0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ходите ли на аеробика?
« -: Март 27, 2006, 17:27:30 pm »
Момичета от София, ходите ли на аеробика и ако да - къде?
Аз ходя в зала Универсиада, обаче ми се иска да сменя мястото
поради ред причини.
Препоръчайте някое място с добри инструктури някъде в центъра, моля:)
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ходите ли на аеробика?
« Отговор #1 -: Март 27, 2006, 18:45:14 pm »
Аз ходя напоследък в Грета спорт - Спартак, но не новият център Спарта, а този, който си съществува от години. Ходила съм и в Боди Арт Кали на Националния стадион. Мисля, че инстуркторите на Спартак са много добри, въпреки че условията са далеч от перфектните:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
ходите ли на аеробика?
« Отговор #2 -: Март 27, 2006, 19:01:49 pm »
най-добрите инструктори са в Универсиада. Ходила съм там много дълго време, но сега ми е далече
Аз ходя на Славия Спортекс - не е лошо
*
ходите ли на аеробика?
« Отговор #3 -: Март 28, 2006, 09:39:24 am »
Диде, почти всички от инструктурите в Универсиада се смениха...
ходите ли на аеробика?
« Отговор #4 -: Март 28, 2006, 10:43:01 am »
а не ходят ли по курсове в чужбинско новите?
Ти от колко време ходиш там
ходите ли на аеробика?
« Отговор #5 -: Март 28, 2006, 16:22:10 pm »
Цитат на: Dideto
най-добрите инструктори са в Универсиада. Ходила съм там много дълго време, но сега ми е далече
Аз ходя на Славия Спортекс - не е лошо



И аз ходя на Славия също на Таебо, много съм доволна от Емо и от резултатите при мен :lol:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ходите ли на аеробика?
« Отговор #6 -: Март 28, 2006, 16:28:07 pm »
Момичета, тъй като съм ходила на тае бо при Емо на Славия, ви препоръчвам да пробвате часовете на Сия по тае бо на Спартак, мисля че е по-добре, на мен лично поне повече ми харесва. Ако някой се интересува по-специално, ще го информирам за програмата.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
ходите ли на аеробика?
« Отговор #7 -: Март 28, 2006, 16:43:16 pm »
Цитат на: Dideto
а не ходят ли по курсове в чужбинско новите?
Ти от колко време ходиш там


Ами преди 3 години за първи път отидох и първата година, година и половина ходих много редовно. После едното момиче, при което най - много ми харесваха часовете, замина за чужбина. А инструктурката по аеробика забременя...:) Сега нещо не ми харесва вече, да не говорим, че просто плаче за ремонт, условията са ужасни.
ходите ли на аеробика?
« Отговор #8 -: Март 28, 2006, 22:07:33 pm »
По кое време ходиш, аз играя при Мими, която има час преди Еми от 18:45
ходите ли на аеробика?
« Отговор #9 -: Март 29, 2006, 09:57:38 am »
Аз ходя от 19.50 във вторник и четвъртък
ходите ли на аеробика?
« Отговор #10 -: Март 29, 2006, 20:01:42 pm »
Аз пък си търся добри инструктури по таебо, ама много ми е висока летвата - преди години имах една велика инструктурка, Ралица, в "Атлетик" на Мадрид. Но тя забременя и до там. изгубих я, а и се преместих да живея на друго място и сега не ми е удобно. Мога да ходя на спартак, или пък в Малееви, където, обаче, груповите занимания са доста зле, според мен. В спартак при кого ходите - при ася ли?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
ходите ли на аеробика?
« Отговор #11 -: Март 29, 2006, 21:57:15 pm »
аз никога не съм ходила на аеробика,но с кумата мислим от събота да започнем.Разбрахме ,че на стадион "В.Левски" има такива неща-знаете ли дали там има добри инструктури?
<br />
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ходите ли на аеробика?
« Отговор #12 -: Март 29, 2006, 23:55:01 pm »
Аз ходя на Спартак, но инстуктор Ася за пръв път чувам, може би ти говориш за Спарта (новият фитнес и спорт център)? Що се отнася до тае бо-то в Спартак (грета спорт) Сия е най-добрият инстуктор там (според мен), не съм ходила при по-добър. Часовете и са всеки ден от пон.-чет. от 20:15ч., в петък от 19:30ч., има и дневни, ако те интересуват, ще ги напиша.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ходите ли на аеробика?
« Отговор #13 -: Март 29, 2006, 23:57:32 pm »
За стадиона В.Левски, да има добри инстуктори - чувала съм мн.хубави отзиви за инстуктора по тае бо - Илия, за Росен-който води спининг и за някаква новост - пътеки, на които се тича/ходи под наклон, но не съм пробвала все още, било изключително натоварващо. Но има и по-леки неща, аз съм пробвала пилатес там, не помня името на инструкторката, но беше много хубаво.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6