0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Кое време стана, тема няма!

Хубаво време,  :sunshine:, много разходки, здрави деца и спокойни майки!
Много празнуващи събота и неделя!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #1 -: Април 06, 2009, 11:41:45 am »
Слънчева и весела седмица от нас!
Много хубави празници предстоят, весело изкарване на празнуващите!

Някой може ли да влиза в kg.sofia.bg? Нямам страницата с вход :?
Само при мен ли е така?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #2 -: Април 06, 2009, 12:11:59 pm »
Слънчева седмица и от нас!

И аз страшно много обичам предстоящите празници. :D

Жори вчера се сдоби и с обрив,та явно сме с розеола в крайна сметка.

Nadyn,като отворя и ми излиза отстрани - "вход в системата" .От там отварям нова страница и си въвеждам майла и сега чакам някакво потвърждение.При теб не е ли така.
<br />
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #3 -: Април 06, 2009, 12:21:16 pm »
Зори, не беше преди известно време.
Сега вече имам вход в системата :)

Дано се оправи бързо Жори!
*
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #4 -: Април 06, 2009, 13:32:19 pm »
Хубава и здрава седмица и от нас :D

Аз се събудих в прекрасно настроение и за половин час организирах голяма приятелска група с дечковци да ходи в КОпривщица в края на седмицата. Някой да има идея за хубаво хотелче там?

Откъде да търся на Валери пролетно яке?


Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #5 -: Април 06, 2009, 13:51:10 pm »
Хубава седмица и от нас! Момичета колко време след като влязохте в системата за катуализация, получихте мейла за потвърждение? При мен никакъв мейл не идва, а системата потвърди изпращането му.
<br />[link=http:
*
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #6 -: Април 06, 2009, 14:17:08 pm »
добре, вие предварително сте направили регистрация и сега чакате за някакво потвърждение ли?
Ние нямаме никаква регистрация, къде да го въведа това ЕГН за първоначална регистрация, не ми стана ясно?
Отделно има обявление, че "Нови регистрации ще могат да се правят след 6.04.2009 г.", т.е. от днес се подават документите за кандидатстване, но се изисква по-ранна регистрация, така ли?

Via, хубаво якенце пролетно купих миналата година от Овиезе за 35лв. При кино Изток има едно малко магазинче, там са докарали много симпатични от дънчен плат.
« Последна редакция: Април 06, 2009, 14:26:38 pm от tzvetenze »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #7 -: Април 06, 2009, 14:26:14 pm »
цветенце, ако досега не си регистрирана в системата, можеш да го направиш сега - няма значение, тъй като класирането за тази година ще стане в края на май. в момента още не са пуснали възможността за нови регистрации - вероятно днес до края на деня или най-късно утре ще може.

в системата е публикувано подробно ръководство за родители - прочети го и ще ти стане ясно всичко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #8 -: Април 06, 2009, 14:29:42 pm »
цветенце, нови регистрации ще може от утре.
мешко, имейл за старите регистрации и аз нямам още, ще дойде, споко, времето на кандидатстване тази година не е фактор.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #9 -: Април 06, 2009, 14:32:07 pm »

в системата е публикувано подробно ръководство за родители - прочети го и ще ти стане ясно всичко.


абе търсих да намеря и прочета информация по въпроса, обаче на мен ми се отваря една единствена страница под наслов  "Няма надпревара, няма опашка" с обща информация, възможност за "Вход в системата" - където се изисква вече направена регистрация и нищо повече - няма препратки, няма меню някакво, нищо друго :?

« Последна редакция: Април 06, 2009, 14:43:40 pm от tzvetenze »
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #10 -: Април 06, 2009, 14:58:48 pm »
Тц, сега и регистрираните не мо'е да влязат, а пък менюто с връзките към градините и регламента го скриха, защото много натоварване на системата генерирало. Ще се оправи скоро, надявам се. Пробвай пак по-късно днес или утре.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #11 -: Април 06, 2009, 15:59:27 pm »
да, спокойно - системата ИСОДГ е известна с това, че когато се опитат повече от 500 души наведнъж да я достъпят, получава претоварване.  :lol: не е нужно точно днес да правите нещо, има време.

хайде сега темата за малките масички и столчета. мечтая си за нещо такова:






но не съм намирала.

покажете си масичките и столчетата, споделете откъде сте ги купили...

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #12 -: Април 06, 2009, 16:03:55 pm »
Хубава и слънчева седмица и от мен  :D
Джам, в магазин Пъзел има хубава масичка със столчета. Не е украсена и шарена, но пък е здрава  :D

http://www.puzzlebg.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=puzzle.flypage&product_id=504&category_id=12&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

lb2f
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #13 -: Април 06, 2009, 16:07:33 pm »
Купувала съм за приятелка ето това: http://www.como.bg/baby/bab-acc/2-color.html, мисля че е ок


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #14 -: Април 06, 2009, 16:41:45 pm »
Точно тази от Como я имаме у дома. Много й се радват, хранят се там, играят на "гости" с куклите. Масичката е достатъчно голяма, за да се хранят 2 деца. Столчетата издържат и възрастен.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #15 -: Април 06, 2009, 17:19:07 pm »
Аз също нямам мейл за потвърждение.
Системата им пак е срината :)

http://dnes.dir.bg/2009/04/06/news4256429.html
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #16 -: Април 06, 2009, 17:26:47 pm »
О, това комплектче - столчета и маса наистина го гледах в Комо, много е хубаво. Мисля, че има и пейка, същите цветове, много красива и удобна изглежда, а освен това е и ракла. В нея могат да се събират играчки. Ще потърся снимка.

Това е чудесна идея за подарък на Кристина за РД, нищо, че е далече, де, ама аз да ориентирам бабите и дядовците да няма недоразумения  :lol:

Ето линка: http://www.como.bg/baby/bab-acc/color-5.html
« Последна редакция: Април 06, 2009, 17:28:31 pm от Nina »
*
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #17 -: Април 06, 2009, 17:39:54 pm »
да, спокойно - системата ИСОДГ е известна с това, че когато се опитат повече от 500 души наведнъж да я достъпят, получава претоварване.  :lol: не е нужно точно днес да правите нещо, има време.

ще опитам пак по-късно или утре. аз исках само да подчертая, че първо съм търсила да се информирам и после съм питала  :wink: :lol: Ние мислехме да се гледаме до другата есен, когато Мона ще е на 3,5г и оставях всички нови правила и уредби да ми минат покрай ушите - и без това догодина най-вероятно ще измъдрят нови, не се вълнувах и не проучих въпроса. Но сменихме плановете в последния момент и аз явно съм решила да се информирам баш в най-пиковия за системата ден :)
Иначе живот и здраве тази седмица тръгваме на една частна ясла, а ще опитаме да я запишем в сържавна за на есен.

Хайде сега на масичките и столчетата. Аз предпочитах дървени да са и взехме ето тези - масичката е много удобна и не е от най-малките, та живот и здраве и вторият наследник да взима участие в заниманията. Чамови са и са много леки, могат да с еразнасят без проблем.




В почти всеки магазин за домашни потреби има най-обикновени пластмасови столчета и масички, дето вършат работа. Ако дършиж на естественото дърво - на ул. Цар Симеон има доста магазини за бг мебели и там съм виждала хубави букови столчета с масички (букът е малко по тежичък, обаче, но и са по-здрави). Тези, които Джази е показала, също са бук, изглеждат доста добре, в сайта нямат цена, но ако те интересуват - ще се разтърся, имам им цените, пратени на мейл, защото съм правила запитване в магазина - могат да направят и по-голям размер маса.

А ето тези са на много прилични цени и са хубави - ако ходите по гръцко по празниците, например и ви е по път ИКЕА:




Има и в мамата една - две теми по въпроса и там също се показваха някакви интересни варианти.
« Последна редакция: Април 06, 2009, 19:24:19 pm от tzvetenze »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #18 -: Април 06, 2009, 18:16:06 pm »
Слънчева и весела седмица от нас! :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Цветно-празнична седмична тема 06.04. - 12.04.2009г.
« Отговор #19 -: Април 06, 2009, 22:20:58 pm »
цветенце, пълна си с информация! :)
първо, разкажи ми за твоите столчета и масичка - откъде и колко?
второ, кажи ми цената за столчетата, които показа джази, моля?
трето, ще ходим в гръцко, така че и тази идея е супер!

усещам, че най-накрая ще се сдобие Мартьо с мебели :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!