0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #400 -: Септември 12, 2009, 22:13:28 pm »
Миличката майчица, толкова много мъка. Няма ли да свърши най - накрая? Много ми се иска да ти помогна по някакъв начин, но не знам как. Много, много се моля за вашето мъниче.

[/url]
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #401 -: Септември 12, 2009, 23:35:17 pm »
Страшно ми е мъчно и не намирам думи :balk_146: :balk_146: :balk_146:. Ти си герой и ти желая никога да не падаш духом! Прегръщам те! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #402 -: Септември 13, 2009, 00:06:27 am »
Мила,МАЙЧИЦЕ,все поглеждам в темата и чакам да прочета добрите новини.Прекланям се пред силата ти и се надявам да имаш още малко от нея ,за да я предаваш на малкото си момченце :bighug:

Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #403 -: Септември 13, 2009, 05:50:53 am »
Бебе моля се за вас.Бъди силна въпреки че не е лесно.Дано има господ и чуе молитвите ни Ники да се прибере вкъщи при мама и татко жив и здрав.Ние сме с теб вас :bighug:
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #404 -: Септември 13, 2009, 23:27:07 pm »
:balk_145: Толкова съжалявам да прочета това.Не знам какво да кажа....


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #405 -: Септември 14, 2009, 14:15:46 pm »
Бебенце, и аз си мечтая за добри новини в тази тема...
Все си мисля, не може ли да си го приберете вкъщи, такъв, какъвто е? Просто да е близо до вас, колкото му е писано.
Прегръщам те и продължавам да се надявам.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #406 -: Септември 14, 2009, 14:49:14 pm »
Миличко изстрадало момиче, не мога да ти дам кураж или съвет. :(
Само те прегръщам. :bighug:
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #407 -: Септември 14, 2009, 15:01:27 pm »
Бебенце, само вие може да решите дали да съгласите на операция. Ние не знаем детайлите, а и не сме лекари. Но лекарите знаят, разпитвай ги за всичко. Ако от това на Ники ще му стане по-добре, ако му даде шансове за по-качествен живот, аз не бих се колебала. И кажи на мъжа си, това е общо изпитание, не го изолирай.
Прегръщам те и ти желая сили да вземеш най-добрите решения!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #408 -: Септември 14, 2009, 15:13:35 pm »
 :balk_145: :bighug:
Не знам какво мога да ти кажа в този труден момент. Помислете все пак за операцията :(
« Последна редакция: Септември 14, 2009, 15:15:44 pm от bobi3 (bobi2) »
*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #409 -: Септември 14, 2009, 15:17:20 pm »
Мила МАЙЧИЦЕ, прекланям се пред силата ви и ви прегръщам. Искам да взема поне една малка част от мъката ви! Не знам какво в  действителност изпитвате, но знам че боли много.
Пожелавам ви много късмет и дано скоро ни зарадвате с хубави новини!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #410 -: Септември 14, 2009, 15:37:51 pm »
Пепи, миличка редовно следя постовете ти... започвам да пиша и спирам - не мога, не знам какво... с цялото си сърце съм с вас!!!
Целувам ви!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #411 -: Септември 14, 2009, 15:47:49 pm »
Оххх не знам мила какво да ти напиша, просто не знам и аз като дпругите спирах, започвах, спирах после пак започвах....все следя темичката надявайки се да вдидя най-накрая хубави новини, но ......знаеш ли мила какво видях сега от поста ти....едно единствено нещо: ТИ СИ СТАНАЛА ИСТИНСКА МАЙКА!!!! Мъката и болката не са те сломили, а напротив превърнали са те в истинска майчица, щом през главата ти минава мисълта "Господ да прибере твоето слънчице за да не се мъчи повече" това е истинската жена-майка, пренебрегвайки своята болка да искаш да помогнеш на детето си! Прекланям глава пред тази майчина сила, прекланям глава пред теб!...................... И все пак аз не спирам да се надявам, че Госоп ще види тази сила, ще се смили над бедната ти душа и ще покаже правилния път за теб и малкото слънчице! Целувам ви и мисля за вас!!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #412 -: Септември 14, 2009, 16:06:21 pm »
Taka e,Bebe,ти си истинска майка и затова Бог ти е дал Ники-помисли-че той е едно специално,необиновено дете,за което не всеки би могъл да се грижи-това те прави още по-ценна и специална майка!
Зная че си изморена от тъга и сълзи,но щом Той ти е изпратил това предизвикателство,то е защото можеш да го преодолееш!Говори пак и с друг лекар.Винаги става чудеса!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #413 -: Септември 16, 2009, 13:19:56 pm »
 :bighug: нямам думи
само ви благодаря че сте тук


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #414 -: Септември 16, 2009, 17:16:47 pm »
Бебенце, не знам, миличка, какво да ти кажа.....Следя темичката, но все не мога да вляза и да пиша, защото просто не знам какво бих могла да ти кажа...Думите са просто излишни...Не знам защо трябва толкова да страдаме, не знам защо Господ /ако го има/ ни подлага на всичко това......Никой не знае....
Моля се само да имаш сили да издържиш всичко, което ти е подготвила съдбата! Моля се, никога повече да не страдаш така и да не се налага да взимаш толкова тежки решения.....
Прегръщам те много силно и се моля за вас! Знай, че всички ние мислим за вас и се надяваме заедно с вас, да стане чудо и да си приберете детенцето живо и здраво у дома! Имаш моята безпрекословна подкрепа и вяра!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #415 -: Септември 17, 2009, 21:58:22 pm »
Искам и аз да ти дам моята виртуална подкрепа! Със свито сърце следя темата и все се надявам и аз на хубави новини!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #416 -: Септември 17, 2009, 22:23:03 pm »
Мило бебе, и аз като всички останали чета и с нетърпение чакам хубави новини, а когато те не са точно такива, сърцето ми се свива. Не губи надежда, че някой ден ще си вземете момченцето у дома!  :bighug:

Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #417 -: Септември 18, 2009, 01:13:48 am »
Бебе,прегръщам те силно ! Моля се за вас! :bighug:


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
Re: Има надежда (беше: всичко свърши)
« Отговор #418 -: Септември 18, 2009, 09:56:51 am »
Бебенце ох мила и аз незнам какви думи да ти кажа за кураж но ти си силна и ще продължиш да бъдеш.Но знай че тук в този форум ние всички сме с теб и се молим за вас  :bighug: :bighug: :bighug: