0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Разочарована съм...
« -: Март 24, 2006, 12:54:15 pm »
от доц. Куманов.
По безразлично и непрофесионално отношение от лекар ,не съм срещала!
Ако искате да си платите по 30 лева на ръка за 10 мин сладки приказки и глупави обещания значи сте попаднали на точното място.
Ще ви каже ,че лошата морфология на сперматозоидите  не е проблем :twisted: а пък виждате ли 49 процента подвижност е голям проблем...
 Мда , хормоните са в референтни граници ,но една стимулациика няма да навреди и струва само 3000 лева :o
И след нея хоп: о чудо ставаш отличник! :D

Яко е нали , момичета!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Разочарована съм...
« Отговор #1 -: Март 24, 2006, 13:07:00 pm »
Каква стимулация?

P.S. Извинявай, че миналия ден не можах да ти обърна внимание.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Разочарована съм...
« Отговор #2 -: Март 24, 2006, 13:13:40 pm »
Привет , Мели !

Ами хормонална стимулация с хапчета и инжекции . Каква точно и защо /при нормални стойности/ не стана ясно.
*
Разочарована съм...
« Отговор #3 -: Март 24, 2006, 13:46:03 pm »
Добре дошла в отбора!!!
На почитателите на Куманов имам предвид.
На нас при подвижност 18 процента ни изписа витамин С!!!!!!!!!!

Благодарение на него изгубихме половин година, защото мъжът ми толкова се зарадва, че нито сълзите ми, нито увещанията ми, че това са глупости не го убедиха. Казваше - "Той е лекар, той знае, чи за друго си учила"
В очакване ....
*
Разочарована съм...
« Отговор #4 -: Март 27, 2006, 17:50:20 pm »
Ужас, къдеработи този Куманов да не ходиме там ...
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Разочарована съм...
« Отговор #5 -: Март 27, 2006, 18:06:42 pm »
Ефирче, ми идете при Кацаров / и той взима 30 лева , ма гледа на узи/. Аз пък съм очарована от тоя доктор - Кацаров. Пет приказки казва, но на място.
Разочарована съм...
« Отговор #6 -: Март 27, 2006, 19:56:48 pm »
Цитат
На нас при подвижност 18 процента ни изписа витамин С!!!!!!!!!!



   ЕГАТИ :balk_153:
Разочарована съм...
« Отговор #7 -: Март 27, 2006, 21:06:30 pm »
И аз съм за Кацаров много добър специалист .

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Разочарована съм...
« Отговор #8 -: Март 28, 2006, 00:25:57 am »
Цитат на: Meli
Каква стимулация?


чувала съм от твои колеги, че Куманов обича да стимулира пациентите си до припадък с Пурегон (докато колабират финансово, става въпрос). тактично не им споменава за по-евтините алтернативи, което ме навежда на мисълта, че вероятно дистрибутира.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Разочарована съм...
« Отговор #9 -: Март 28, 2006, 19:27:13 pm »
Ефирче, благодаря ти че сподели твоя опит Куманов.
Бях се замислила при него да ходим, щот нали е андролог, пък и ендокринолог.
Ама хич не ми харесва това дето си описала ти.. баси стимулацията за 3000 лв... :roll: пък и Фуси, дето им изписвал само вит.С при 18% подвижност....
Добре де.... що така... до кога ще ни правят на луди гъби... и все ние ще трябва да четем повече и от докторите, та да си преценяваме дали дадено лечение е правилно или не.
Много ми се ще, човек наистина да може да има пълно доверие на лекарите си....

Ама явно може да стане в друго време.... или на друга географска ширина...
Кофти... :(
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Разочарована съм...
« Отговор #10 -: Март 29, 2006, 09:25:53 am »
Имам предложение към модераторите. Да отворим една тема с черния списък на лекари самозванци или търгаши ,като разбира се  трябва да има достатъчно мотиви ,за да ги включим там.
 Стига сме давали грешни пари и преглъщали обиди! Не можем ли да се предпазим сами , поне малко!?
*
Разочарована съм...
« Отговор #11 -: Март 29, 2006, 09:45:18 am »
efirche, и на мен ми се върти това от няколко дни, Черен и Бял спъсък ;)
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Разочарована съм...
« Отговор #12 -: Март 29, 2006, 10:42:35 am »
Нали имаше такъв черен списък в подфорума Адреси на клиники...., но модераторите решиха, че е по-добре да бъде заключен.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Разочарована съм...
« Отговор #13 -: Март 29, 2006, 11:06:57 am »
Рали, не знам какъв е смисъла да се заключва, така или иначе всички ние споделяме от кой сме недоволни и от кой сме доволни, аз като чета по другите теми, също се замислям дали хвалбите за някой не са рекламиране, така че тази информация я има във форума, но е разхвърлена, а така ще е на едно място
Ето например аз ходих при Колицова и като цяло бях доволна, снимка ми се направи и допълни изследванията ми с хормони, но на базата на тези изследвания ми се каза че нямам овулация( а други казаха че стойностите са в референтните граници и то се вижда), нямамаше проследяване дали наистина имам или не естествена овулация, назначи ми клостил и  при добра спермограма - инсеминация без микробиология нито при мен нито при мъжа ми, а се оказа че той има е.коли.... добре 4е се отказах
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Разочарована съм...
« Отговор #14 -: Март 29, 2006, 11:15:19 am »
Кити, не си ме разбрала правилно, аз не исках да кажа, че съм за заключването на тази тема.  Но от друга страна, разбирам и логиката на модераторите, т.е. желанието форумът да си остане позитивен, ако ме разбираш какво имам предвид.  
За твоя случай - всички, поне така си мисля, сме имали не особено приятни изживявания с лекари; затова, аз се опитвам да се придържам към принципа на Джами - преди да предприемеш каквото и да било търсиш поне още едно мнение на специалист, така докато си изградиш доверие в лекаря и му повярваш. Хубаво е, че си се отказала навреме. Желая ти успех:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Разочарована съм...
« Отговор #15 -: Март 29, 2006, 11:36:23 am »
rali, разбрах те правилно ;), наистина за мен беше полезно да прочета как трябва да се правят нещата и какви са рисковете , ако не са изпипани както трябва процедурите,това ме предпази от предоверяване на лекари :)
 Така или иначе, който търси-намира, добри и лоши впечатления се намират , дори и да не са в отделна тема :balk_109: