0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« -: Април 06, 2009, 18:35:09 pm »
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА АЗ СЬМ НОВА В ФОРУМА И ОЩЕ МНОГО НЕЩА НЕСАМИ ЯСНИ АЗ ДНЕСКА СИ ПОДАДОХ ДОКУМЕНТИТЕ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ДАЛИ ИМА НЯКОИ С ТАКАВА КАТО МОЯТА ДИАГНОЗА ВТОРИЧЕН СТЕРИЛИТЕТ С ТУБАРЕН ФАКТОР ОСТАНОВЕН СЛЕД ЛАПАРОСКОПИЯ ЩЕ СЬМ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО МИ ОТГОВОРИТЕ
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #1 -: Април 06, 2009, 18:37:28 pm »
Има,аз .Но не разбрах какъв ти е въпроса.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #2 -: Април 06, 2009, 19:34:11 pm »
ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ДАЛИ ИМА НЯКОИ С ТАКАВА КАТО МОЯТА ДИАГНОЗА ВТОРИЧЕН СТЕРИЛИТЕТ С ТУБАРЕН ФАКТОР ОСТАНОВЕН СЛЕД ЛАПАРОСКОПИЯ ЩЕ СЬМ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО МИ ОТГОВОРИТЕ
*

    IRA 2

Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #3 -: Април 06, 2009, 19:50:02 pm »
Аэ също подадох документи с тубарен фактор.След 1 лапароскопия,5 инсеминации и 3 инвитра.
*
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #4 -: Април 06, 2009, 20:04:40 pm »
Здравей! Аз ще подавам документи тепърва и съм с тубарен фактор, имам 1 лапароскопия/ диагностична / и ми предстои втора оперативна за изолиране на тръбите.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #5 -: Април 06, 2009, 21:04:21 pm »
rumi 84, първо добре дошла и дано не се задържиш дълго тук. Виждам, че luni4ka ти е отговорила на въпроса. Има и други такива. Моят съвет е да прочетеш внимателно правилата на форума. Да формулираш по-ясно и конкретно въпросите си. За да можем да ти бъдем полезни трябва да знаем какво те интересува. Ако темата беше само за да попиташ дали има и други като теб .... малко е излишна. Можеше да попиташ и в някоя от темите посветени на фонда и пак щяха да ти отговорят момичетата. И накрая, но не на последно място - моля не пиши само с главни букви. Това се приема за викане.
Пожелавам ти успех в борбата ти!
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #6 -: Април 06, 2009, 22:35:07 pm »
Благодаря  за сьвета,Успех и на вас момичета,
*
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #7 -: Април 12, 2009, 23:02:30 pm »
някой подал ли е документи за фонда с диагноза ИЯР
*
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #8 -: Април 22, 2009, 03:01:16 am »
Dolia това няма как да стане! С такава диагноза ФСХ-то ти може би ще е над 12,а според чл.27 от правилника трябва да е под 12.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ЖЕНСКИ ФАКТОР И ФОНД
« Отговор #9 -: Април 22, 2009, 13:02:21 pm »
За съжаление, ако за теб донорската програма е единствен вариант Фонда няма да поеме опита ти. Колкото и да не ни харесва е така - надявам се да преосмислят нещата догодина.