0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anxiety

Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #20 -: Юни 18, 2009, 23:34:41 pm »
ще може ли да ми препоръчате генеколог от търново,но предпочитам да е жена.виждам че хвалите Ангелов,но заради проблема ме е срам да отида при мъж.ако знаете някоя добра кажете (:
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #21 -: Юни 19, 2009, 02:04:15 am »
ще може ли да ми препоръчате генеколог от търново,но предпочитам да е жена.виждам че хвалите Ангелов,но заради проблема ме е срам да отида при мъж.ако знаете някоя добра кажете (:
Какъв е проблема ти , че се срамуваш да отидеш при гинеколог - мъж? 8O
*
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #22 -: Юни 19, 2009, 11:32:59 am »
Д-р Цочева. Работи към един медицински център в новата болница, мисля че "Аура" се казваше. При всички случаи като отидеш в нова болница ще го намериш, но в момента мисля че е в отпуска...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #23 -: Юни 19, 2009, 18:19:35 pm »
Добър гениколог е и д-р Маринова , кабинета и е в поликлиниката на 4 етаж 412-413


Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #24 -: Юни 21, 2009, 20:45:52 pm »
добър гинеколог във Велико Търново??????
извинете разочарована съм от почти всички.
но може да се запознаеш с д-р Паньова МЦ "Невромедикс" в супера на НИШ, тя е млада и перспективна.  Знае и продължава дас е усъвършенства.
Успех!
*

    m0n14ca

Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #25 -: Юли 13, 2009, 19:30:17 pm »
Здравейте! Приисками се и аз да разкажа моя случай - аз съм майка, чието бебе лекарите убиха. Ето и цялата история накратко: преди 2 месеца родих по нормален начин. Имах много лека бременност и никакви данни за секцио. Всъщност лекарката ми каза, че бебето е голямо, но ще го помъчи да се роди по нормален начин и ако не тръгне тогава ще прибягва към цезарово сечение. И уж за щастие то тръгна да се ражда много бързо и лесно, но проблемът дойде в последния момент, когато вече бях в родилна зала... Час и половина продължи моето същинско раждане. Оказа се, че има някакъв проблем и бебето не може да излезе. Започнаха да ме натискат по корема. Настана и едно адско рязане и бебето пак не можеше да излезе. Аз вече нямах сили за нищо. Но те казаха, че няма връщане назад и бебето трябва да излезе "по някакъв начин". Накрая двама лекари ми скочиха едновременно на корема и малката изхвръкна точно като тапа и ме дораздпра. Отнесоха я някъде и нищо не ми казаха. Чух я само че изплака много леко и то не в самото начало. В продължение на 6 часа никой не дойде да ми даде информация за състоянието на детето. Накрая се появи една лекарка от неонатологияката и ми каза, че дъщеря ми е в много тежко състояние. Тя не можеше да си движи крайниците, липсваха й гълтателен и сукателен рефлекс, също така дишаше повърхностно и много трудно, поради което през повечето време беше включена на кислород. Диагноза не получихме, но ни казаха че прогнозите за нейния живот не са добри. Вероятно има счупване на черепа, от което са нарушени и функциите на мозъка й. Дъщеря ми се казваше ВЕЛА и раждах във ВЕЛИКОТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА при д-р Паньова. Аз БЯХ майка само за 5 седмици - моята дъщеричка почина в следствие на родова травма...Има много случаи, при които децата остават увредени физически и психически след нормалното раждане и се мъчат цял живот. Лекарите в подобни случаи препоръчват детето да се даде в дом за отглеждане...Другият вариант е да те обучат как да посветиш живота си на един осакатен и безнадежден живот...В нашия случай ни казаха, че се е случило най-доброто за детето и за нас...Къде видяха доброто в това да погребеш детето си?!
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2009, 18:24:15 pm »
Можете ли да ми кажете колко взема доктор Ангелов за преглед и като цяло посещение ?
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2009, 18:33:28 pm »
Можете ли да ми кажете колко взема доктор Ангелов за преглед и като цяло посещение ?
Мисля,че маже и с направление,но ако става въпрос за репродоктивен проблем не те съветвам да търсич Търновски "специалист", а д-р Ангелов със сигурност не е такъв.


*
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2009, 14:42:45 pm »
Здравейте!
Нова съм във форума и не съм сигурна дали задавам въпроса си на правилното място. Може ли някой да даде мнение за д-р Миладин Ковачев - завеждащ е гинекологично отделение в Новата болница? Има ли някой телефонния му номер? Препоръчаха ми го за преглед и мисля да отида в частния му кабинет, но искам да си запазя час предварително.
Лек ден! :thankyousign:
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #29 -: Ноември 23, 2009, 19:41:05 pm »
Charming_girl, написах ти координатите на д-р М. Ковачев в ЛС (лично съобщение), тъй като според мен не е коректно да публикувам телефона на доктора тук.
Обещах на Ganka:)
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #30 -: Май 01, 2010, 20:44:58 pm »
Здравейте!Аз съм на 20г. Не водя полов живот.Винаги съм имала нередовен цикъл и проблеми с окосмяването..2 пъти съм ходила на гинеколог и ми предписа Диане 35 преди няколко месеца и в различни форуми четох противоположни неща..Чудя се да започна ли да го пия? Дали ще влияе благоприятно върху окосмяването и кожата ми? Аз съм мн слаба и нямам нищо против да кача някой килограм ама..някои хора казват че напълняват ужасно много..искам всичко да ми е нормално и ми писна от всичките ми хормонални проблеми..Чух че имало билкови хапчета които влияели благотворно..Ходила съм при Ангелов и именно той ми ги изписа тия противозачатъчни..Някой от вас твърдят , че няма добри гинеколози в Търново..Тогава къде има?някакви координати може ли да дадете?
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #31 -: Май 13, 2010, 10:35:52 am »
ufolaulu - ако влизаш в Зачатие пиши ми на лични - имам какво да ти кажа по въпросите , които задаваш.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2014, 23:07:23 pm »
Здравейте!Имам проблеми с бялото течение и ви моля да ми препоръчате някой наистина добър гинеколог във В.Търново.Благодаря ви предварително.