0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
Здравейте пак момичета.При мен проблемите не свършват и затова всеки път имам толкова много въпроси.Та да ви разкажа на бързо...Днес бях при док.Ковачева и се оказа че имам проблем с генетичните изследвания МУТАЦИЯ G20210A В ПРОТРОМБИВИНОВИЯ ГЕН-хетерозиготен носител по мутантен алел,ГЕНЕТИЧЕН ВАРИАНТ В ГЕНА НА ПЛАЗМИНОГЕН АКТИВАТОР ИНХИБИТОР 1 ( PAI-1 )-носител на генотип 4G/4G,първо док.Ковачева много ме наплаши като ми разказа набързо как ще протече евентуална бременност-всеки ден щяла да ми се поставя някаква инжекция в корема от началото на бременността до 7 дни преди самия термин и още мн такива подробности,след това на консултация с доц.Конова-" а не се притеснявай,то това се случва много често вече в БГ "и ми исписа aspirin protekt,neopholic meta и антиоксиданти( walmark )и каза можете да действате ще чакам скоро да дойдеш да се похвалиш.И сега аз не знам какво да правя-уж много страшно пък докторката вика действайте,няма ли начин първо да се оправя пък после бременност,защото като попитах ми казаха ти забременей тя манипулацията не е толкова сложна не се притеснявай.Извинявам се че станах толкова подробна но ме интересува  някой справил ли се е с тези мутации преди бременност или и двете работи( бременността и лечението )се карат едновременно.Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Какво да правя, лоши генетични изследвания?????
« Отговор #1 -: Април 18, 2009, 00:41:39 am »
Мутация не се лекува, с нея се раздаш, с нея умираш.
Най-вероятно ще ти слагат фраксипарин за разреждане на кръвта. Не е страшно, просто следите антифосфолипидните антитела и толкова.