялото четене останах с това впечатление....Много късмет!
Вече и аз не мога да мисля, дано не съм навредила още повече с този пост!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"