0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мнения за Олимед- Варна !
« -: Април 03, 2009, 10:53:23 am »
Здравейте всички !
Бих искала да Ви помоля за мнения и препоръки за специализирани клиники за репродукция във Варна ....
Какви са Ви впечатленията за  Олимед ? А за Майчин дом ?
Бих се радвала ако ми помогнете!
Късмет на всички Ви ! :wink:
url=http://www.azibebe.com][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #1 -: Април 03, 2009, 11:02:25 am »
Аз съм в Майчин дом и съм много доволна,съответно само хубави работи мога да кажа за там.В Олимед никога не съм ходила,тук във форума съм чела не много хубави неща за там.Виж в  "Адреси на клиники,лаборатории,лекари", и въпроса ти е за там май.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #2 -: Април 03, 2009, 14:34:58 pm »
здравей,аз не ти препоръчвам Олимед,имам един опит там-неуспешен,по добре пробвай в Майчин дом.Успех!

*
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #3 -: Април 03, 2009, 15:53:28 pm »
 Здравей и от мен.Аз също не ти препоръчвам Олимед.Когато тръгнахме по лекари за да видим защо бебчето не идва тръгнахме оттам.Отчитам го като най-голямата ми грешка.Направихме 3 инсеминации и почти никакви предварителни изследвания.Само ще ти вземат парите и ще си изгубиш времето.А са им доста скъпи "услугите".За Майчин дом почти същата работа.Най вече бягай от Халачева.Много момичета имат положителни мнения за АГ-то и др.Александров.Не съм му пациентка и не мога да дам мнение,но е помогнал на много момичета.Моя съвет/след 5 години ходене по доктори-Варна,Плевен,София/ако имаш възможност иди в София-д-р Стаменов.Чаках година за час,но резултата е полозителен от първия път.А дори и с престоя ще ти излезе по-евтино отколкото тук.Желая ти успех.
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #4 -: Април 03, 2009, 16:13:06 pm »
Благодаря ви момичета !
Аз също съм посещавала Майчин дом..., но Не мога да кажа , че съм очарована от д-р М.Яков !!!
Mислех да започна пак отначало и този път да е точно в Олимед ... :oops:
и все пак ви благодаря за съветите  :wink:
url=http://www.azibebe.com][/url]
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #5 -: Април 03, 2009, 16:40:51 pm »
Здравей nadetopk!
Аз ходя при д-р Симеонова в Олимед и съм много доволна. Не мога да кажа, че не сме правали никакви изследвания, даже напротив, ако не ми мине котка път Юни месец ще правим инсе. На този етап, на който се намираме не мисля да сменям лекаря си, но ако не дай боже един ден нещата станат по-сложни сигурно ще потърся друг лекар - най-вероятно в София.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #6 -: Април 03, 2009, 16:49:05 pm »
здравей,аз не ти препоръчвам Олимед,имам един опит там-неуспешен,по добре пробвай в Майчин дом.Успех!
Топси, неуспешния опит едва ли е критерий за препоръка или не на дадено място.   Все пак във всяка една клиника има неуспешни опити  :wink:

Чувала съм много отрицателни мнения специално за д-р Монастирска от Олимед и ми се струва, че лошата им слава се дължи основно на нея.

Аз лично бях пациентка на д-р Симеонова и не мога да се оплача, НО не съм правила ин витро там.
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #7 -: Април 03, 2009, 16:51:10 pm »
здравей,аз не ти препоръчвам Олимед,имам един опит там-неуспешен,по добре пробвай в Майчин дом.Успех!
Топси, неуспешния опит едва ли е критерий за препоръка или не на дадено място.   Все пак във всяка една клиника има неуспешни опити  :wink:

Чувала съм много отрицателни мнения специално за д-р Монастирска от Олимед и ми се струва, че лошата им слава се дължи основно на нея.

Аз лично бях пациентка на д-р Симеонова и не мога да се оплача, НО не съм правила ин витро там.

Напълно покрепям казаното от Коки
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #8 -: Април 03, 2009, 18:47:03 pm »
Много моля да ползвате търсачката преди да пускате нови теми. Такива за Олимед има поне 5 доколкото видях за около минута.

Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #9 -: Април 03, 2009, 19:13:25 pm »
Имате избор на клиники във Варна поне! И най-вече АГ-то, където работи един от най-добрите специалисти - д-р Александров  :P Имате вече и интернет - потърсете, прочетете мнения и не се надявайте на Олимед - Варна. Аз започнах преди почти 4 години оттам и добре, че не се задържах дълго там - само един опит - съответно неуспешен.
*
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #10 -: Април 04, 2009, 13:50:09 pm »
Момичета,не че защото опита ми беше неуспешен го казвам.Аз също бях при д-р Симеонова и съм доволна от персонала,но трансфера ми го направиха без монитор,просто го изтреляха някъде,а и там направих една яйцекледка и казаха че ме е хванало критическа-на 28г,а в АГ-то д-р Александров ми извади 10яйца.

Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #11 -: Април 04, 2009, 20:01:03 pm »
  Аз също бях пациентка на д-р Симеонова за малко.Образувах кисти,тъпчеше ме с хормони и на всеки мой въпрос отговаряше с „Ми не знам" .Това ме накара да спра да ходя там.Иначе познавам д-р Монастирска от много години и аз лично смятам,че тя е много добър лекар,но е малко дръпната и особена.Вкарваше ме в паника за най-малкото течение и винаги когато си запишех час при нея гледах да е първи и абсолютно винаги закъсняваше най-малко с час.За стерилитета не съм си и помисляла да ходя там.
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #12 -: Април 17, 2009, 12:55:54 pm »
Аз лично съм много доволна от клиника Олимед,благодарение на добрите специалисти и доброто отношение се радвам на двама сина които са на 3 месеца вече.От втори опит инвитро са но не обвиянавам никой от клиниката за първия неуспешен,както казват по-горе във всяка клиника си има успешни и неуспешни опити.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #13 -: Април 17, 2009, 15:00:53 pm »
Аз лично съм много доволна от клиника Олимед,благодарение на добрите специалисти и доброто отношение се радвам на двама сина които са на 3 месеца вече.От втори опит инвитро са но не обвиянавам никой от клиниката за първия неуспешен,както казват по-горе във всяка клиника си има успешни и неуспешни опити.



Да са ти живи и здрави!!!

А ако имаше 4-5 неуспешни опита, пак ли нямаше да ги обвиняваш? :wink:
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #14 -: Април 17, 2009, 16:11:25 pm »
Няма гаранция че в друга клиника успеха ми щеше да е от първия път,винаги има доволни и недоволни, докторите правят каквото им е по силите в всички клиники.
И дори да се беше стигнало до 3-4 опит  инвитро не бих сменила клиниката и  не бих ги обвинила защото те не са вълшебници
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #15 -: Април 22, 2009, 11:02:20 am »
Здравейте момичета!
Благодаря още веднъж, че се отзовахте с мнения и препоръки...  :wink:
mmmimi , да са ти живи и здрави малките бебоци и многоо да те радват  :bighug:
Искам да се ИЗВИНЯ на модераторите, че съм пуснала тази тема !!! 8)
В отчаянието си и в опита да намеря съвет и помощ - по възможно най- бързия начин,едва ли съм имала времето и намерението да търся точно такава тема кадето и да било  :oops: Смятах, че тук мога да намеря това което търся ..., а попадам за пореден път на неразбиране и упреци !
Съжалявам, че съм си го позолила " приятели" !!! :?
Късмет на всички ВИ ! 
url=http://www.azibebe.com][/url]
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #16 -: Април 22, 2009, 21:54:31 pm »
Айде пък сега отново някой тънкообидчив.. Момичета, нали искаме този форум да бъде полезен, подреден, ефективен. Я помислете само ако за даден проблем има примерно 7 броя теми пускани през няколко месеца колко ще бъде трудно да се събере информация при нужда. И колко по-малко хора ще пишат мнения във всяка следваща идентична тема защото просто ще им е омръзнало да казват едно и също на няколко места.

*
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #17 -: Декември 27, 2009, 15:09:04 pm »
Здравейте момичета,може ли да кажете какво се доплаща в Олимед?
Предстои ми опит там и ме интересува с колко да се подготвя (горе-долу) :D
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #18 -: Декември 28, 2009, 13:32:40 pm »
Коментарите са ,че един опит излиза там около 7000-8000 лв.
Питай най -добре наместо.Строго индивидуално е .Зависи от лекарствата за стимулация,бройката им и др.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: мнения за Олимед- Варна !
« Отговор #19 -: Декември 28, 2009, 14:11:18 pm »
Здравейте момичета, аз съм от скоро при доктор Мурад в Олимед. Можете ли да ми кажете нещо за нея? Предстои ми инвитро, но чакам одобрение от фонда.