0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Добър педиатър в Стара Загора
« -: Май 14, 2009, 18:22:21 pm »
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър педиатър, който да е джипи, в Стара Загора. Вече чух доста имена, но все с противоречиви мнения, а е крайно време да се ориентирам към някого.  :ask:
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #1 -: Май 14, 2009, 23:52:02 pm »
Изискването ти е да е и джипи ли? То като цяло добрите педиатри в СЗ са рядкост, а за комбинация с джипи не се сещам. Иначе имам позната, доволна от Сакарски от Ниамед, който е и неонатолог. Но май не работеше по ЗК...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 09:19:46 am »
положителни отзиви има и за Владимирова,Големанова ,но мисля не са джипи.........добър пед.в стара загора е изключителна рядкост
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 09:22:55 am »
и аз съм за Големанова, Сакарски си е неонатолог, такъв е и Мумджиев, не могат да се ползват за наблюдение на по-големи дечица
аз лично съм избрала варианта моето джипи да е и педиатър на децата, за мерилки и теглилки- всеки може да го прави, като естествено разчитам на преценката й когато не може да се справи да ни изпрати при специалист. Наскоро така се запознахме с Големанова, просто Преслава кара продължителна и тежка жълтеница и се наложи да ни прати при нея
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 11:00:09 am »
Моята лична лекарка е педиадър. Винаги 90% от чакащите в чакалнята пациенти са деца. За мен е изключително сериозен и отговорен човек и отличен специалист. Наблюдава и доста бебчета заченати инвитро :D(ако това може да има някакво значение за теб)
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #5 -: Май 15, 2009, 19:04:02 pm »
Владимирова е джипи.Аз съм доволна от нея.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #6 -: Май 16, 2009, 01:15:03 am »
Моята лична лекарка е педиадър. Винаги 90% от чакащите в чакалнята пациенти са деца. За мен е изключително сериозен и отговорен човек и отличен специалист. Наблюдава и доста бебчета заченати инвитро :D(ако това може да има някакво значение за теб)
за коя лекарка става въпрос?
*
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #7 -: Май 16, 2009, 11:58:25 am »
Моята лична лекарка е педиадър. Винаги 90% от чакащите в чакалнята пациенти са деца. За мен е изключително сериозен и отговорен човек и отличен специалист. Наблюдава и доста бебчета заченати инвитро :D(ако това може да има някакво значение за теб)
за коя лекарка става въпрос?
Казва се д-р Соня Кайракова, Ади. Преди да стане общопрактикуващ лекар е работила в детска поликлиника.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 16:59:40 pm »
Моята лична лекарка е педиадър. Винаги 90% от чакащите в чакалнята пациенти са деца. За мен е изключително сериозен и отговорен човек и отличен специалист. Наблюдава и доста бебчета заченати инвитро :D(ако това може да има някакво значение за теб)
за коя лекарка става въпрос?
Казва се д-р Соня Кайракова, Ади. Преди да стане общопрактикуващ лекар е работила в детска поликлиника.
благодаря ти,сетих  се.....май и за нея някой ми каза че ма пол.отзиви  :D,моля те,би ли споделила къде й се намира кабинета?
*
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #9 -: Май 17, 2009, 00:17:29 am »
положителни отзиви има и за Владимирова,Големанова ,но мисля не са джипи.........добър пед.в стара загора е изключителна рядкост

Относно Владимирова , напоследък реномето и не е на ниво - близка роднина е при нея води и консултациите на второто дете.На консултацията и когато са на 4 месеца и съобщава да не ходят другия месец за теглене и мерене тя ще им напишела данни . За мен това е несериозно отношение към такова малко бебе.А преди две три години беше изключително доволна от нея.

Аз също съм за д-р Големанова и д-р Радиева. За втората мога да напиша добри отзиви, има частен кабинет и работи и с направления от здравна каса не изписва антибиотици лесно, старае се да предписва за което може и хомеопатия,но не от боаронската.
 
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #10 -: Май 17, 2009, 20:15:04 pm »
Благодаря ви много за отзивите. Някой може ли да ми каже дали Големанова е и джипи?
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #11 -: Май 18, 2009, 18:35:43 pm »
Големанова е педиатър-специалист, а не джипи.Относно Кайрякова-имам приятелка, двете й деца са при нея и непрекъснато са на антибиотици, при всяко посещение и тя им назначава антибиотик... Лично аз не бих си записала детето при нея.
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #12 -: Май 19, 2009, 00:18:53 am »
И аз не бих отишла при Кайракова, дъщерята на една приятелка остана с криви крачета, защото Кайракова не е забелязала нищо и не й е казала, че трябва да посети ортопед, а когато отидоха, вече било късно. Явно от многото пациенти прави сериозни пропуски.
Имате ли мнение за Кацарова? Кабинетът й бил до Енергото.
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*

    Галя

Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #13 -: Юни 10, 2009, 21:31:16 pm »
Някой ще ми каже ли за Шишманова и какво е работното и време?Как е като педиатър?
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #14 -: Юли 23, 2009, 00:13:29 am »
И аз чакам отзиви за Шишманова така ,че ако някой има впечатления нека ги сподели,
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #15 -: Юли 25, 2009, 00:24:37 am »
Хайде няма ли никой при Шишманова! Трябва спешно да избера педиатър-джипи.
А за В,Русева някой да е чувал?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #16 -: Юли 27, 2009, 01:18:45 am »
Вили, запиши си детето при личния лекар докато не решиш на кой педиатър искаш да се довериш.
Моите и двете са при нашето Джипи, нямам никакви проблеми за сега.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #17 -: Юли 27, 2009, 16:13:46 pm »
Благодаря за съвета, но ми се искаше поне този път да попаднем на добър педиатър.
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2009, 18:19:56 pm »
Някой може ли да ми даде телефон на д-р Радиева.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Добър педиатър в Стара Загора
« Отговор #19 -: Март 20, 2010, 15:13:52 pm »
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ ЗА Д-Р СОНЯ КАЙРАКОВА,ЧЕ ТАКА МИ ОБЪРКА ДЕТЕТО ТА ВСИЧКО МОЖЕШЕ ДА СВЪРШИ С ФАТАЛЕН КРАЙ,ДОБРЕ ЧЕ МАЛКАТА /КОЯТО БЕШЕ ТОГАВА НА 1 Г. И 4 МЕС./ИЗДЪРЖА!ДОЙДЕ В КЪЩИ ПРИ СПЕШНО ПОВИКВАНЕ  ОТ НАША СТРАНА ,ЧЕ ДЕТЕТО ПОВРЪЩА И ИМА ДИАРИЯ ПОСТОЯННО И НИ ИЗПИСА КУП ЛЕКАРСТВА И АНТИБИОТИЦИ И СИ ЗАМИНА.НАСУТРИНТА ВЕЧЕ ДЕТЕТО ПОЛУЧИ ГЪРЧОВЕ ОТ ОБЕЗВОДНЯВАНЕТО И НИ ПРИЕХА В ИНФЕКЦИОЗНО ОТДЕЛЕНИЕ С ДИАГНОЗА-ЕШХЕРИХИЯ КОЛИ /БАКТЕРИЯ/. ТЯ ВИДЯ В КАКВО СЪСТОЯНИЕ Е МАЛКАТА И НЕ КАЗА,ЧЕ ДЕТЕТО Е ЗА БОЛНИЦА МОМЕНТАЛНО /МАКАР ЧЕ ТЯ ПОВРЪЩАШЕ НОН-СТОП/.КОЛКО ПРОБЛЕМИ ИМАХМЕ ПОСЛЕ ...ЩЕ ВИ СПЕСТЯ.ДАЛЕЧ ОТ "Д-Р"СОНЯ КАЙРАКОВА !!!!!