0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

начална бременност и зацапване
« -: Април 06, 2009, 13:20:20 pm »
Момичета, аз отново ви моля за помощ....в петата седмица съм, а снощи имах едно кафеникаво зацапване, съвсем малко....тази сутрин вече го няма, но имам лека болка ниско...дали на някой мами им са е случвало....моля ви споделете с мен, че ще се побъркам...
« Последна редакция: Април 06, 2009, 13:25:23 pm от aniivanova »
Re: начална бременност и зацапване
« Отговор #1 -: Април 06, 2009, 13:24:40 pm »
Забравих да ви кажа, че прегледа ми мина в петък .... видях си точицата и доки ми каза че няма нищо притеснително...
*
Re: начална бременност и зацапване
« Отговор #2 -: Април 06, 2009, 13:36:56 pm »
Ani, обаждаш се на лекаря си и  му обясняваш положението! При всяко едно неразположение, което ни притеснява, трябва да се обадим на лекаря си. Много момичета могат да се включат и да ти споделят, че са имали подобен проблем, но това нищо не означава - в един случай причините са едни, във втори - други, а в трети - съвсем различни. Само лекарят е този, който ще даде отговор какво се случва с теб.
Успех ти желая и дано кървенето е безобидно!

Има тема на бременни, която е именно за това - бременните да обменят опит, да задават въпроси и получават отговори. Съветвам те да я ползваш, вместо да пускаш отделна тема за всеки въпрос, свързан с бременността ти. Там освен бременните, четат и вече родилите и ще получиш достатъчно отговори на всичките си въпроси :)
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35003.0
Re: начална бременност и зацапване
« Отговор #3 -: Април 06, 2009, 13:39:45 pm »
tzvetenze благодаря ти....ще вляза в тази тема....иначе се обадих на доки и той нищо, каза да си почивам, че съм била в преход и може и да не се появи вече това зацапване
*
Re: начална бременност и зацапване
« Отговор #4 -: Април 07, 2009, 18:44:44 pm »
Ани, не омаловажавам притесненията ти, но те моля да не пускаш отделна тема при всяка тревожна мисъл. Има специална тема на бременните, можеш да питаш за всичко там.

Заключвам тази тема
В очакване ....