0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #100 -: Април 10, 2009, 12:41:33 pm »
Бебе, много съжалявам.Ще се моля за вас, дано по-скоро си прибереш малкото момченце в къщи.
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #101 -: Април 10, 2009, 14:01:35 pm »
Снощи докато се приспивахме казах на Колето, че има едно бебенце, което ни е много важно, той разпитва подробно  :wink:. Накрая ръкопляскахме за бебенцето - това си е наше вълшебство, когато много искаме нещо  :lol: ( откраднахме си вълшебството от Питър Пан :wink:)

Горе главата бебе2009  :bighug:
В очакване ....
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #102 -: Април 10, 2009, 15:45:02 pm »
Бебе, съжалявам че минаваш през това, моля се за малкото ви момченце с цялата си душа и сърце да се пребори и порасне голям юнак. Познавам един млад мъж на 27 години, който се бил родил около 600-700гр. Баща му сега с умиление разказва как памперса е бил с размера на дланта му. Това се е случило в САЩ, но пък сега медицината е още по напреднала и аз вярвам, че ще си го вземете у дома и ще се радвате на усмивката му! :bighug:


...Накрая ръкопляскахме за бебенцето - това си е наше вълшебство, когато много искаме нещо  :lol: ( откраднахме си вълшебството от Питър Пан :wink:)

Това много ме трогна :)

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #103 -: Април 10, 2009, 15:48:29 pm »
БЕБЕ   :bighug: :bighug: :bighug:  нямам думи... Много съжалявам! Моля се от сърце с малкото човече всичко да е наред и скоро да си бъде у дома. Има Господ, който неможе да е толкова жесток за да позволи да му се случи нещо и ще му помогне да се пребори. Вярвай и бъди силна.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #104 -: Април 10, 2009, 16:41:00 pm »
Вярвам, че с всяка ваша молитва помагате на малкото ми слънчице и много ви благодаря за подкрепата. А майка, Jamи, не мога да се почувствам. Влязох в болницата с две бебета, а си тръгнах сама и на моменти направо не мога да осмисля какво се случва. Знам само, че когато съм при бебчо трябва да се усмихвам и да му казвам колко много искаме да си го вземем у дома и да го гушкаме. Сълзите не са пред него! Убеждават ме, че нищо не го боли, а е толкова мъничък и крехък. Дай Боже да е тези бебчета-чудо, които се справят с всичко и стават здрави и силни хора. Утре като го видя ще му кажа колко много хора се молят за него.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #105 -: Април 10, 2009, 16:51:41 pm »
Бебенце, много ми е познато това усещане - отидох да раждам, а излязох без бебе. Прибрах се у дома, а празната люлка сякаш само за това ми говори - че не съм майка и въпреки че имам едно дете, не се чувствах майка в никакъв случай. Много ми беше трудно по коридорите на болницата, навсякъде майки с бебета, само аз сама и в частта за проблемна бременност. Етажа така е разделен - единия сектор са проблемните, другия майки с деца. Заедно с мен имаше обаче майка, чието бебе беше с отворен гръбначен стълб, нервите бяха увредени, околоплодни води са стигали чак до черепа. Детенцето задържаше вода в черепа, крачетата бяха изкривени. Предстояха му няколко операции и надеждите, които даваха, бяха детето след време само да успява да се обслужва. Като си говорехме с нея, един ден плакахме и двете, че празните детски стаи ни чакат и тя каза - Аз не мога да се предам, ще направя всичко да живее това дете. Засрамих се и си казах, че щом тя има куража да се усмихва на детето си, то и аз бих могла да го направя. Всеки ден, в който ходех, говорех на Мила колко много я обичаме, колко много хора се молят за нея и как тя трябва да се пребори с това и да стане едно здраво и силно дете.
Така че, избърши сълзите, отвори сърцето си и помисли за това, колко сте чакали децата си, как трябва да вдъхнеш сила на детето си и да се съберете заедно. Защото ти си майка, дори и да не го чувстваш сега. Просто силата ти ще дойде, полека лека и детето ти ще се справи!
Прегръщам те много силно и ти пращам моята вяра, че ще се справите!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #106 -: Април 10, 2009, 17:09:51 pm »
Бебе, миличка, знам какво си преживяла и какво преживяваш сега. Знам какво е да стоиш в стая с майки с деца, а твоето да не е при теб, да излезеш без дечицата си и да ходиш да посещаваш детето си с надеждата да чуеш новината, че вече е вън от опасност. Съжалявам за загубата на малкото същество и не пожелавам на никого да преживее този ужас, който и аз преживях. Сърцето ми плаче с теб, тази болка е неописуема. Но мила, моля се с цялото си сърце да не позволиш на надеждата да си отиде от сърцето ти, защото тя дава сили на теб и на детенцето, което сега се бори за живота си. Казваш, че не се чувстваш майка. Миличка, ти си негова майка и то има нужда от теб, от това да го посещаваш и да му даряваш обичта си. Когато най-сетне го вземеш в дома си, ще видиш колко силна си станала и вярвам, че ще благодариш на Господ за това, с което те дарява. А другият мъник е на прекрасно място и вярвай ми, чака деня, в който ще види и теб там... дори и да не знаем защо ни се случват тези неща, които са толкова жестоки. Стискам палци, миличка и се моля за теб и за малкото съкровище  :bighug:
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #107 -: Април 10, 2009, 17:15:59 pm »
Добър ден и днес, bebe_2009 :) Днес отново се моля за мъничето и се усмихвам за него!!! Нека е здраво!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #108 -: Април 10, 2009, 17:38:43 pm »
Бебе, много съжалявам за голямата загуба :( Но надеждата е жива и се бори в малкия си кувьоз!!Ще се молим вкъщи за борбеното ти момченце, скоро да се гушкате у дома и всичко да е наред :bighug:

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #109 -: Април 10, 2009, 17:53:11 pm »
Сърцето ми и днес бие за Вас Мамо Бебе...

Като отидеш да видиш нашия Юнак утре му разкажи за нас.
Разкажи му че ние сме тук стотици малки и големи звездички,
който ще чакаме той да се прибере у дома за да обсипем тавана на неговата стая
и като добри орисници и да наричаме за здраве, за късмет, за любов, за живот....

Бебе бъди силна той го заслужава, бори се с всяка фибра на крехкото си телце.
Твоето малко Чудо ще има онзи блясък който свети в твойте очи.Прегръщам те!
Бъди силна...можеш...

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #110 -: Април 10, 2009, 17:55:51 pm »
Сега прочетох и много ,много съжалявам наистина.  :( :( Бебе, ще се моля и аз за твоето малко геройче . С цялото си сърце ти желая скоро да си вземете момченцето в къщи . А защо се случват такива неща отговор няма. И аз много пъти съм се питала,но няма кой да ти отговори ,това е истината. Просто бъди силна !
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #111 -: Април 10, 2009, 18:20:34 pm »
Бебе бъди силна мила...Ти ще бъдеш най-гордата мама. Повярвай го. Малкият юнак скоро ще се усмихва и ще кара мама да плаче от щастие. Молим се за вас!!!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #112 -: Април 10, 2009, 19:05:50 pm »
Много ми стана мъчно, но все пак надежда има.

Откакто прочетох много често се сещам за вас и се моля за малката душичка.

Надявам се силно всичко да приключи успешно за малкия юнак и да го гушкате вкъщи като му дойде времето!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #113 -: Април 10, 2009, 20:25:58 pm »
  Бебчо,не спираме да мислим  и да се молим за малкото юначе.Ще се пребори,ще бъде нашето юначе!Сила и кураж ти желая! :bighug:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #114 -: Април 10, 2009, 20:56:05 pm »
ООХХ Бебенце неописуема е тъга ми :(. Искренно се моля, и бога ми.., Боже ако те има смели се над крехкия живот на малчо и сърцата на мама и тате. Бебенце мила иска ми се да мога да те прегърна и като с вълшебна пръчка да обърна всичко наопаки и всичко да е наред. С цялото си сърце и душа се моля всичко да завърши щастливо. С вас сме. Бъдете силни.
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #115 -: Април 10, 2009, 20:57:59 pm »
Бебе, не спираме да мислим, вярваме и молим с вас!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #116 -: Април 10, 2009, 22:30:31 pm »
Бебе, съжалявам за случилото се...  :(
Моля се за малкото юначе, да е силно и борбено и да не се предава. Кураж, миличка! Прегръщам те!
  09.11.2007
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #117 -: Април 10, 2009, 22:31:15 pm »
Бебе, знам че всичко ще бъде наред. Ти ще преминеш през това изпитание и малкото момченце ще навакса много бързо килограми. Вярвам силно, че хубавите мигове предстоят и съвсем скоро ще се приберете здрави и усмихнати у дома.
 Всички ние се молим за теб и Бог ще чуе молитвите ни. Няма начин да не откликне на вярата ни в доброто !!!
Всички ние сме с вас, бебе !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #118 -: Април 10, 2009, 23:01:04 pm »
Бебе /сега прочетох темата/, съжалявам ...
Има надежда , усмихвай се на малкия юнак. Ще се моля за него.
При престоя ми в МД всеки ден ходех до едно табло във централното флоайе - таблото с недоносените бебенца с информация колко са се родили. Снимките им бяха на вече отраснали бебета и деца.
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #119 -: Април 10, 2009, 23:04:32 pm »
Много съжалявам. Моля се за малката душичка!
:bighug:
« Последна редакция: Април 10, 2009, 23:07:03 pm от bril »