0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, има ли накъде списък, кои клиники са одобрени?
Питам по-конкретно за Варна, аз съм от Бургас и там ми е по-удобно да ходя за документи и изследвания? Разбрах, че АГ-Варна няма да учавстват, а Майчин дом?
Благодаря ви предварително за отговорите.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Майчин дом ще участват.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Марина75, сигурна ли си в информацията, защото аз ходих при Халачева в Майчин дом, тя ми каза,че още няма ли документи за попълване, тук във форума чета, че вече над 1000 момичета са подали документи. Започнах да се обърквам.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=352194
Момичета преди време в едно здравно предаване д-р Тимева от клиника Щерев каза, че клиниките, които са одобрени са 15, а тук в тази статия пише /цитирайки Стефи/ че са 9. На кого трябва да вярваме? По принцип знам, че медиите търсят сензация и не винаги информацията е 100%, но все пак има ли някой с конкретна информация?


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
За Варна и "ОЛИМЕД" са в кюпа :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Момичета, до момента клиниките са 9, а не че всички са толкова :wink:
тепърва предстои предполагам и другите да подата молби за работа с фонда :)
Благодаря ти, Стефи за всичко, което правиш заради нас. Моят въпрос е имали върнати (за подмяна на документ) поради това, че са представили "Експертно становище", а не "Етапна епикриза" от съответната клиника?
*
клиниката която пишеше експертно становище вместо етапна епикриза е една, предопредени са и ще си корегират документа. не са върнити молби заради това :)
« Последна редакция: Април 29, 2009, 17:31:23 pm от StefiZ »
Изключително много съм ви благодарна за това, Стефи тъй като в противен случай се налагаше да пропътуваме над 300 км., за да дойдем до София заради корекция на този медицинския документ.  :P
Благодарим ти Стефи, хиляди  :bighug:


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Момичета,само тези девет клиники ли имат договор с Фонда?
Питам,защото на мен документите ми ги подготви и пусна МЦ "Афродита"-София

В сайта им е публикувана информация,че имат договор с фонда,но пък не са обявени във въпросните девет клиники!?!

http://www.afroditamc.com/bg/pages/news.php

Как може да се провери,дали входящия номер,който ми дадоха от клиниката е мой?И може ли без да имат договор да подават документи?
« Последна редакция: Юни 01, 2009, 14:38:59 pm от nin4eto »
nin4eto, обади се на телефоните на Фонда, попитай дали тази клиника има договор с тях (може да е подписан по-късно) и съответно провери дали номера отговаря на името ти.
*
И аз съм подала документите от Афродита. Доколкото разбрах вече е одобрена клиниката. :)
Марина75, сигурна ли си в информацията, защото аз ходих при Халачева в Майчин дом, тя ми каза,че още няма ли документи за попълване, тук във форума чета, че вече над 1000 момичета са подали документи. Започнах да се обърквам.

вчера бях при халачева и ми попълни експертиза и каза да си подам документите,така че вече имат одобрение от фонда