0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #60 -: Юни 09, 2009, 19:27:03 pm »
Аз днес получих покана.
Относно присъствието в условията за кандидастване в т.4 пише че "Имената на двойките –късметлии ще бъдат обявени на сайта на кампанията."
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #61 -: Юни 09, 2009, 20:25:53 pm »
   
   Днес най - накрая се обадиха и на мен. Почти бях загубила надежда.
   Eti 76, благодаря ти от сърце!  :D
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #62 -: Юни 09, 2009, 23:14:01 pm »
Днес и аз получих обаждане,дарителите  са решили ,че момичетата ,които са кандидаствали във Фонда и вече са одобрени ,няма да участват в томболата.Това наистина е справедливо ,имайки предвид всички семейства ,които по една или друга причина ,не отговарят на условията за Фонд ин витро.Аз очаквам този месец да ми се обадят от Фонда и да ми кажат дали съм одобрена.Няма да ме изключват от томболата ,но ако евнтуално имам късмета да спечеля и едновременно с това съм одобрена и от Фонда,няма да получа ваучера от Кампанията.Така че късмет на всички момичета,участващи във нея!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #63 -: Юни 10, 2009, 01:02:48 am »
но ако евнтуално имам късмета да спечеля и едновременно с това съм одобрена и от Фонда,няма да получа ваучера от Кампанията.
Луничка, те ли ти казаха това?
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #64 -: Юни 10, 2009, 01:34:11 am »
Да, madlen .


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #65 -: Юни 10, 2009, 15:24:16 pm »
 Аз получих имейл с покана за тегленето на късметлийските двойки!!! Това да го считам ли за удобрение, че участвам?


*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #66 -: Юни 10, 2009, 15:40:54 pm »
Аз също имам мейл да участвам при тегленето, но нищо повече като информация. Също се питам в одобрените ли съм, но май не тъй като мейла е поне до десетима човека.Ако някой знае нещо повече, моля за информация.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #67 -: Юни 10, 2009, 16:01:21 pm »
Мейлът-покана не е одобрение. След мейла звънят и едва след това ви казват дали имате право да участвате. Аз получих мейл миналата седмица, а вчера ми се обадиха и като разбраха, че съм одобрена от фонда ми казаха, че ще ме изключат от жребия за кампанията.
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #68 -: Юни 10, 2009, 21:27:46 pm »
Да и аз получих мейл в понеделник, а вчера - вторник - ми се обадиха, че съм одобрена за жребия.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #69 -: Юни 10, 2009, 22:08:53 pm »
обадиха ми се и след като уточнихме, че съм одобрена и от фонда, което се случи днес ми обясниха, че няма да участвам в жребия. дарителите предпочитат да се възползват момичета, които не попадат в изискванията на фонда и аз също мисля, че имат шанс. отстъпих си жребия, като се надявам аз да успея от опита чрез фонда, а това момиче от кампанията също да прегърне мечтата си. нека има щастие за всички. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #70 -: Юни 11, 2009, 04:35:15 am »
Момичета, здравейте!
Искрено се надявам, да няма напрежение, тъй като това е една ИЗКЛЮЧИТЕЛНО благородна кампания на една българска фирма-дарител, която само иска да ни помогне!!!
1)Поканата за ПРИСЪСТВИЕ на тегленето на жребия в П-в НЕ Е удобрение! Шефовете на фирмата са преценили да ви поканят, преди да бях свършила с прозвъняването на всички! Това си е тяхна воля и тяхно право - приемете го като покана за празник!
2)Относно въпроса с Фонда - какво неясно има и защо се възмущавате??? Когато стартира благотворителната кампания на Роза импекс, Фонда все още не беше заработил, СПОМНЯТЕ ли си????  Е, тогава, не е ли НАПЪЛНО ЕСТЕСТВЕНО, тези, които държавата финансира, да дадат шанс на другите, които не могат да участват или не са удобрени от Фонда? Фирмата-дарител, както може би ви е станало вече ясно, иска да помогне на тези от вас, които работят по разрешаване на проблема безплодие, но вече са затруднени финансово. Т.е. един вид така Фонда и Роза импекс ще се допълнят, като обхванат още по-голям кръг от хора. Защото Роза импекс (за разлика от държавата) няма възрастово ограничение, няма условия да отговаряте на определени критерии, единствено иска да подпомогне жените, които не са ставали майки, да имат още един шанс да постигнат мечтата си!
3)Имена няма да се публикуват, защото, както казах, има проблем с публикуването на лична информация (много хора НЕ ИСКАТ да им се публикуват имената). Ще се изготви списък, в който всеки удобрен за участие в жребия, ще получи нещо като входящ номер и по електронната си поща ще получите информация кой номер сте! В последствие, в деня на тегленето, имената и номерата ще бъдат видяни и удостоверени от нещо като комисия, в която ще има предтавители на дарителите, нотариус, човек от Фондация "Искам бебе" и от Сдружение "Зачатие". Ще се обявят и публикуват тези номера и съответно всеки ще знае кой номер е и така ще сте наясно дали сте спечелили!!!
4)Присъствието ви на жребия ВЪОБЩЕ не е задължително и няма отношение с тегленето. Самото получаване на дарителските договори ще става лично, но това няма да е на 14.06.09г!
Надявам се, че съм била достатъчно изчерпателна! И моля ви, за да не стоя по цяла вечер пред компютъра, след като цял ден съм се обаждала по телефона, лишавайки се от личното си време, ЧЕТЕТЕ МАЛКО ПО_ВНИМАТЕЛНО в темата и по-назад!!! Не може 100 човека да питат отново и отново неща, които вече съм обяснила!!!
Предварително ви благодаря за разбирането!
Лека нощ и до нови срещи:)
Вера
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #71 -: Юни 11, 2009, 11:38:53 am »
 Снощи и аз получих обаждане!!! Вера, благодаря ти!!! Това е една прекрасна инициатива и дай Боже има все повече занапред!!!


*
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #72 -: Юни 12, 2009, 00:43:56 am »
хей, Ети, не ни мисли толкова много, наистина е добре да си почиваш , за да може реаботата ти да е пълноценна. Не се опитвай да отговаряш на всичките глупави питания, мисля че ако не си правиш труда да ну държиш добре информирани постоянно, някои от нас ще се позамислят по-дълбоко, що се върнат назад да попрочетат предишните коментари и ще намерят отговор на въпроса. Пий една бира и обърни внимание на близките си . Ние оценяваме това което правите за нас , но сме малко като бебетата - плачем за внимание, не ни разглезвай  :D :D :D Пък ние , между другото, пак ще си питаме по 100 пъти. :lol: :lol: :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #73 -: Юни 12, 2009, 00:52:30 am »
Верче,  :bighug:
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #74 -: Юни 12, 2009, 12:18:07 pm »
И на мен ми се обадиха по телефона-тегленето ще е на 14-ти  osi_9 :goodluck: :bighug:
Пожелавам си късмет, както и на всички участващи!!!Но, не ми казаха за индивидуален номер, а че ще ми се обадят лично, ако сме сред печелившите  :wink:
Надявам се !!! :lol:
Истината е, че ме бяха търсили по телефона няколко дни, все пропусках обажданията и не проверявах кой ме е търсил, но в крайна сметка ме откриха!!! :wink:
Благодаря им за което !!!
Сега ще очаквам с нетърпение хубавата вест, ако не ще кандидатстваме за Фонда!!!
Отново пожелавам успех на всички!!! :youwoman: :bighug: :flower:

*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #75 -: Юни 12, 2009, 18:03:28 pm »
Привет на всички!
Днес най-сетне вече списъка с участниците в томболата е готов. Сега би трябвало от "Роза импекс" да ви пращат мейли, коя от вас кой номер е. Относно обаждането след спечелване, това си остава - така ще ви оведомим. Но за да е още по-ясно и коректно всичко, на пощите си ще получите инфо кой е вашия пореден номер в списъка.
Надявам се да се видим в неделя на "наш" терен в Пловдив:) Ще ви чакам, за да се радваме заедно на спечелилите!!!
И накрая, да питам, дали някой ще идва от София? Ради няма с кой да пътува, а не иска да кара сама... Ако има с кого, ще пътува сутринта рано...
Ще очаквам отговор скоро!
 :bighug:
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #76 -: Юни 12, 2009, 20:23:43 pm »
Здравей Ети, и аз ти благодаря искрено за отношението и вниманието, което проявяваш към нас. По повод ходенето до Пловдив и аз се чудех дали да ходя с кола, но ако някой си търси компания аз съм навита да пътувам. Все още ме е страх да пътувам съвсем сама, а и скоро ме оперираха. Ще очаквам да ми отговорите, ако ме приемате за компания.
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #77 -: Юни 14, 2009, 17:45:16 pm »
Момичета днес с моята приятелка бяхме на тегленето на номерата и ги записахме номерата са(по някога не се чуваха и други хора ги повтаряха) 48, 259, 184, 215, 82, 1, 54, 264, 42, 81, 7, 60, 16, 24, 158, 2, 51, 271.Успех на всички избрани, а на тези които не са между тях успех при следващото теглене на 15 ноември.
Жена която мечтае
*

    Благовеста

Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #78 -: Юни 14, 2009, 20:45:36 pm »
Момичета, честито на всички които имаха късмет, а на останалите пожелавам да не губаят надежда.
Аз съм от търговскота структура ва Розаимпекс и искам да ви кажа, че всички влагаме много любов в това начинание.Надяваме се опитите да са успешни и след година да има много детски усмивки в домовете ви.
*
Re: кампания "за още едно българче" на Роза Импекс
« Отговор #79 -: Юни 14, 2009, 21:25:43 pm »
Честито на спечелилите момичета! Номерата са по азбучен ред на населените места, най-вероятно!  :wink: :lol: Аз бях номер 3, а номер 1 и 2 са две момичета от нашия град! Току-що честитих на едната! Тя още не може да повярва на късмета си, а по принцип си го има!  :lol: Благодаря на организаторите и инициаторите от "Роза импекс"! Дано се намерят още такива българи, за да помогнат на всички да осъществим мечтите си! Късмет в процедурите на изтеглените двойки!